SkyscraperCity Forum banner
281 - 300 of 570 Posts

·
Banned
13,457 Posts
Widać nawet nie wiesz, na czym polega ta "konkurencja" na rynku prądu i jaki podmiot PGE miał się znaleźć w kamienicy. Ale cóż, to Twój problem. :)

I jeszcze coś mi umknęło:
:lol:
1. rozpatrywałem 4 oferentów ostanio...wybrałem tańszego
2. zuzycie energii spada ..to fakty..nowe technologie są mniej energozerne..w gospodarstwach domowych to ledowe żarówki , ledowe telewizory , pralki ..lodówki...loluj se dalej!!
3. w przemyśle..nie będe ci tłumaczył..nie masz nic wspólnego z produkcją to nie wiesz...

po 4...jesteś na moim stałym celowniku obserwacyjnym..strzeż się...bo cie prąd może porazić!!:):)

papa

·
..........MODE
10,701 Posts
A ja wysłałem pełne oburzenia maile na adresy konserwatora i ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego, zakończone konkluzją, po co jest ten facet?

·
Registered
Łódź
3,547 Posts
I co tu dalej komentować... :(
PGE Dystrybucja nie odpowiada mediom na pytania odnośnie do nieruchomości przy ul. Piotrkowskiej 58. Do tych, które zadała jej "Gazeta", rzeczniczka firmy Dorota Gajewska przysłała stanowisko. Czytamy w nim, że zadaniem firmy jest dystrybucja energii elektrycznej, a nie odbudowa czy modernizacja zabytków.

Dalej rzeczniczka pisze, że łódzki oddział firmy jest w kontakcie z wojewódzkimi służbami konserwatorskimi i zapewnia, że PGE chce rozwiązać sprawę. Dopytywana o wolę i terminy odbudowania kamienicy, rzeczniczka ucina rozmowę. - W stanowisku są odpowiedzi na wszystkie pytania - mówi Gajewska.
Więcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,...__Piotrkowskiej__Co_dalej_.html#ixzz1yDpcJtmJ

·
Registered
4,044 Posts
Pani Gajewska ma najwyraźniej problemy z logicznym myśleniem lub też udaje.

To niech ta sama pani Gajewska odpowie mi dlaczego ta śmieszna firma jaką reprezentuje zajmuje się opłacaniem stadionu w Gdańsku.

I niech mi nie tłumaczy, że "przecia stadionu nie budowaliśmy, tylko pieniądze na nazwę daliśmy", bo przecież nie karzę panu elektrykowi odbudowywać cegła po cegle zabytku, tylko o zgrozo opłacić = dac pieniądze na tę odbudowę.

Pani rzecznik wykazała się chamstwem i mysli, że ma doczynienia z glupimi Łodzianami, których można w balona robić. Otóż inteligenty człowiek wie, że umowa to umowa. I niech nawet siedziby przenoszą do Koziej Wólki a i tak umowa to umowa.

Jaka firma, taka pani rzecznik. Pozosotawie też bez komentarza poziom dziennikarstwa, bo przynajmniej odgrzali sprawę.

Trzeba będzie akcje czarnego PR zrobić. Strona internetowa, na której za darmo umieści się nazwę firm konkurencyjnych wobec PGE i będzie się można wpisać ile PGE straciła na przeniesieniu rachunku do tej firmy.
Jest ktoś "oblatany" w temacie "alternatywnych" dostawców prądu? @Lenin, podrzuć jakieś nazwy firm.

·
Registered
4,044 Posts
rzecznik zostając rzecznikiem jest świadom swojej roli i za to dośc sowicie jest opłacany. Jeśli więc mówi głupoty i tą głupotą poraża to przepraszam, ale powinna być swiadoma, że zbierze za to cięgi.

ja jednak podkreślam, drugą część mojej wypowiedzi. Strona internetowa, lista konukrencyjnych dostawców energi, informacje o sposobie zmiany dostawcy. Jeśli jest tutaj ktoś kto ma na ten temat jakieś info to prośba o wpisanie tutaj.

·
łódź cannot into airport
5,071 Posts
Pani Gajewska ma najwyraźniej problemy z logicznym myśleniem lub też udaje.
Czytając Twój post mam wrażenie, że to raczej Ty masz duże problemy z logicznym myśleniem.

To, że nie wybudują makiety "zabytku" nie jest wynikiem ich złośliwości, tylko zwykłego, niefortunnego zbiegu okoliczności. Łódzki oddział miał się rozrosnąć, ale niestety pech chciał że został przeniesiony do innego miasta. Tyle. A, że konserwator jest na tyle nieudolny, że nie może wyegzekwować umowy... Cóż. :)

·
Registered
29,318 Posts
To, że nie wybudują makiety "zabytku" nie jest wynikiem ich złośliwości, tylko zwykłego, niefortunnego zbiegu okoliczności. Łódzki oddział miał się rozrosnąć, ale niestety pech chciał że został przeniesiony do innego miasta. Tyle.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by np. wynająć w tej kamienicy biura innym firmom. Zobowiązali się, powinni więc kamienicę odbudować.

·
Registered
308 Posts
Nie zobowiązali się wybudować makietę zabytku, lecz odbudować kamienicę.
Coś mi się obiło o uszy że przy okazji którejś z przebudów w Łodzi mają przesunąć jakąś linie wysokiego napięcia.
Ciekawe czy jakby po demontażu starych słupów zrezygnować z odbudowy linii to PGE dalej by było takie twarde...

281 - 300 of 570 Posts