SkyscraperCity banner

341 - 360 of 360 Posts

·
Kolekcjoner wątków.
Joined
·
7,401 Posts

·
Registered
Joined
·
2,879 Posts
To coś w miarę aktualnego od mojej osoby w temacie. Końców a może lepiej początek Promenady. Od wysokości ulicy Małachowskiego, były zdjęcia z budowy to może coś jak już wygląda ten odcinek aktualnie :)

Tężnia solankowa.


Widok w kierunku wschodnim w stronę starego odcinka promenady (dawniej tu były lekkie chaszcze, stary wąski chodniczek i stare ławeczki z tego co pamiętam a teraz :) )Teraz widok w stronę ulicy Małachowskiego.Teraz w kierunku wejścia na plaże nr. 1. oraz na łącznik do Promenady Zdrowia.I tu ciekawostka na którą chciałem zwrócić uwagę. Wejście na plaże nr. 1 i dosłownie na dniach zmienili też tablicę na plaży. Jeszcze kilka dni temu było nr. 3. (Chyba nowy porządek w tym zakresie ale to dobrze.)

 

·
Registered
Joined
·
2,879 Posts
..

To co parę kroków promenadą na wschód. Jesteśmy jakoś tak w połowie Promenady "historycznej"Kolejne zdjęcie w kierunku przeciwnym z którego przybyłem.W tym miejscu pogrywała fajna kapela. Na żywo ! Fajna muza... :) Nie mogłem przejść tak bez zdjęcia.Kawałek dalej kolejna, również bardzo fajna.Czym dalej w stronę starego Gryfa (dziś Galerii Promenada) i Hotelu Radisson to już się robi tłoczno. No ale są wakacje...A to już pod koniec promenady zaraz przy wejścia od Alei Interferie. Widok w kierunku zachodnim ok. 1600 m. od Tężni Solankowej gdzie zaczyna się promenada.
Więc kawałek jest do pospacerowania a to nie wszystko jak niektórym już wiadomo... :)
 

·
Registered
Joined
·
2,879 Posts
...

No to kolejna porcja.

Przy Hotelu Radisson to z tego miejsca Promenady może kiedyś bedzie wejście na molo... może... Dobry kolego mi podpowiedział ;)Ciut dalej... pobawiłem się trochę ustawieniami aparatu i takie zdjęcie wyszło.Jeszcze parę kroków dalej... Stara poczciwa Muszla Koncertowa. W tym roku nie za bardzo zagospodarowana...
 

·
Registered
Joined
·
2,879 Posts
..

Pomyślałem, że kilka nocnych nie zaszkodzi. Zbyt wiele w wątku takich nie było... no cóż nie posiadam dobrego sprzętu do nocnych warunków ale może kilka przejdzie jakoś ;)

W deszczu...To zaś łącznik pomiędzy promenadami i zarazem wejście na plażeTo nocą z tego samego miejsca co zdjęcie nr. 2 tej fotorelacji. :)Tężnia też oświetlona.No i zegar wodny. Dwa ujęcia.

Fajnie się nocą prezentuje.
 

·
Registered
Joined
·
2,879 Posts
No to przyszedł czas aby wstawić kilka zdjęć z drugiej "Promenady Zdrowia" :) To nam się naprawdę spodobało.

Są dwa takie tunele spacerowe, które już ładnie porastają. Jedna bliżej tężni i wejścia nr. 2.Druga od strony wschodniej na tyłach Hotelu Ewerdin.Ogólnie bardzo ładnie i roślinność zadbana dodaje uroku. Może zdjęcia nie przedstawiają ale jest naprawdę dobrze :)

..
 

·
Registered
Joined
·
2,879 Posts
Jeszcze mam kilka zdjęć z testów Promenady Zdrowia :)

..

Spacerkiem...Rowerami...No i oczywiście na rolkach... świetna sprawa :)

Nawet w nocy można ze wszystkiego korzystać. Ładnie oświetlone.Naprawdę szacunek i brawa dla tego projektu. W ostatnich 2-3 latach w Świnoujściu przybyło 2x tyle fajnych miejsc do spacerowania oraz uprawiania sportu. Widać też pozytywne zmiany w Parku Zdrojowym. Jeszcze wydłużenie tej promenady/kładki na wydmach i będzie super !
 
341 - 360 of 360 Posts
Top