SkyscraperCity Forum banner
61 - 80 of 570 Posts

· Registered
Joined
·
5,829 Posts
Jeżeli nie zabezpieczono szybkiej odbudowy bardzo wysokimi karami to jeśli do jesieni ta budowa nie ruszy a przed końcem 2011 nie będzie zrobiona, urzędnicy za to odpowiedzialni powinni stracić pracę
:lol: a kto ich zwolni? Sadzyński, który swoje nowe plany rewitalizacyjne powierza tym samym urzędasom, którzy są odpowiedzialni za wszystkie zniszczenia z ostatnich lat?
Naiwność godna podziwu :)
 

· Pijcie portera z BŁ!
Joined
·
25,947 Posts
^^ Haha. Żal i śmiech na sali.
Może wypadało by jakiejś gazecie zapodać temat, żeby się rozeznali i artykuł napisali - wiadomo byłoby coś więcej.

A taj w ogóle to dawno już nie było żadnych relacji z budów (oprócz AM) - czyżby po naszym mieście już nikt z aparatem nie chodził, a inwestycje nikogo nie obchodziły? :eek:hno:
 

· Padawan entropii
Joined
·
3,583 Posts
W grudniu rzecznik PGE mówił otwarcie, że dopiero zabierają się za projekt budowlany. Póki go nie będzie projektu, nie mogą wystąpić o pozwolenie na budowę - od złożenie wniosku do wydania może minąć ok 60 dni.
Projekt wykonuje mgr inż. architektury Małgorzata Wachowicz z małżonkiem nr telefonu to 668 840 298 (numer dostany od PGE). Jeśli ktoś ma śmiałość może się dowiedzieć. Ja nie mam.
PGE jest spółką akcyjną i z tego co kojarzę nie musi w drodze przetargu wybierać firmy budowlanej. Na projekt przetargu nie było.
Ja dalej wierzę, że przed końcem lipca ruszą z budową.
 

· Registered
Joined
·
10,054 Posts
Wiesz czego łodzianom na Piotrkowskiej brakuje?

Nie patrz tu...

Nie patrz niżej...

Naprawdę proszę nie zaglądaj...

Błagam Cię...

Zaprzestań...

A więc

Łodzianom brakuje na Piotrkowskiej wiaduktów i przejść podziemnych. :nuts:

Kocham Łódź. :eek:hno:

No more drama...
 

· Amator Łodzi
Joined
·
5,141 Posts
No dobra. Powiedzmy, że pierwszy kurz już opadł. Uodporniłem się na złe wieści z miasta, dużo ich ostatnio. Ciekaw jestem co zrobią ze swoim budynkiem (na którym ze 2 może 3 tygodnie temu instalowali logo :dunno:) no i z tą nieszczęsną działką pod nr 58-mym.
 

· Buja mnie Łódź ;-)
Joined
·
10,273 Posts
Ludzie, uspokójcie się. Przecież pod 58 nigdy nie miało być siedziby centrali PGE, to tylko rozbudowa budynku ŁZE mieszczącego się w podwórzu
 
61 - 80 of 570 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top