SkyscraperCity banner

12721 - 12740 of 16660 Posts

·
Registered
Joined
·
742 Posts
Panowie uff przebrnąłem przez 3 ostatnie strony z 24h i mam takie pytanie czy My się gdzieś spotykamy wcześniej jakieś fotki itd. itp ? Bo nie mogę się doszukać informacji...
 

·
Registered
Joined
·
3,768 Posts
^^
Jeśli parking zbudowałoby i utrzymywało np. PKP IC dla swoich pasażerów to niech będzie za darmo. Dopóki jednak robi to miasto i w dodatku mowa o centrum miasta to powinien być płatny :)
Dopiero za 5 lat, UE nie pozwala na opłaty.
 

·
Registered
Joined
·
4,237 Posts
OTWARCIE DWORCA ŁÓDŹ FABRYCZNA [HARMONOGRAM]

O godz. 5.23 – pociąg Przewozów Regionalnych ze Skierniewic wjeżdża na dworzec Łódź Widzew (tor 2, peron 3) . Do pociągu, razem z łodzianami, wsiądzie prezydent Hanna Zdanowska.
W drodze na dworzec Łódź Fabryczna pociąg zatrzymuje się na stacji przy ul. Niciarnianej.

Godz. 5.30 – pociąg wjeżdża na dworzec Łódź Fabryczna (tor 1, peron 2).
Tuż po wyjściu z pociągu briefing prezydent Hanny Zdanowskiej

Mannequin Challange na dworcu Fabrycznym - Mannequin Challenge to najpopularniejsza ostatnio zabawa, polegająca na nagrywaniu smartfonami scenek, podczas których biorący w nich udział ludzie zastygają w pozach niczym manekiny. Zabawa będzie miała miejsce także na dworcu Fabrycznym w dniu jego otwarcia. - Przebieramy się za podróżników z całego świata. Im bardziej kolorów i kreatywnie tym lepiej - zachęcają organizatorzy akcji. Start w niedzielę o godz. 7 rano w głównej hali dworca.

O godz. 9.00 – konferencja na temat uruchomieniu komunikacji wokół dworca. Spotykamy się przy punkcie informacyjnym MPK. W konferencji udział weźmie prezes MPK Zbigniew Papierski i dyrektor ZIM Grzegorz Nita.

O godz. 9.00 rusza punkt informacyjny MPK przy dworcu. Punkt zlokalizowany będzie przy ul. POW, obok przystanku przesiadkowego. Pracownicy MPK i ZDiT będą tam informowali o zmianach w ruchu.

Dodajmy, że pierwszy tramwaj, który pojawi się 11 grudnia na węźle przesiadkowym przy dworcu Łódź Fabryczna to „9-tka” w kierunku Konstantynowa Łódzkiego. Odjedzie o godz. 3.54 z przystanku przesiadkowego między ulicami POW a Kilińskiego.
Pierwszy autobus to „51”. Odjazd z dworca godz. 4.47.

O godz. 9.00 otwarcie EC1, które czynne będzie do godziny 18.00. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączniku. W EC1 czynny press room z WiFi, kawą, herbatą (EC1 Wschód, oznakowane prowadzące do pomieszczenia przygotowanego dla dziennikarzy znajdziecie Państwo w obiekcie)

O godz. 10.00 – otworzony zostanie punkt widokowy Textilimpexu (Traugutta 25, XV piętro), który będzie czynny do godz. 18.00.

O godz. 10.00 wystartuje bezpłatna linia umożliwiająca łodzianom przejazd trambusem wokół dworca i do EC1 oraz na jarmark przy ul. Piotrkowskiej. Trasa zakłada trzy przystankii: Traugutta – Dworzec Fabryczny, EC1 oraz Piotrkowska Jarmark. Trambus rusza z ul. Traugutta (przy Kilińskiego), vis a vis Textilimpexu

O godz. 10.30 wystartuje bezpłatny autobus z wycieczkami po Nowym Centrum Łodzi. Autobusy MPK będą odjeżdżały z ul. Traugutta (przystanek przy Textilimpeksie). W autobusach będą do dyspozycji wycieczkowiczów przewodnicy. Autobusy będą kursowały do godz. 15.30.

O godz. 10.30 zapraszamy na konferencję przy artystycznie „odnowionej” lokomotywie. Lokomotywa będzie stała od rana przy zbiegu ul. Traugutta i Tuwima. W konferencji udział weźmie prezydent Hanna Zdanowska oraz artysta, który był pomysłodawcą projektu.

O godz. 11.00 – zapraszamy na konferencję ŁKA na temat otwarcia punktu informacji pasażerskiej przewoźnika (w budynku dworca). W spotkaniu udział weźmie prezydent Hanna Zdanowska oraz marszałek Witold Stępień.

O godz. 12.00 hejnalista zagra na dworcu Prząśniczkę

O godz. 12.10 – wspólne zdjęcie łodzian na tle dworca - z udziałem prezydent Hanny Zdanowskiej – organizowane przez Gazetę Wyborczą.
http://lodz.eska.pl/newsy/otwarcie-dworca-lodz-fabryczna-11-grudnia-jak-bedzie-wygladalo/323953
 

·
Misie śni lepsza Łódź...
Joined
·
3,847 Posts
Nawet betonowy tramwaj (ten na cześć ZDiT-u) pokrywa się szlachetniejszą materią..
Szkoda, że to nie na nim stanie lokomotywa w tej folii aluminiowej :(

Albo GDZIEKOLWIEK na terenie dworca, a nie na nieużytkach, przy nie do końca wyburzonej kamienicy, z wąskim chodniczkiem obok. Kiedy wyszło info, że taka lokomotywa jest szykowana na otwarcie, to widziałem ją właśnie na tym cokole, na placu przed wejściem zachodnim, albo na hali głównej (jednej, czy drugiej).

Tak, jak rok temu w świat poszło milion zdjęć ze świątecznym napisem "Kocham Łódź" (a w tym roku pójdzie równie dużo zdjęć z choinką miejską), gdzie w tle widać ogromne połacie pustych ścian szczytowych, tak i w tym wypadku ludzie będą sobie robili zdjęcia na tle pociągu, a dookoła błoto, w tle ruina, a gdzieś tam, na granicy kadru, niewidoczny (w skali zdjęcia) najnowocześniejszy w Polsce dworzec kolejowy ;)
 

·
Registered
Joined
·
12,664 Posts
Znowu jakiś domorosly grafik to robil , kur. A , czy jeden z drugim weselnym fotografem wie co to jest os symetri , czy ktoś jeszcze nie wie ze fotoszopus to nie program graficzny , tylko do obróbki zdjęcia hehe -antenka z logo powinna isc rowno ze slupem , o innych wielu błędach nie wspomnę....wektory pamowie, wektory to jest grafika ;)
 

·
Registered
Joined
·
3,941 Posts
Tak, czarną farbą ;)
Ale w trakcie prac nad wywietrznikami zaszła jakaś dramatyczna zmiana koncepcji artystycznej. :)
Żaluzje jasne wymienili na ciemne.
Widać pierwotnie miało być coś porządniejszego, a potem stwierdzili że nie zdążą.
Pucha, pędzel i naprzód.

Część farby pięknie spłynęła z deszczem.

Dzielnie malują po raz drugi.
Zdąży zaschnąć przed kolejnym deszczem?
 
12721 - 12740 of 16660 Posts
Top