SkyscraperCity banner

5021 - 5033 of 5033 Posts

·
Registered
3,177 Posts
Mnie najbardziej zastanawia, jak oni z Rzgowa chcą się podłączyć do obwodu na Kaliski.

Wszędzie się firmy pobudowały, gdzie można było puścić taką linię ;)

Podłączenie do Pabianic to też - rozwaliliby połowę Starej Gadki i kilkadziesiąt domostw na Rudzie Willowej... Mało realne.

·
Registered
3,820 Posts
Poza tym co im da jazda z Piotrkowa do Łodzi przez Lublinek? Przecież czasowo to będzie dłużej niż teraz wiedeńką i przez Widzew.

·
Registered
353 Posts
cały koncept jest ważny i potrzebny, za jakiś czas i wcale nie taki daleki Bełchatów będzie szukał pracy gdzieś dalej niż w kopalni i elektrowni :p

• Like
Reactions: Darek Yoker

·
Registered
253 Posts
Na ten moment najbardziej zaawansowane są rozmowy ws. modernizacji i elektryfikacji istniejącej linii nr 24 - tak wynika też z tego materiału: LINK
Jak się dowiem coś bardziej konkretnego nt. parametrów linii (tj. prędkość maksymalna), dam znać.

·
Registered
3,246 Posts
Dawno nic nie wrzucałem to macie takie krótkie nocne z PODG Retkinia, więc nie oczekujcie jakości 4k.
W weekend skocze na Telefoniczną i nie wiem, może Pabianice pociągiem to przetestuję efekt prac :p

1. Od wiaduktu na Waltera

2. Na Kaliski

3. matka natura przejmuję kontrole

4.

5. Tutaj widać gdzie był stary rozjazd

6. Te światła duże to moje światełko w tunelu

7.A wy narzekacie na słupoze w mieście....

8.

Photo report posted with a tool.

·
Registered
2,236 Posts
Dziś wizytacja przystanku Łódź Radogoszcz Wschód - komisja w składzie: Om101, brat Om101 i Helenka bratanica i chrześnica Om101. Jedziemy :p

Tablica przystankowa:

Park&Ride:

Wejście na peron:

Wzdłuż peronu:

Montowana wiata i członkowie komisji:)

Hela:)

Tablica SIP:

Myślałem, że to będzie biletomat:

Kolejna tablica SIP:

Druga tablica przystankowa:

Oczywiście trzeba było już zdewastować co nieco, przez lokalną kawalerkę:mad:

Strzał na cały peron:

I tablica informacyjno-reklamowa, którą powieszono na płocie na wysokości kompleksu garaży przy Świtezianki 36:

PS. W najbliższym tygodniu postaram się obfotografować pozostałe przystanki na łódzkim odcinku linii nr 16:

·
Registered
11,457 Posts
Szerokości tego peronu to tak "oszczędnie dali" - na pewno jest to zgodne z wymaganym minimum ale tak do przesady chyba jak zwykle u nas - mało perspektywicznie na przyszłość - po szerokości jak na przystanku tramwajowym ;).

·
Registered
11,457 Posts
Koncepcja fajna i realistyczna ( wówczas te lat ileś temu ) - nie wiem czy obecnie nie ma tam w wielu miejscach zabudowy magazynów etc. - wychodzi brak długofalowych planów i nonszalancje w nieutrzymywaniu potencjalnych rezerw.

5021 - 5033 of 5033 Posts