SkyscraperCity banner

12781 - 12800 of 16660 Posts

·
Registered
10,510 Posts
Pytanie do bardziej zorientowanych: czy istnieje wyjazd z dworca autobusowego na Nowotargową? Autobusy i autokary jadąc do A1 ominą wtedy spory kawałek Narutowicza i Kilińskiego.
Nie no, po tylu latach budowy zadajesz takie pytania? :nuts:

·
Registered
27,895 Posts
To nie jest podjazd tylko wyjazd ewakuacyjny. Z tej pochylni nikt nie będzie korzystał a jest ona wykonana na potrzeby chociażby straży pożarnej w czasie ewentualnego zagrożenia lub ewakuacyjnych wyjazdów autobusów. Autobusy dalekobieżne mają osobny od samochodowego wjazd / wyjazd rampami w ulicy Nowowęglowej.
Tym bardziej po co progi zwalniające?

Tymczasem...

Na kilka dni po zamknięciu dworca:

·
Buja mnie Łódź ;-)
7,947 Posts
To nie jest podjazd tylko wyjazd ewakuacyjny. Z tej pochylni nikt nie będzie korzystał a jest ona wykonana na potrzeby chociażby straży pożarnej w czasie ewentualnego zagrożenia lub ewakuacyjnych wyjazdów autobusów. Autobusy dalekobieżne mają osobny od samochodowego wjazd / wyjazd rampami w ulicy Nowowęglowej.
Moim zdaniem to błąd. Autobusy powinny móc korzystać z tej rampy, zwłaszcza te, które będą jechać stamtąd na dw. północny

• Like
Reactions: Kpc21

·
Registered
244 Posts
To jest jakiś niesłychany zbieg okoliczności, ale na jednym ze zdjęć czekam sobie na autokar do domu :lol:
A jeździłem naprawdę rzadko - 2-3 razy do roku! Także kradnę :lol:

·
Registered
3,241 Posts
Witam,

Przeglądając zdjęcia z przed i po... to przepaść :) . Przypomniało mi się dzieciństwo kiedy to miałem okazję z Ojcem i starszym bratem na chwilkę w 1986 r. odwiedzić Berlin Zachodni to porównanie z tym co było wtedy w Polsce wywarło na mnie podobne wrażenia jak na tych zdjęciach. Tylko wtedy to była zmiana w krótkim czasie.

Gratulacje dla Łodzi !. W Warszawie Centralny przy Fabrycznym wygląda bardzo mizernie.

Aż miło się będzie wybrać ....może na kiedyś kolejny zlot. :)

·
Registered
344 Posts
Wesoły Romek;137087880 said:
Karol, a ten dzień otwarty co miał być dzisiaj, to jednak przepadł?
Nie przepadł. Dziś jest dzień OTWIERANIA. Z płotów, ogrodzeń, ochrony. Z możliwości wejścia na teren, może wieczorem-do zobaczenia- bez kasku na łepetynie. Np posterunkowi już gdzieś indziej. Jak powiedzieli- tutaj służba zakończona. Czyli nordic walking. Do niedzielnego świtu.

I do protokołu odbioru. Podoba mi się, że zgoda ale są zastrzeżenia do funkcji ale bez wpływu na funkcję.

·
Registered
344 Posts
Żeby tylko dzisiaj nie doszło w Warszawie do jakiejś zadymy o której wszyscy jutro będą bebnić i która może ukraść Łodzi cały efekt PR-owy związany z dworcem.
To się powoli robi moderato. Chyba podobnie jak Ty jestem trochę przeciw a nawet za. I merytorycznie. Wczoraj ten jeden Vicek to zakończył PR centralny?

·
Padawan entropii
3,282 Posts
Czyli z Park&Ride nici, a już*myślałem...
Park&Ride w centrum miasta? To jest tylko Park. Ride już nie jest potrzebne, bo wszystko co potrzebna jest w zasięgu 15 min marszu.

12781 - 12800 of 16660 Posts