Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 32 Posts

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
Nie wiedziałem gdzie to wkleić, ale skoro mają odbudować...;)

^^Pietryna.
Z wątku o wypięknianiu zabytków. Proponuję, aby do momentu wykańczania elewacji foty z burzenia i budowy wstawiać tutaj.

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
Nie rozumiem tematu. Narzucono Ci w temacie prezentacji z góry tezę, że to pozytywny przykład. Owszem, pozytywny, ale narzucono Ci. To nie jest naukowe ;)
? Koofra pewnie sam wybrał ten budynek, jako pozytywny przykład :)

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
^^ Haha. Żal i śmiech na sali.
Może wypadało by jakiejś gazecie zapodać temat, żeby się rozeznali i artykuł napisali - wiadomo byłoby coś więcej.

A taj w ogóle to dawno już nie było żadnych relacji z budów (oprócz AM) - czyżby po naszym mieście już nikt z aparatem nie chodził, a inwestycje nikogo nie obchodziły? :eek:hno:

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
Taa, a świstak siedzi...

'Chcemy rozpocząć' :lol:

Zobaczycie, będzie parking. Lepiej módlcie się żeby mafia rozbiórkowa Barlickiego nie dopadła, bo jego to już na pewno nie odbudujom :)

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
Czy możecie odpowiedzieć mi na pytanie, po co Wy tak pieprz****??
Lepiej Wam od tego? Bo ani to dowcipne, ani mądre, ani potrzebne... :|
Pożartować sobie nie można? Widzę, że u kolegi kiepsko z poczuciem humoru.
A to, że w każdym żarcie jest conajmniej ziarnko prawdy...

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
^^ Dokładnie, na Siemensie wizka wisi już... długo :)
Poza tym pamiętaj, że mieszkamy w Łodzi - mieście niedasie, więc ja bym był tym bardziej sceptyczny.
Jak już zaczną kopać, to pewnie skończą - jak do tej pory chyba tylko Aurus został wstrzymany. Ale dopóki nie będzie koparek, to ja nie wierzę.

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
Co do PGE, to dzisiaj też się nieco dowiedziałem.

Mianowicie tego, że nawet jeśli tego nie zrealizują, to miast jest zabezpieczone i w razie czego odzyska działkę. A samo PGE podobno będzie realizowało inwestycję, tylko z opóźnieniem.
:)

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
Biznes to biznes? To może sprzedajmy wszystkie kamienice w mieście inwestorom, którzy pod przykrywką złego stanu technicznego i wypasionej odbudowy je wyburzą?
Miasto powinno się zabezpieczyć tak, żeby wycofanie się z inwestycji PO wyburzeniu było nieopłacalne.

Jakby się wycofali wcześniej, to można by co najwyżej marudzić, że wyszło jak zwykle, czyli nic.
Tutaj nie dość, że nic nie dano, to jeszcze zabrano i rozpier*** strukturę najbardziej reprezentacyjnego miejsca w mieście, co wiąże ze sobą inne skutki, jak np. spadek wartości i prestiżu okolicy.

Czy naprawdę nikt w tym mieście nie może się niczego nauczyć na błędach?

1 - 20 of 32 Posts