SkyscraperCity banner

661 - 680 of 716 Posts

·
Registered
17,593 Posts
Bez przesady, ale być może skanska by się aż tak nie śpieszyła z zakupem nowej działki gdyby mieli jeszcze tu do budowania. Ogolnie skanska z tym za pecha, bo pod rondem solidarności też chcieli coś dokupić i nie dało rady.

·
Registered
23,187 Posts
^^ Przy rondzie chcieli kupić tą zakrzaczoną działkę, która jest za ich wjazdem do podziemnego parkingu
Noo to starsza kobieta z tego co wiem i ona nie chce po prostu sprzedać tego i nawet nie chodzi o cenę.
Kilka lat temu u mnie wujek chciał od niej kupić to po prosty sie okazało, ze nie chce sprzedawać i tyle.

·
Registered
418 Posts
co Asa, rozumiem wlasciela ma jedna z najbardziej okazalych dzialek w miescie, przetrwal tyle lat izolacji w ramach zamknietych ulic, budowy dworca.
Chce sie odkuc.

·
Registered
1,173 Posts
co Asa, rozumiem wlasciela ma jedna z najbardziej okazalych dzialek w miescie, przetrwal tyle lat izolacji w ramach zamknietych ulic, budowy dworca.
Chce sie odkuc.
Dla mnie najbardziej zrozumiałym środkiem odkuwania się byłby sowity przelew od Skanski, ale co ja tam wiem. Jestem przekonany, że właściciel byłby w stanie to sprzedać, zbudować drugą taką klinikę lub większą gdzieś w okolicy i by jeszcze mu sporo zostało.

·
Registered
1,166 Posts
Nieruchomośći to inwestycja. Jak ktoś nie ma problemu z płynnością to nie pozbywa się czegoś co wskazuje, że będzie warte tylko więcej -> tunel, reszta zabudowy NCŁ, rewitalizacja paru budynków w okolicy, ba można czekać nawet do EXPO...

·
Registered
17,593 Posts
Noo to starsza kobieta z tego co wiem i ona nie chce po prostu sprzedać tego i nawet nie chodzi o cenę.
Kilka lat temu u mnie wujek chciał od niej kupić to po prosty sie okazało, ze nie chce sprzedawać i tyle.
Dokładnie. chce zapisać w spadku Kościołowi. Wiec za parę lat kuria sprzeda, cierpliwości.

·
Registered
24 Posts
Jest zajęty w ponad 85%. Zostały jeszcze tylko niedobitki (pod jakies małe biura typu prawnik czy księgowy albo ubezpieczenia etc - czyli takie na 1-2 osoby).
Oprócz 'niedobitków' umów nie ma jeszcze na powierzchnie: niecałe 500 mkw i podobno 1500 mkw, tak dla uzupełnienia. :)

661 - 680 of 716 Posts