Skyscraper City Forum banner
1 - 13 of 13 Posts

·
Registered
4,237 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Orion, Kościół Jezuitów, i działka Philipsa (kwartał przeznaczony do rewitalizacji

Jak wyżej tylko widać jeszcze Galerię Łódzką

...z Ibisem na dole

Wieżowiec Centralu i widok na trasę W-Z

BRE, ZUS i inne mniejsze

i jeszcze raz trasa W-Z

widoczek

z budowy Philipsa

Park Klepacza (ostatnio to chyba ulubiony temat)
z rektoratem

z halą sportową

z ludźmi

"skajlajn" z mgłą

domek

daszek na domku

kawałek dalej kolejny domek

Poczta główna

Pałacyk z drogą

Pałacyk z trawniczkiem

Pałacyk z fontanną

Pałacyk ze ścieżką

i kawałek dalej znów pałacyk

póki co tyle. Jak znajdę czas będzie więcej

·
Registered
13,679 Posts
"skajlajn" z mgłą
skads znam ten widok... blok na zaligowskiego? ;)

·
Registered
4,175 Posts
Bardzo fajne fotki :) Jakże inny obraz od jakiegoś czasu mi sie pojawia , gdy myślę o Łodzi , niż ten , który jeszcze kilka lat temu miałem ( po przejechaniu wzdłuż Łodzi , gdzie wszystko wydawało się być szare , brudne , zapuszczone ) . Dzięki temu forum poznałem inną stronę tego miasta - piękne kamienice , pałace , domy . Co do skyline'u , to jakby powstały u Was jakieś dwie wieżę powyżej 100m , to naprawde fajnie by to wyglądało :)

·
HELOŁ OFKORS:)
171 Posts
Ehhh

A mi sie wydaje ze nie mamy co liczyc na takie inwestycje w Łodzi. Poprostu sie nie zgodza. A praktycznie jedyne działki w centrum sa własnie zabudowywane i to niskimi budynkami zgodnie z wizja architekta miasta.
Bardo bym sie zdziwił gdyby cos innego wysokiego powstało w scisłym centrum.

·
BANED
3,735 Posts
w Polsce zawsze bawia mnie tablice informacyjne. Chocby nie wiem jaka byla by budowa, to tablica zawsze wyglada jakby klozet stawiali:)

·
Registered
22 Posts
senkju, milo sie patrzy, tym bardziej ze Lodzi nie mialem okazji ogladac zbyt czesto nawet na fotach.

KRN¥BRNY said:
w Polsce zawsze bawia mnie tablice informacyjne. Chocby nie wiem jaka byla by budowa, to tablica zawsze wyglada jakby klozet stawiali:)
"cos w tym kurde jest", jak mowi staropolskie przyslowie. w Wawie na Saskiej Kepie bawi mnie jedna taka tablica, na ktorej widnieje data ukonczenia - 2001 rok :) rozgrzebane i nie skonczone.

·
Registered
4,030 Posts
oralB said:
Bardzo fajne fotki :) Jakże inny obraz od jakiegoś czasu mi sie pojawia , gdy myślę o Łodzi , niż ten , który jeszcze kilka lat temu miałem ( po przejechaniu wzdłuż Łodzi , gdzie wszystko wydawało się być szare , brudne , zapuszczone ) . Dzięki temu forum poznałem inną stronę tego miasta - piękne kamienice , pałace , domy . Co do skyline'u , to jakby powstały u Was jakieś dwie wieżę powyżej 100m , to naprawde fajnie by to wyglądało :)

Oj żebyś się nie przeliczył, niestety nie wygląda to tak kolorowo

PS: powróciłem
Niestety ;)

·
Banned
4,117 Posts
Koniaczeq said:
Ja przed przyjsciem na forum mialem cąłkiem dobre zdanie o Łodzi, potem przez narzkeanie wszystkich mi sie troszke zmnieniło na złę... Teraz na nowo z dnia na dzien jest coraz lepiej.
Przyjedz z Gieksa na Widzew to Ci miasto pokazemy.

1 - 13 of 13 Posts