Skyscraper City Forum banner
3941 - 3960 of 5264 Posts

·
Registered
925 Posts
Wituł;133308796 said:
Panajotow, wskażesz choć pięć polskich stadionów które zachwycają a w dodatku na meczach są zapełniane regularnie choćby w 60%?
dla mnie ten stadion jest idealny
Nie, nie, nie czepiam sie:). B. ok jest stadion Legii, stadion Cracovii, stadion Wisly. Pomijam stadiony wybudowane na Euro - bo to inna liga.

Widzew bedzie mial stadion kompaktowy, nie za duzy, ale tez i nie za piekny i niezbyt nowoczesny - ot takie dobre, wystarczajace na jego potrzeby przecietniactwo (to nie jest zarzut). Bardzo dobrze, ze ten stadion powstal i dobrze, ze nie byl za drogi. Jezeli Widzew bedzie gral na tyle dobrze aby stadion modernizowac czy powiekszac to pewnie to sie stanie. Powodzenia w III lidze i szybkiego awansu do II!

·
Registered
24 Posts
And now for something completely different... BUM!

gargul, dzięki za film !

Zastanawiam się po obejrzeniu filmu nad jedną rzeczą. Nowo budowana, równoległa do torów ulica, przedłużenie ulicy Józefa, ma służyć m.in. jako dojazd do parkingu znajdującego się między stadionem a ulicą Sępią. Poziom parkingu i stadionu jest znacznie niższy niż poziom tej ulicy. Jak będzie można dostać się z ulicy Józefa na parking ? Oglądając film nie zauważyłem żadnego zjazdu.

·
Registered
89 Posts
Jeśli tak jak piszesz nie będzie zjazdu z ul.Józefa bezpośrednio na parking, to i tak będzie ona ułatwiała dojazd osobom z północy miasta - jadącym Niciarnianą - Józefa - Sępią - do wjazdu na parking od Piłsudskiego.
Inaczej musieliby jechać Piłsudskiego aż do wiaduktu na Wałowej.

·
Registered
2,721 Posts
Niestety, na Widzewie tez bedzie betonowa patelnia zamiast parkingu :( Zastanawiam sie czemu nikt nie wpadl ani tutaj, ani na Al. Unii, na pomysl z plytami azurowymi :(
Jaki jest koszt takiej płyty w porównaniu do
a) betonu
b) "normalnej"/najtańszej kostki
?????
Może tu jest piesek pogrzebany?:)
Jeśli różnica jest znaczna to nawet wsród mieszkańców nie zdziwiłby mnie sprzeciw dla takiej ekstrawagancji:)

·
Registered
119 Posts
I tak nie jest z kostką najgorzej, bo udało się w uzgodnieniu z Biurem Architekta Miasta wybrać kostkę która nie jest najgorsza...

Pewnie że parking z innymi rozwiązaniami byłby lepszy. Ale to nie przejdzie:
1. Kasa
2. Kasa
3. Kasa
4. Podziękować należy osobom przygotowującym a raczej kopiującym PFU ze stadionu w Tychach.

·
Łódź - kocham to miasto!
995 Posts
1. Zaplecze budowy przeniesione z Tunelowej na poludniowa strone stadionu.

2. Po lewej widac jasniejsze wykonczenia miedzy cegielkami klinkieru

3.

4.

5.

6. "Szablony" do wiercenia pod wlasciwe krzeselka.

7. A tu skladowane sa tajemnicze pakunki. O nich jednak za chwile :)

8. Jakby ktos pytal o plytki w kiblach :)

9. Nie - to nie jest wlasciwe krzeslo, ani wlasciwy kolor. To tylko przymiar do wiercenia otworow pod finalne foteliki.

10.

11. A tu widac nawiercone otwory - nic tylko przykrecac...

12.

13. Nie mam tylko pojecia, po co te otwory na szczycie trybuny, pod samym murkiem.

14. Widok z gory na przeniesione zaplecze budowy

15. Od strony "masztow" zaczeli juz klasc kraweznik wyznaczajacy boisko

16. Widoczki na parking

17.

18.

19. No i na deser tajemnicze paczki :)

20.

21. I wszystko jasne :)

Fotorelacja wstawiona automatycznie.

·
Registered
13,329 Posts
Mam nadzieje że krzesła nie są niemieckie jak nazwa wskazuje , wiadomo niemieckie jest gorsze!

·
Registered
13,329 Posts
To dobrze , trzeba tylko folksdojcza z firmy usunąć co daje takie debilne nazwy produktom , bardziej debilna nazwa to tylko bosch!

3941 - 3960 of 5264 Posts