SkyscraperCity banner

=

• Total voters
    102
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 29 Posts

·
Human Traffic
5,606 Posts
4/10 . Przed przebudową wyglądał o wiele zgrabniej i całe założenie miało nawet "ręce i nogi", teraz nawet tego nie ma.
Miss Polski to nie miejsce na tego typu budynki, takie wklejanie na siłę

·
.
5,062 Posts
2/10. Tradycyjnie, remont go zniszczył. Cała lekkość, pomysł na budynek legł w gruzach a powstał... kaszalot :no:

·
Moderator
Czysty luz, czyste niebo, luksus, sukces kuhwa
23,730 Posts
Była ładna bryła, ale ogólnie budynek był brzydki z powodu kiepskiego materiału wykończeniowego. Teraz jest nieforemny kaszalot obłożony panelem z hipermarketu.

2/10

·
Registered
17,633 Posts
Moim zdaniem gdyby trochę go podwyższyć (węższą część) to nie byłby aż taki paskudny. Tak jest dramat 2/10

·
Registered
957 Posts
Well :) Moja Babcia jak jeszcze żyła i jak jeszcze były "dobre czasy" to sprzedawała na dole tego budynku buty wyprodukowane obok (Skogar - to dla najmłodszych). W banku obok zaraz po tym jak przestał być Skogarowską stołówką dostałem swoją pierwszą szarą książeczkę oszczędnościową PKO, którą zlikwidowałem dopiero jakiś czas po denominacji. 300 metrów na zachód moi rodzice przepracowali swoje całe zawodowe życie itd. itp. Także powinienem czuć szczególny sentyment za tym zielonym syfiastym zgnilcem ale jakoś nie czuję :) I dziękuję opatrzności, że zmienił się w to co zmienił :)
Czy przez taki pryzmat można postrzegać architekturę ;)?

Pozdr.

·
au premier étage
2,425 Posts
Czy naprawdę trzeba wrzucać do Miss takie badziewie? Może jeden z drugim się zastanowi czy komuś nie zabiera czasu, który można przeznaczyć na delektowanie się 1418 stroną wątku o Stadionie Narodowym?
1/10

1 - 20 of 29 Posts
Status
Not open for further replies.