SkyscraperCity banner

1 - 20 of 236 Posts

·
Registered
1,585 Posts
Discussion Starter #1
Witojcie :)

Po wielu przemyśleniach postanowiłem założyć własny wątek zdjęciowy z miasta Łodzi. Chwilowo zdjęcia są dość losowe, ale postaram się je bardzie uporządkować w następnych postach. Mam nadzieję, że część się Wam spodoba. Jeśli tak, dajcie znać, będę bardziej zmotywowany do robienia nowych zdjęć.

Miłego oglądania :)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

·
Registered
62,945 Posts
ŁoŁ - dziś w takiej ilości wątków ciężko się wybić, ale jednak jak widać można :| - REWELACYJNE otwarcie :applause:.

·
Registered
1,585 Posts
Discussion Starter #6
chyba najwyższy czas zamknąć własne wątki - twoje zdjęcia sprawiły, że moja szczena przebiła podłogę i wylądowała u sąsiada piętro niżej :D
Hehehe, bez przesady :) Ale miło mi, że się podoba.

Aleś szczelił z grubej rury. Chętnię będę przeglądał ten wątek :)

No i zmobilizowałeś mnie do podniesienia poziomu u siebie:D
Super, cieszę się bardzo :)

ŁoŁ - dziś w takiej ilości wątków ciężko się wybić, ale jednak jak widać można :| - REWELACYJNE otwarcie :applause:.
Dzięki. Mam nadzieję, że dalej będzie w miarę ok :)

·
Registered
1,585 Posts
Discussion Starter #9
Wejście smoka. Fantastyczne foty, przywodzą mi troszeczkę na myśl relakleza i bzoorę.
Tak trzymaj :)
Jestem pod wielkim wrażeniem tego wątku:) Są w nim naprawdę piękne i pełne świeżości zdjęcia, które bardzo oryginalnie wydobywają urok i duszę miasta:) Łódź - miasto z duszą!
Dzięki. Zachęciliście mnie i dzisiaj postaram się kilka jeszcze dorzucić w tym również z wnętrz jeśli to Was zainteresuje.

·
Registered
4,196 Posts
Świetne zdjęcia, dobry kontrast i nasycenie kolorów. 1, 5 i 14 w szczególności przypadły mi do gustu

14. Ładny bokeh ale nie mogę jakoś zlokalizować, który to jest zdrój na Piotrkowskiej. Te kamienice w tle jakoś nic mi nie podpowiadają.

Jaki aparat? Exify niestety wycięte

·
Registered
1,551 Posts
14. Ładny bokeh ale nie mogę jakoś zlokalizować, który to jest zdrój na Piotrkowskiej. Te kamienice w tle jakoś nic mi nie podpowiadają.
To jest ten zdrój przy Pasażu Schillera, a te kamienice to część Tego muralu :D

Oczywiście, zdjęcia świetne, czekam z niecierpliwością na więcej :)

1 - 20 of 236 Posts