Skyscraper City Forum banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
451 Posts
^^ Witam, kolega z Łowicza? :)
tak, chociaż ostatnio bywam okazjonalnie. ale mocno kibicuję wszystkim (sensownym) inwestycjom:)

• Like
Reactions: Redzio

·
Registered
451 Posts
Wie ktoś może kiedy przebudowa tych ulic będzie zakończona? Są gdzieś w necie jakieś plany jak to będzie wyglądało po ukończeniu? Słyszałem, że jakieś rondo(a) mają budować.
w pierwszego posta ze zdjęciami wrzuciłem linka do dokumentacji projektowej na stronach UMŁ, pierwsze kilka stron SIWZ powinno wyjaśnić sprawę. A poniżej mała zajawka:

:)

• Like

·
Registered
451 Posts
Architektonicznie całkiem spoko - jak na Łowicz;) ale 4 pokoje na 70 m2? poza tym mam obawę, czy w w rzeczywistości zamiast białej elewacji nie pojadą pastelkami, jak wszystkie bloki wokół. A co do Bonifraterskiej, to rozumiem, że chodzi o tą kotłownię bliżej Długiej, na tyłach "Jubilata"?

·
Registered
451 Posts
kurde, dawno tu nie zaglądałem, widzę kukuss, że nie tylko 2 razy dziennie fotografujesz wszystkie najważniejsze inwestycje w Łodzi, ale na dodatek trzymasz rękę na pulsie jeśli chodzi o sytuację w regionie:) szacun!

• Like
Reactions: kukuss

·
Registered
451 Posts
Dworzec - budowa przejścia podziemnego i peronów

1.

2.

3.

4. wyjście na 1 peron:

5. i sam peron 1

6.

7. A tu juz budowa wiaduktu

8.

9.

10.

Cdn ...

·
Registered
451 Posts
Mogę zapytać czy po 6 latach istnienia wątku jest tutaj użytkownik z Łowicza/poważnie z nim związany? Pytam bo niby wątek ma dużo wyświetleń ale użytkowników i dyskusji brak :(
Ja zawsze chętnie obczaję co się w Łowiczu buduje, chociaż od lat już tam nie mieszkam. Dzięki kukuss za wrzucanie aktualności! :)

• Like
1 - 10 of 10 Posts