SkyscraperCity banner

1181 - 1198 of 1198 Posts

·
Registered
3,859 Posts
A skąd mam wiedzieć? Plac należy do miasta, więc @karol.ldz na pewno to wie, albo wręcz sam wysłał ekipę. Tym bardziej, że na znakach jest zalepione taśmą 'płatny', więc obstawiam że czekają na parkomaty żeby zarabiać na tym bangladeszu.
1 kwietnia przed nami, proszę o powstrzymanie się od żartów. Chyba, że chodzi o parking przy biedrze?

·
Registered
29,030 Posts
Wielkomiejska Łódź - wreszcie! Pieknie, duma Łodzi. Uwielbiam ten nietypowy charakter Łodzi, myślę że turystów można śmiało w to miejsce zapraszac jak minie COVID, też będą pod wrażeniem. Chapeu bas pani Zdanowska

Trzymam kciuki za kolejny etap - przed hotelem jeszcze sporo miejsca, więc też warto 'uporządkować' kwestię parkowania. Oczywiście pierw wypadałoby porządnie posolic okolice drzew by tez nabrały specyficznego, 'industrialnego' charakteru. Ławek nie trzeba na szczescie ruszać, bo już wyglądają jak należy.

PS @karol.ldz - chyba tez sie przyczyniłeś do tego sukcesu? Jak tak, to również kłaniam się nisko

@Marjach - podoba się? ;)

·
Registered
83 Posts
Masakra, jak można dopuścić do takiej decyzji. Ten plac ma doskonały potencjał, mógłby się stać fajnym kawałkiem przestrzeni, gdyby posiadał zieleń oraz jakąś ciekawą i funkcjonalną małą architekturę. Nie byłam na forum przez 5 lat, ale widzę, że niewiele się zmieniło w kwestii łódzkiej estetyki. Co ciekawe 10 lat temu narzekałam na ścianę płaczu na Zachodniej, mamy 2021 rok i w sumie jest tak jak było.

·
Registered
4,301 Posts
Nie wiem czy mi sie ppdoba ale jakby ten błotnisty skrawek wyłozyć czymś porzadnym i zrobić kawalek parkingu przy samej Biedronce to jakoś dramatu bym nie widział. Oczywiscie na samym placu samochody stać nie mogą i to jeszcze pomiędzy drzewami.
Trochę to dziwne bo zdarza mi się tam bywać i ja zawsze na luzie sobie parkuję na parkingu Manu albo na dachu albo przed MS1. Tam zawsze jest miejsce. Nie kumam zatem po co tu taki dodtakowy gówniany quasi parking.

·
Registered
3,472 Posts
To położyć trawę a na nią panele z siatki, czy jak tam się to nazywa do tworzenia zielonych parkingów.
Opłata za parking, pobierana nawet za parkowanie poza dozwolonymi miejscami, byłaby skuteczniejsza niż przerzucanie się z PURO odpowiedzialnością za ten plac.
Tylko do tego potrzebne sa takie samochody jak w Wawie z systemem identyfikacji niepłacących.

·
Registered
29,030 Posts
To położyć trawę a na nią panele z siatki, czy jak tam się to nazywa do tworzenia zielonych parkingów.
Też jest to rozwiązanie

Opłata za parking, pobierana nawet za parkowanie poza dozwolonymi miejscami, byłaby skuteczniejsza niż przerzucanie się z PURO odpowiedzialnością za ten plac.
Tylko do tego potrzebne sa takie samochody jak w Wawie z systemem identyfikacji niepłacących.
Chcesz szykanować kierowców? Skandal! ;)
A na powaznie - jasne, ze tak można ale trzeba chcieć. Póki co nawet na Piotrkowskiej sie nie chce...

·
Registered
1,019 Posts
@atreck, dzięki za potwierdzenie moich słów :)

Swoją drogą to jak tam parkować? bo tabliczka T30 mówi, że na jezdni. A gdzie tam jezdnia? Chyba że to trap i bohaterowie tam będą codziennie jeleni na nieprzepisowym parkowaniu łapać :troll:

Wiem, odleciałem - nie w tym mieście, nie przy Dzbanowskiej u steru

·
Władza l**u
9,061 Posts
Tam problemem jest brak jasno wyznaczonego dojazdu do parkingu, a który wcale nie przebiega w linii prostej. To samo z siebie powoduje chaos. Wystarczyłby rząd słupków z obu stron i po problemie. Taki sam błąd powielony będzie na Legionów przed Teatrem Powszechnym - jednolity plac i auta kluczące w bliżej nieokreślony sposób między drzewami, śmietnikami i stojakami...

Klepisko przed Biedronką ma zostać z kolei przebudowane na parking w ramach budowy przebicia międzykwartałowego.

·
Registered
4,037 Posts
że też wam się chcę. Niedługo minie 20 lat tego łódzkiego forum.

20 lat opisywania tego samego totalnego braku, jakiegokolwiek zarządzenia tym biednym miastem. Żenujący spektakl o łodzkich pato władzach i urzędnikach.

Nie mówcie, że ktokolwiek z was wierzy, że przy tych pato władzach co jedynie własną kasę liczą i co najwyżej przejmują się swoją grzywką tu się zmieni?

Dyletanci zmienili organizację? Ile naszych pieniędzy na to poszło? Ile zarobili?

Wzywać policję? Co najwyżej to, ale skoro 20 lat nic to nie zmienia. To sobie sami odpowiedzcie.

·
Registered
1,122 Posts
Organizacja ruchu na plac przed hotelem Puro powstała na zlecenie hotelu i jest wdrażana za ich kasę. Ma być 5 miejsc postojowych (płatnych w ramach strefy płatnego parkowania) od strony Biedry w tym dwa typu K&R, wjazd na resztę placu ograniczony donicami.

1181 - 1198 of 1198 Posts