SkyscraperCity banner

1141 - 1160 of 1198 Posts

·
Registered
12,656 Posts

·
Registered
2,470 Posts
Wiecie ..
Od samego początku było wiadomo że to bubel ale...

Dla mnie to po prostu teren utracony. Zamiast kawałka zieleni betonowa pustynia z atrapami małej architektury miejskiej.
edit: w zasadzie nieźle się to wpasowuje w działanie władz miasta. Odbębnij jakiś bubel i zapomnij.

·
Registered
2,470 Posts
Tak. Te usterki nie pojawiły sie od patrzenia. I nie. To nie wina ludzi że usterki sie pojawiły.
Przyjrzeliście sie tym ławkom? Bo ja tak.
One rozlatywały sie juz w pierwszym tygodniu od skonstruowania gdyż.. są "sklecone" (to odpowiednie słowo) niechlujnie i zbyt krótkimi śrubami.
Zresztą sama drewniana konstrukcja jest niezbyt przemyślana i już na pierwszych zdjęciach wyglądały mało solidnie.

·
Władza l**u
9,066 Posts
To drewno po prostu się rozpadło, nikt tam nic nie musiał robić. Podobnie beznadziejnie to wygląda w parku Moniuszki.

·
Registered
12,656 Posts
^^
Znowu to samo jątrzenie na maksa. Nie uprawiaj fantastyki naukowej, samo się nie rozpadło, miejscowi karatecy rozprawili się z tymi sztachetkami, widać to na pierwszy rzut oka. Napiszesz każdą możliwą bzdurę by oczernić miłościwie nam panujące władze z naszą najjaśniejszą nam królową!!

• Like
Reactions: vvi

·
Władza l**u
9,066 Posts
Mieszkam w okolicy, bywam tam regularnie od czasu remontu. To drewno wyglądało i wygląda jakby nie było niczym zabezpieczone. Po ostatnich deszczach po prostu miejscami przegniło i się porozpadało - szczególnie jeśli mocowanie było liche.

Być może ktoś temu pomógł, ale równie prawdopodobne, że ktoś po prostu usiadł i to wystarczyło :)

Opcjonalnie mamy na tyle zdolnych "karateków", że potrafią kopnąć wyłącznie w jedną z środkowych, wąskich deseczek ;)

·
Registered
29,251 Posts
Hotel Puro

480477

Niedasie nic z tym zrobić oczywiście

A pomyśleć, ze można było zrobić przy hotelu djazd dla straży, a na reszcie posadzić krzewy, kwiaty, może nawet jakąś małą fontanne i by było pieknie, a tak parking na przeciw atrakcji nr 1 w Łodzi. Brawo.

Wyobrażacie sobie coś takiego w innych miastach? Ja nie. To pokazuje, ze łodzianie (urzędnicy) jeszcze nie dorośli jeszcze do tego by doceniać piękno i unikatowość* tego miasta, bo gdy doceniali to by zrobili wszystko by taki parking zlikwidować.
Pomijam już w ogóle postawe hotelu, bo normalny by dawno zainterweniował w tej sprawie w UMŁ by wypracować kompromis, a tu niby tyle gwiazdek, a tak jakby było zero. Moja noga w tym hotelu (czy restauracjach) nie stanie i każdemu zdecydownie będe odradzał pobyt w tym miejscu

*zdecydowanie w skali Polski nasze miasto jest unikatowe i się wyróżnia - zupełnie inna architektura, inny kształt miasta itd

1141 - 1160 of 1198 Posts