SkyscraperCity banner

341 - 360 of 360 Posts

·
Kolekcjoner wątków.
7,401 Posts

·
Registered
2,879 Posts
To coś w miarę aktualnego od mojej osoby w temacie. Końców a może lepiej początek Promenady. Od wysokości ulicy Małachowskiego, były zdjęcia z budowy to może coś jak już wygląda ten odcinek aktualnie :)

Tężnia solankowa.

Widok w kierunku wschodnim w stronę starego odcinka promenady (dawniej tu były lekkie chaszcze, stary wąski chodniczek i stare ławeczki z tego co pamiętam a teraz :) )

Teraz widok w stronę ulicy Małachowskiego.

Teraz w kierunku wejścia na plaże nr. 1. oraz na łącznik do Promenady Zdrowia.

I tu ciekawostka na którą chciałem zwrócić uwagę. Wejście na plaże nr. 1 i dosłownie na dniach zmienili też tablicę na plaży. Jeszcze kilka dni temu było nr. 3. (Chyba nowy porządek w tym zakresie ale to dobrze.)

·
Registered
2,879 Posts
..

To co parę kroków promenadą na wschód. Jesteśmy jakoś tak w połowie Promenady "historycznej"

Kolejne zdjęcie w kierunku przeciwnym z którego przybyłem.

W tym miejscu pogrywała fajna kapela. Na żywo ! Fajna muza... :) Nie mogłem przejść tak bez zdjęcia.

Kawałek dalej kolejna, również bardzo fajna.

Czym dalej w stronę starego Gryfa (dziś Galerii Promenada) i Hotelu Radisson to już się robi tłoczno. No ale są wakacje...

A to już pod koniec promenady zaraz przy wejścia od Alei Interferie. Widok w kierunku zachodnim ok. 1600 m. od Tężni Solankowej gdzie zaczyna się promenada.

Więc kawałek jest do pospacerowania a to nie wszystko jak niektórym już wiadomo... :)

·
Registered
2,879 Posts
...

No to kolejna porcja.

Przy Hotelu Radisson to z tego miejsca Promenady może kiedyś bedzie wejście na molo... może... Dobry kolego mi podpowiedział ;)

Ciut dalej... pobawiłem się trochę ustawieniami aparatu i takie zdjęcie wyszło.

Jeszcze parę kroków dalej... Stara poczciwa Muszla Koncertowa. W tym roku nie za bardzo zagospodarowana.

..

·
Registered
2,879 Posts
..

Pomyślałem, że kilka nocnych nie zaszkodzi. Zbyt wiele w wątku takich nie było... no cóż nie posiadam dobrego sprzętu do nocnych warunków ale może kilka przejdzie jakoś ;)

W deszczu...

To zaś łącznik pomiędzy promenadami i zarazem wejście na plaże

To nocą z tego samego miejsca co zdjęcie nr. 2 tej fotorelacji. :)

Tężnia też oświetlona.

No i zegar wodny. Dwa ujęcia.

Fajnie się nocą prezentuje.

·
Registered
2,879 Posts
No to przyszedł czas aby wstawić kilka zdjęć z drugiej "Promenady Zdrowia" :) To nam się naprawdę spodobało.

Są dwa takie tunele spacerowe, które już ładnie porastają. Jedna bliżej tężni i wejścia nr. 2.

Druga od strony wschodniej na tyłach Hotelu Ewerdin.

Ogólnie bardzo ładnie i roślinność zadbana dodaje uroku. Może zdjęcia nie przedstawiają ale jest naprawdę dobrze :)

..

·
Registered
2,879 Posts
Jeszcze mam kilka zdjęć z testów Promenady Zdrowia :)

..

Spacerkiem...

Rowerami...

No i oczywiście na rolkach... świetna sprawa :)

Nawet w nocy można ze wszystkiego korzystać. Ładnie oświetlone.

Naprawdę szacunek i brawa dla tego projektu. W ostatnich 2-3 latach w Świnoujściu przybyło 2x tyle fajnych miejsc do spacerowania oraz uprawiania sportu. Widać też pozytywne zmiany w Parku Zdrojowym. Jeszcze wydłużenie tej promenady/kładki na wydmach i będzie super !

341 - 360 of 360 Posts