SkyscraperCity banner

921 - 935 of 935 Posts

·
Registered
Ciekawy świata
950 Posts
Znowu ta ideologia LPG w natarciu. ;) Pomijając kolor tapicerki siedzeń to sam pociąg wygląda wewnątrz bardzo przyjaźnie i zachęca do podróży. Jasno, dość przestronnie, naprawdę dobrze to wygląda według mnie. Daję lajka za starania, bo do końca usatysfakcjonowany brzydotą nie jestem. :)

·
WUNGIEL
1,754 Posts
1. Każdy Niemiec ma prawo do balkonu. A jak chce wyrzucić śmieci to wystarczy że wyjdzie na balkon. (Peenemünde)

2. Punkt 10 z tej mapki: [LINK]

3. Zapach jak w Czajce.

4. Niemiecki Bałtyk.

5. Strandkorbvermietung

·
Registered
874 Posts
Nur für Hotel?

·
Registered
2,806 Posts
Niespecjalnie kłujące w oczy te ostatnie przykłady. Szczególnie, gdy porównać to z 90% polskiej przestrzeni.

A już wklejanie udanego stylistycznie wnętrza paryskiego pociągu chyba świadczy o pochodzeniu z Kraśnika.

·
hræddur köttur
3,927 Posts
Sorry, nie wiem skad to jest ale mnie rozwalilo:

Gruzja.

·
post-kielecki scyzoryk
2,212 Posts
Punkt 10 z tej mapki: [LINK]

Zapach jak w Czajce.
Podajesz lokalizację na planie historycznym, obecnie w tym rejonie widoczne jest tylko takie rondo, malunek przedstawia mewę, więc nie wiadomo co chciałeś ugrać tą Czajką.
Kosze plażowe to już samozaoranie.
Wymęczyłeś post inspirowany patryjotycznym obowiunzkiem, nie wstyd tak zasrywać serwery SSC ? ;)

·
WUNGIEL
1,754 Posts
Podajesz lokalizację na planie historycznym, obecnie w tym rejonie widoczne jest tylko takie rondo, malunek przedstawia mewę, więc nie wiadomo co chciałeś ugrać tą Czajką.
Kosze plażowe to już samozaoranie.
Wymęczyłeś post inspirowany patryjotycznym obowiunzkiem, nie wstyd tak zasrywać serwery SSC ? ;)
559217

Reprezentacyjne miejsce zachęcane mapką do odwiedzenia, a na wejściu weń wielka BZBWI na środku ronda, a pod nią przepompownia ścieków sanitarnych którą czuć?

·
Registered
Stan Trybunału
9,199 Posts
^^ Taki zestaw kolorystyczny wspaniale by się sprawdził w przedszkolu, w pociągu już słabo.

Jeśli chodzi o kible, to są takie przepięknej urody

Ale i takie, w których można nie wymiotować

·
niemiły nieeuropejczyk
4,091 Posts
Tak przypadkiem znalazłem w wiki (podobno Szwecja)

921 - 935 of 935 Posts