SkyscraperCity banner
1 - 20 of 813 Posts

·
Registered
4,238 Posts
Discussion Starter · #1 ·
News miesiąca albo i roku! Właśnie zaczynają stawiać rusztowanie!! Ciekawe czy jakiś nowy projekt czy stara "różowa landrynka".

·
Registered
4,238 Posts
Discussion Starter · #2 ·

To jest stary projekt, ale nie sądze żeby był realizowany. Zmienił sie właścicel i kolory Banku na wieżowcu nie są już potrzebne. Czekamy na jakieś aktualne i oficjalne informacje

·
made in poland
4,323 Posts
:eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Zeby sie jeszcze renderki pojawili, ew moze ktos sie przejdzie :D
Oby sie nie skonczylo jak Urzad Marszalkowski.

·
The Promised Land
469 Posts
Wreszcie.
Obojętnie jaki projekt będzie realizowany to z całą pewnościę będzie lepiej niż obecnie.
Nie obraziłbym się nawet gdyby skończyło się na minimalizmie i fasada pozostała bez zmian, a wykonano by jedynie gruntowne oczyszczenie.

·
Banned
4,118 Posts
od biedy moz byc Orion2 z tym ze teraz chcialbym zaokraglone rogi :D

·
Registered
67 Posts
Mi sie wydaje że marszalkowski wyglada ciekawiej niz ten caly orion-jest zbyt prosty taki niebieski kloc tak mi sie zdaje.

·
made in poland
4,323 Posts
No ja sie absolutnie nie zgodze. marszalkowski jest tragiczny, zwyklu blok z palstikowymi oknami.

·
made in poland
4,323 Posts
Nadal nie moge uwierzyc. Wydawalo mi sie, ze pos zmianie wlasciciela mozna zapomniec o remoncie, a tu taka mila niespodzianaka :)

·
Registered
1,007 Posts
Mi się marszałkowski podoba, ale BRE jeszcze bardziej nawet w obecnej postaci. Zadowoliłby mnie nawet tylko odnowienie bez większych zmian, a jeśli zrobiliby takie kolory jak na starej wizualizacji to będzie tragicznie.

·
Registered
14,636 Posts
pan_tomas said:
O ile dobrze pamiętam to z 1981. Mój rówieśnik:)
To pewnie nie został wykonany zbyt solidnie i z dobrych materiałów. Dziwne więc, że chca pakowac w niego pieniądze (remont), zamiast wyburzyć i na tej działce postawić nowy biurowiec... Ale widocznie właściciel ma taką, a nie inną politykę :)

·
Registered
4,238 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Darek_W said:
To pewnie nie został wykonany zbyt solidnie i z dobrych materiałów. Dziwne więc, że chca pakowac w niego pieniądze (remont), zamiast wyburzyć i na tej działce postawić nowy biurowiec... Ale widocznie właściciel ma taką, a nie inną politykę :)
Generalnie to on się nie sypie. Tylko wnętrza są kiepskie i standard niski. A nowy inwestor, chcąc go wynająć musi go doprowadzić conajmniej do klasy B. A jak wiadomo toprócz loaklizacji i standardu wieżowca liczy się także jego "image"

1 - 20 of 813 Posts