SkyscraperCity banner

1 - 20 of 249 Posts

·
Buja mnie Łódź ;-)
6,490 Posts
wydaje mi się, że Gdańska (Legionów-Zielona) w 2022 jednak nie będzie jeszcze na czerwono

·
Removed user
795 Posts
Plac Niepodległości na czerwono?
Przypadkiem nie był remontowany w czasie budowy ŁTRu?
Do tego warto zbadać, czy aby na pewno tory na Kilińskiego od Broniewskiego do krańcówki nadają się na zielono, czy bardziej na żółto.
Warszawską winno się bardziej wyszczegółowić, tj. zaznaczyć fragmenty, gdzie torowisko jest dobre, a takowe są. Krańcówka nie będzie na czerwono, ani splot, odcinek zaraz za rondem również był modernizowany. Są gorsze torowiska niż Warszawska.

·
Registered
161 Posts
Czemu w 2022r. Aleksandrowska jest zaznaczona na różowo? z tego co słyszałem, to po remoncie planowane jest, że będą tam mogły poruszać się Swingi.

·
Removed user
795 Posts

·
Registered
26,884 Posts
Do tego warto zbadać, czy aby na pewno tory na Kilińskiego od Broniewskiego do krańcówki nadają się na zielono, czy bardziej na żółto.
Podobno były w ubiegłym roku remontowane. Z wyłączeniem krańcówki. Więc tory byłyby na zielono, krańcówka chyba na czerwono.

Krańcówka Dąbrowa też chyba na czerwono będzie.

·
Registered
24,012 Posts
Discussion Starter #12
nowy, po ci mapka polaczen jak robisz stan sieci. bez sensu

i zmien podklady, bo te lodzkie mapki to kupa

http://sharemap.org/public/Łódź_tramway_network#!html5

tu masz gotowy jpg, tylko kolor tla do zmiany, wiadomo

http://sharemap.org/mapcontent/piksel169/Trams_in_Łódź.jpg
Problem jest taki, ze tam jest sporo tras nieistniejących i to wszystko trzeba usuwać. Na dodatek krańcówki maja stare nazwy i nie ma nazw przystanków co powoduje, ze potem jak ktoś będzie miał uwagi to trudno będzie je nanieść na mapę.

No chyba, ze się mylę. Póki co z tłem udalo mi się zrobić tyle - klik.

Też ostatnio mam mało czasu, ale mapka będzie. Na szczęście stara jest i to aktualna :)

·
Registered
26,884 Posts
Przydałoby się zrobić jakąś fajną mapkę i udostępnić na potrzeby Wikipedii (trzeba udostępnić na licencji pozwalającej innym ją modyfikować i dalej rozwijać).

Bo na Wikipedii obecnie jest właśnie ta stara, nieaktualna mapka z błędami.

·
Registered
26,884 Posts
Może weź tę nową, pozbaw ją kolorów, i dopiero po niej rysuj.

Tak chyba będzie najlepiej. Ta nowa lepsza, bo wszystko widać w kontekście planu miasta - ale kolory z mapki mieszają się z oznaczeniami dot. stanu torowisk.

·
Registered
2,070 Posts
Może chodzi o to, że 2 jeszcze długo na tę stałą trasę nie wróci bo będzie blokowana przez kolejne etapy remontu Dąbrowskiego.

·
Registered
26,884 Posts
Jaki odcinek Dąbrowskiego jest teraz remontowany? Nie od Śmigłego-Rydza do Rzgowskiej właśnie? Oni remontują teraz tylko odcinek do Kilińskiego?

1 - 20 of 249 Posts