SkyscraperCity banner
1 - 20 of 33 Posts

·
Konserwatysta
703 Posts
Discussion Starter · #1 ·

To by było na tyle.Zdięcia robione w marcu.Następnym razem zrobie więcej fotek.

·
made in poland
4,324 Posts
No niestety obrazki przedstawiaja nienajciekawsze widoki, z poziomu chodnika wyglada to z reguly lepiej.

·
Register User
1,688 Posts
bu\yc może. ej mam prośbe do was lodzian. przeciez tez macie wieżowce. Też je zdobywajcie. nie przypominam sobie zeby zdjecia teg otypu były publikowane. dzieki z góry

·
SMS -Stoł. Miast. So
243 Posts
To nie jest proste w Łodzi zdobywac wieżowce. Poza tym są one zregoly niskie i widok wcale nie jest powalający:)

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
z poziomu chodnika też jest bardzo mało fot - Łodzianie do roboty! :)
Strasznie jestem ciekaw jak się rozwija centrum miasta. Liczę na obszerny set ;)

·
Registered
571 Posts
Nie mogł byś adas na jakis lepszy serwer wrzócic tych fotek? Mi się ładuje tylko jedno zdjęcie z tych kilku :(

·
Registered
1,010 Posts
adikk said:
No niestety obrazki przedstawiaja nienajciekawsze widoki, z poziomu chodnika wyglada to z reguly lepiej.
Zdecydowanie. Stawianie wieżowców między kamienicami to nie jest zbyt dobry pomysł. Puste ściany szczytowe wyglądają z góry jeszcze gorzej niż z dołu.

·
Moderator
8,175 Posts
Gratuluję wyprawy :eek:kay: Całkiem ciekawe widoki, rzeczywiście przydałoby się więcej fotorelacji z łódzkich wieżowców, bo jest ich przecież całkiem sporo ;)

·
Registered
571 Posts
Czy wie ktos co moze byc przyczyna, ze widze tylko jedno zdjecie?
(po postach wnioskuję, że pozostali odwiedzający ten wątek widzą wszystkie foty)
Odpalalem ten watek zarówno w FF jaki IE i zawsze widze tylko jedno zdjecie :(
Próbowalem takze wklejac do przegladarki adresy fotek, i tez nie moglem ich zbaczyc, tylko pojawial sie komunikat ze "Przekroczono limit czasu połączenia" lub "The page cannot be displayed" w IE.

·
Registered
4,992 Posts
^^ widzisz, nawet nie looknąłem jego serwera, ale mogę jeszcze na imidższaku, fotobukecie, startbilderze i paru innych, ale dobrze, że się wyświetlają

1 - 20 of 33 Posts