SkyscraperCity banner
1 - 7 of 7 Posts

·
Registered
11 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania na osiedlu "Oaza nas Jasieniem" w budynku C(ten najdalej od ulicy).
Powiem szczerze ze jestem w Lodzi od bardzo krotka i malo znam to miasto.
Dlatego chcialbym sie dowiedziec kilku rzeczy:
1. Jakie macie zdanie na temat tego osiedla, myslicie ze warto tam zamieszkac?

2. Co myslicie o lokalizacji tej inwestycji? Z tego co widzialem to nie ma tam w okolicy innych mieszkan, malych sklepow, szkol, przychodzni, itp.Zauwazylem natomiast kilka firm przemyslowych.Jak bardzo moze byc to uciazliwe?

3. Wykonawca jest Tombud. Jakiej jakosci byly poprzednie budynki wykonane przez tego developera? Myslicie, ze 'Oaza na Jasieniem' bedzie wykonana solidnie?

4. Do osob, ktore zakupily tam mieszkanie: Ile wam sie udalo zejsc z ceny 4900/m2?

5. Ogolnie jakie sa plusy i minusy tej inwestycji.

Bardzo bym prosil o wszelkie opinie, bo beda mi one bardzo pomocne przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

·
Registered
11 Posts
Discussion Starter · #3 ·
A to już wiem. Ja bym brał w ciemno bo to przy lotnisku czyli miałbym do swojego najwieksego hobby 15 min spacerkiem i 5 rowerkiem. Tak poważnie to fajna miejscówka. A skoro tamte tereny chcesz to zobacz jeszcze "Nowe Polesie" Antala. Obok, minimalnie lepsza lokalizacja bo dalej od ścieżki podejścia i duużo ciekawsza architektura. Nie wiem jak z cenami.
A ktoredy biegnie sciezka podejscia do lodzkiego lotniska? Daleko to jest od tego osiedla przy obywatelskiej?

·
Registered
11 Posts
Discussion Starter · #5 ·
[Łódź] Tom-Bud Developer - opinie

Czy moze sie ktos wypowiedziec na temat tego developera?
Czy jest on wiarygodny, jak byly wykonane jego poprzednie inwestycje?

1 - 7 of 7 Posts