SkyscraperCity banner

41 - 60 of 566 Posts

·
Pijcie portera z BŁ!
18,185 Posts
Nie rozumiem tematu. Narzucono Ci w temacie prezentacji z góry tezę, że to pozytywny przykład. Owszem, pozytywny, ale narzucono Ci. To nie jest naukowe ;)
? Koofra pewnie sam wybrał ten budynek, jako pozytywny przykład :)

·
Padawan entropii
3,048 Posts
Pani sama nie wiedziała jak nazwać temat i nazwa robocza to: Przykład z Piotrkowskiej 58 - słowo pozytywny sam wepchnąłem :)
Zresztą muszę jakiś chwytliwy tytuł wymyślić:]

·
Padawan entropii
3,048 Posts
@J.T.Fly
Dzięki:)

@Jakub
Mniejsza z tym. Chodziło o to, by pokazać przykładam tej kamienicy, że jednak się da coś dobre zrobić w dziedzinie nieruchomości. Reszta tematów to TBSy, mieszkania komunalne w Łodzi itd., więc mniej pozytywne przykłady:]

·
Registered
4,716 Posts
fotografie z dzisiejszego deszczowego przedpołudnia:

niestety żadnych zmian. Pusto, nic się nie dzieje.

·
Registered
12,075 Posts
no co wy ..styropian musi się uleżeć na ścianie-trzymają się procedur:)

·
Registered
5,479 Posts
Nie lepiej dowiedzieć się na kiedy inwestycję planują? I pilnować ich z wywiązywaniem się z tego terminu?
:lol: i co im zrobisz jak przypilnujesz, a oni nie wybudują? Hiltonowi (czy tam brokoli, czy jak się ten cudak nazywa) na razie włos z głowy nie spadł, a w tym przypadku, chyba nie było nawet żadnej kary umownej za nie odbudowanie kamienicy...

Musimy się umówić jak obstawiamy. Dajmy na to do 2016 roku ;)
Ja stawiam, że jeśli nie dostaniemy ESK, to będzie tam parking po wsze czasy.

·
Registered
12,013 Posts
:lol: i co im zrobisz jak przypilnujesz, a oni nie wybudują? Hiltonowi (czy tam brokoli, czy jak się ten cudak nazywa) na razie włos z głowy nie spadł, a w tym przypadku, chyba nie było nawet żadnej kary umownej za nie odbudowanie kamienicy...

Musimy się umówić jak obstawiamy. Dajmy na to do 2016 roku ;)
Ja stawiam, że jeśli nie dostaniemy ESK, to będzie tam parking po wsze czasy.
Jeżeli nie zabezpieczono szybkiej odbudowy bardzo wysokimi karami to jeśli do jesieni ta budowa nie ruszy a przed końcem 2011 nie będzie zrobiona, urzędnicy za to odpowiedzialni powinni stracić pracę

41 - 60 of 566 Posts