SkyscraperCity banner

Instytut Historii UŁ

1 - 20 of 63 Posts

·
Registered
4,029 Posts
Bardzo mi się to podoba, choć nie dam za dużo bo zaraz upomni się ktoś, że lokalny patriotyzm i takie tam dlatego też z pełna świadomością daje 7/10 i bez marudzenia proszę.

·
Projekt Inwestor
9,178 Posts
Spokojna architektura, bez żadnych widziwiasów, dam 7.5/10, ale zanim to zrobię muszę stworzyć polla ;)

·
Registered
571 Posts
Jest w porządku, ale trzecie zdjęcie przypomina mi moją socjalistyuczną szkołę i być może ze względu na doświadczenia, ale te pionowe pasy w połączeniu z tynkiem budza moje najwyższe obrzydzenie i odruchy wręcz wymiotne. dlatego 5,5, bo reszta jest całkiem przyjemna

·
Your brain controller
7,853 Posts
ujdzie

·
Registered Wolf
769 Posts
MIKI said:
Od Łodzianina noż w plecy :) ;)
No i dobrze :) Przynajmniej nie wg standardu: "zasługuje na 3, ale to z mojego miasta, więc dam 8 i będę na siłę udowadniał, ze to obiektywna opinia, a może i się obrażę, jeśli ktoś da mniej" ;-)

·
Moderator
1,389 Posts
7.5 Prosty i ladny (tylko po co ta dziura w scianie za tym ... lukiem.) Niektorzy architekci sa jak gitarzysci - jak im nie powiesz stop beda grali do konca swiata (w sensie architektury porobia dziur, daszkow, antenek)

Budynek bez daszku/antenki/dziury jest budynkiem bez sensu?

·
Buja mnie Łódź ;-)
8,353 Posts
Discussion Starter · #20 ·
Szabo said:
Jest w porządku, ale trzecie zdjęcie przypomina mi moją socjalistyuczną szkołę i być może ze względu na doświadczenia, ale te pionowe pasy w połączeniu z tynkiem budza moje najwyższe obrzydzenie i odruchy wręcz wymiotne. dlatego 5,5, bo reszta jest całkiem przyjemna
przypomina czy socjalistyczną szkołę? To prawie strzał w 10, bo kiedyś ten budynek zajmowało .....UB :hahaha:

1 - 20 of 63 Posts