SkyscraperCity banner

1121 - 1140 of 1198 Posts

·
Registered
335 Posts
Mandaty czy rachunki za "waciki"?

Tu powinno być krótko: "Teren hotelu. Zakaz parkowania. Opłata za pozostawienie auta 3000 zł". Kilku złapanych, pójdzie fama i parkować odważą się tylko idioci.

·
Władza l**u
9,059 Posts
^^
To dopiero po zmianie władz w Łodzi.

·
Registered
2,469 Posts
A podobno ro ja polityczne offtopy wtrącam.
Nie liczył bym na zmianę. Większość ludzi (w tym Łodzianie) jest zbyt leniwa i głupa by pojąć pewne rzeczy i powiązać pewne fakty.

·
Władza l**u
9,059 Posts
Na jaką? Tak realnie.
No bo może wystarczy wymienić jakiegoś urzędnika (Janiaka?) żeby temat zieleni uratować?
Tylko z biegiem lat zamiast iść w dobrą stronę idziemy w coraz gorszą. Ludzie jak Janiak zyskują, a nie tracą. Gdzie się podziała Hanna Zdanowska z początku 1. kadencji i urząd pełny społeczników? :eek:hno:

Na kogo zmienić? Nie wiem. Gdyby PiS miał łeb na karku to uśmiechnąłby się do ruchów miejskich i mieliby realną szansę na zmianę. Opcjonalnie jakaś trzecia-czwarta siła, ale ta się wykreuje najwcześniej na jesień. Ja przejrzałem kiedyś z ciekawości program samorządowy obecnie 4. ugrupowania politycznego w Polsce i zdziwiłem się... ale bardzo pozytywnie.

·
Registered
694 Posts
Tylko z biegiem lat zamiast iść w dobrą stronę idziemy w coraz gorszą. Ludzie jak Janiak zyskują, a nie tracą. Gdzie się podziała Hanna Zdanowska z początku 1. kadencji i urząd pełny społeczników? :eek:hno:

Na kogo zmienić? Nie wiem. Gdyby PiS miał łeb na karku to uśmiechnąłby się do ruchów miejskich i mieliby realną szansę na zmianę. Opcjonalnie jakaś trzecia-czwarta siła, ale ta się wykreuje najwcześniej na jesień. Ja przejrzałem kiedyś z ciekawości program samorządowy obecnie 4. ugrupowania politycznego w Polsce i zdziwiłem się... ale bardzo pozytywnie.
Jeszcze bogojczyźnianej Łodzi brakuje.

Szczęśliwie ruchy miejskie są ideowo odległe od PiS, więc raczej się nie dogadają.

·
Registered
2,469 Posts

·
#!$#@^&*
3,142 Posts
Racja, nie zauważyłem i już z hukiem zinterpretowałem.
Niestety, Łódź leży w Polsce i z olbrzymią bezwładnością trawi te same problemy.

1121 - 1140 of 1198 Posts