SkyscraperCity banner

21 - 40 of 566 Posts

·
Registered
12,073 Posts
Słuszną linię ma nasza partia!
Już zapomniałem, że stare miasto w Warszawie odbudowali z wielkiej plyty i suporeksu :cheers:
i odziwo wpisali to cos na listę dziedzictwa..unesco..dlatego bym się tymi mafijnymi amerykańskimi listami nie przejmował..i nie zabiegał:)

·
Ja jestem Miasto
4,084 Posts
Ty, Bartasie, masz skłonność do ułożenia w każdej podobnej sytuacji mini dramatu z udziałem następujących osób:
- inwestor,
- urzędnik,
- społecznik-ekoterrorysta.
Zapomniałeś dodać do obsady cichego uczestnika - ruderę.

·
Padawan entropii
3,048 Posts
Przepraszam, ze post pod postem, ale nic się nie działo w tym temacie ostatnio, a mam sprawę:)

Na uczelni w ramach przedmiotu "Gospodarka nieruchomościami" mam przygotować prezentację, mniej więcej 45-minutową, na temat tej inwestycji, jako przykładu pozytywnego gospodarowania nieruchomością przez obecnego właściciela. W związku z tym potrzebuję dużo wszelkich materiałów:)
Mam już zapewnione coś od rzecznika prasowego PGE, jutro będę coś kombinować w WUOZ - powinni mieć jakieś materiały, choćby archiwalne, wszak ta część ulicy jest rejestrze:)

Niemniej jednak przydałaby mi się*wasza pomoc;)
Czy osoby, które zamieszczały tu swoje zdjęcia mają coś przeciwko bym wykorzystał ich zdjęcia w celach naukowych?
Czy pamięta ktoś, gdzie było zamieszczone zdjęcie makiety, czy też planu przebudowy przez Niemców kwartału, w którym znajduje się ta kamienica?

Zanim PGE w całości przejęło tę kamienicę, były prowadzone jakieś roszady nieruchomościami. Oni dostali wszystkie mieszkania tutaj, sami coś tam od siebie dali. Wiecie może, w której części UMŁ można się dowiedzieć jak to dokładnie było i które to dokładnie nieruchomości przekazało PGE?

Na razie to chyba tyle, jak wpadnę na coś jeszcze to sie popytam;)
Z góry dziękuję za pomoc:)

·
Padawan entropii
3,048 Posts
Znak wodny mi nie przeszkadza.
Jeszcze jedno pytanie mi się zrodziło w między czasie.
Ma ktoś może zdjęcia taj kamienicy jak jeszcze istniała, ale już była bez ornamentów?
Może jakieś zdjęcia wnętrz przed zburzeniem?

21 - 40 of 566 Posts