Skyscraper City Forum banner

ocena

1 - 11 of 11 Posts

·
Registered
10,512 Posts
Discussion Starter · #3 ·
O i jasiek tutaj zawitał :) Mam nadzieję, że na dłużej ;) Co do zdjęcia to trochę leci w lewo i mniej dołu bym dał.
Kiedyś trzeba było ;)
Moja fotografia jest bardziej reporterska i do Waszych cudeniek jej daleko, ale ... ;) jeszcze nikogo nie zbanowano za uczestnictwo w UPC :D ... mam nadzieję, że nie będę pierwszy ;):lol::lol::lol:
Co do zdjęcia, to masz rację z tym dołem, ale edytowałem je w pracy, w nocy i do tego mam tam trochę zajechany monitor, więc kontrast był inny :dunno: ... zauważyłem to w domu, myślałem że skadrowałem je lepiej ;), wiem że to żadne wytłumaczenie i dlatego dzięki za głos :)

BTW: Czy oddajemy głos na siebie ????? :)
Wolę zapytać, bo nie wiem czy to etyczne :D

·
Registered
10,512 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Głosu na siebie nie oddajemy :) A reporterka tutaj zawsze jest mile widziana, tak więc się nie krępuj i powodzenia w dalszych konkursach.
Dzięki, może kiedyś będę dla Was konkurencją ;):D
Chociaż nie bardzo lubię ograniczać się jakimiś ramami ;)
Chyba zostawię, to osobom które potrafią to robić i wychodzi im to nieźle :).

·
Registered
10,512 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Trochę bym wyprostował, trochę przyciął, trochę rozjaśnił i byłaby 9-ka.
Święte słowa, tylko nie chcę wprowadzać chaosu i gdybym pierwszym razem dostał za dużo punktów, to mogło by przewrócić mi się w głowie i ... zgłaszałbym fotki na każdy konkurs ;), a tego mogli byście nie zdzierżyć ;):D
Tak na poważnie, to jak już pisałem, miałem problem z monitorem i ciemna plama była zbyt duża, stąd obraz nie skadrowany tak jak trzeba ... nie tłumaczy to krzywizny, może tylko to że byłe śpiący i gięło mnie na jedną stronę :D

·
Registered
10,512 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Chaos w ciekawej ramce, ale to troche za malo.
Czy chaos ????? to zależy od sposobu patrzenia na moje zdjęcie.
Może w takim razie wyjaśnię co miałem na myśli wklejając je tutaj :)

Zdjęcie moje, to taka alegoria do obecnego stanu naszego przemysłu turystycznego.
Jest ono podzielone pionowo na dwie części. Po lewej "Świat Podróży": samochody, wieżowiec, biuro podróży, czyli coś wielkiego, pozostającego niejednokrotnie w sferze marzeń, a po prawej oficyna, czyli coś plebejskiego, przyziemnego (bogaci nie mieszkali w oficynach ;)) i właśnie do tego nam dużo bliżej i to prostszą drogą niż do wielkiego "świata podróży", a cyfra "13" mówi o pechu jaki wisi nad tą gałęzią przemysłu ;):D. Marzenia, kontra codzienne życie :)
Myślę, że trochę naświetliłem mój punkt widzenia ;). Wiem, że nie jest on najprostszy, ale taki mam już sposób patrzenia na świat ... trochę pokrętny, ale nie fałszywy ;).

1 - 11 of 11 Posts