SkyscraperCity Forum banner
1 - 13 of 13 Posts

·
Registered
13,545 Posts
Słuszną linię ma nasza partia!
Już zapomniałem, że stare miasto w Warszawie odbudowali z wielkiej plyty i suporeksu :cheers:
i odziwo wpisali to cos na listę dziedzictwa..unesco..dlatego bym się tymi mafijnymi amerykańskimi listami nie przejmował..i nie zabiegał:)

·
Registered
13,545 Posts
no co wy ..styropian musi się uleżeć na ścianie-trzymają się procedur:)

·
Registered
13,545 Posts
w takim razie WKZ zgodnie zprawem może wydać decyzje o nakazie odbudowania budynku!!

·
Registered
13,545 Posts
"weryfikacji harmonogramu i ponownej, wielowymiarowej analizy zakresu przedsięwzięcia":):)..ja bym tycvh..do 6 wymiaru analizy wysłał z ich ustawowym monopolem i inteligencją o 7 boleści!!....

napisze to tu..PGE SKRA BEŁCHATÓW sio z Łodzi!!...kto temu zespołowi pozwala tu wogóle wjechać??sponsora stać na deficytowe drużyny..stać go również na dotrzymanie zobowiązań!!.

·
Registered
13,545 Posts
o brawo konserwator się wkońcu postawił!!.. w sumie to powinien zabrać nieruchomość i ją odbudować na koszt winowajcy:) była by nauczka dla innych!:)

·
Registered
13,545 Posts
ja rezygnuje z usług produkcji prądu na moje firmowe potrzeby z PGE....

·
Registered
13,545 Posts
ja już dałem tej firmie PGE psztyczka w nos...zrezygnowałem z jej banalnych usług jeśli chodzi o produkcje prądu!!....dziwie się że drużyny z tą nazwą na koszulce moga grać w Łódzkich halach!!...za lekko traktuje się coś ..co nigdy nie było i nie będzie biznesem....!!...PGE....

·
Registered
13,545 Posts
Tak, najlepiej przetnijmy jeszcze linie przesyłowe i odetnijmy prąd w mieście, bo PGE w wyniku perturbacji z oddziałami nie jest w stanie wybudować kamienicy :lol: W jakiej rzeczywistości żyjecie. :lol:
to ty w jakiej żyjesz??..pojawiła się konkurencja na rynku produkcji prądu..klienci odchodzą...zużycie energii maleje(nowe technologie chocby w gospodarstwach domowych)...a tu prąd coraz drożrej wychodzi w produkcji(leniwe jak zwykle kadry, chcą więcej kasy za mniej roboty ...)..pieniądzorów w skarpetce coraz mniej!!:):)...przepaść panie przepaść!!...a słupy rdzewieją!!

·
Registered
13,545 Posts
Widać nawet nie wiesz, na czym polega ta "konkurencja" na rynku prądu i jaki podmiot PGE miał się znaleźć w kamienicy. Ale cóż, to Twój problem. :)

I jeszcze coś mi umknęło:
:lol:
1. rozpatrywałem 4 oferentów ostanio...wybrałem tańszego
2. zuzycie energii spada ..to fakty..nowe technologie są mniej energozerne..w gospodarstwach domowych to ledowe żarówki , ledowe telewizory , pralki ..lodówki...loluj se dalej!!
3. w przemyśle..nie będe ci tłumaczył..nie masz nic wspólnego z produkcją to nie wiesz...

po 4...jesteś na moim stałym celowniku obserwacyjnym..strzeż się...bo cie prąd może porazić!!:):)

papa

·
Registered
13,545 Posts
niszcz pge!!!niszcz!!

·
Registered
13,545 Posts
można tej firmie skonfiskować(zabezpieczyć) część majątku na poczet odbudowy

np: wyliczyć odbudowe na 100mln i skonfiskować jakieś inne budynki i je zlicytować-tę firemke nalezy upokorzyć....bo to relikt głebokiego prlu-na górnej(ruda) w budynku gdzie nic sie nie dziej 4 cieciów siedzi i pilota do szlabanu obsługuje-zgadnijcie kto im płaci pensyje!!-WY!!:):)

·
Registered
13,545 Posts
Jestem za, choć rozwiązanie siłowe a więc nakaz sądowy odbudowy plus 100 mln odszkodowania wyglada wizerunkowe lepiej...miasto ma czas szarpać się o kilka drzewek, a o zabytek już nie?

• Like
Reactions: Matticitt and phl

·
Registered
13,545 Posts
może ktoś znależć adres , telefon i nazwisko tego leszcza prezesa co za ten cyrk prawnie odpowiada..postaram mu się utrudnić życie od września...zdechnie kolo...wygoglujcie leszczy za to odpowiedzialnych...zniszczę ich..mam na to metodę

1 - 13 of 13 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.