Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 300 Posts

·
Shopping Maniac
211 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Europark

Dátum : 2/2009-8/2011
Poloha: v širšom centre Žiliny, neďaleko sídliska Vlčince.

Zastavaná plocha: 8 000 m2
Počet podlaží: 34
Počet parkovacích miest: 993
Obchodné priestory na prenájom: 12 250 m2
Administratívne priestory na prenájom: 10 640 m2
Plocha wellness: 1 480 m2
Byty na predaj: 28 800 m2
Priestory určené na prenájom a predaj:
1 NP - expozitúry bánk, poisťovne, cestovné kancelárie, reštaurácie, kongresová sála, kaviarne
Europark2 NP - obchody, butiky, kaviarne, internet- kafé, reštaurácie
3 NP - administratíva
4 NP - administratíva, wellness
5 NP – 34 NP - 420 2.-4.-izbových bytov

·
Registered
4,905 Posts
Len dufam ze budes rovnako snazivy aj pri updatovani vsetkych tych threadov ktore zakladas!

·
ab.us.er
2,043 Posts
...2 prispevky...a hned 2 thready! tomu hovorim produktivita :D

anyway...vitaj na fore Martinko! :)

edit: az 34 poschodi? a neviete niekto kolko metrov to bude mat?

·
Moderator
14,973 Posts
Ja tie obrázky nevidím, máš v ich adrese dvakrát http://. A keď už zakladáš thread, tak by to chcelo informácie aj v angličtine.

·
Registered
673 Posts
Polyfunctional complex EUROPARK Zilina

Building - up start: 02 / 2009
Building - up end: 08 / 2011

EUROPARK will be located in lucrative part Vlcince of Žilina town.

Built-up area: 8 000 m2
Floors: 34
Park places: 993
Commercial space for rent: 12 250 m2
Office space for rent: 10 640 m2
Wellness: 1 480 m2
Flats for sale: 28 000 m2

Space for rent:
1st floor - banks, insurance companies, travel agencies, software
companies´ branches, restaurants, congress hall, cofee bars
2nd floor - shops, boutiques, coffee bars, internet-cafe bar, restaurants
3rd floor - administration
4th floor - administration, wellness
5th – 34th floor - 420 flats and residential apartments

·
Registered
673 Posts
Veruže to tak vyzerá, že všade budú rovnaké, aspoň podľa web stránky ssim.

Tu pridávam nejakú tu vizualizáciu, ktorú som narýchlo zbúchal. Použil som vizualizáciu predošlého návrhu Europarku, trošku ho tam ešte vidno. Tak sorry za nízku kvalitu. To len tak pre predstavivosť.

·
Registered
4,905 Posts
Veruže to tak vyzerá, že všade budú rovnaké, aspoň podľa web stránky ssim.

Tu pridávam nejakú tu vizualizáciu, ktorú som narýchlo zbúchal. Použil som vizualizáciu predošlého návrhu Europarku, trošku ho tam ešte vidno. Tak sorry za nízku kvalitu. To len tak pre predstavivosť.

^^ Perfektna pracicka Brezo!!!! Jak zive!

·
Registered
774 Posts
na to ze tento projekt ma byt rovnaky v troch mestach mi nepripada nejak uber originalny... dufam teda ze to este trocha vylepsia a hlavne ze nebudu setrit na obklade. inak je to celkom fajn :))

·
Registered
621 Posts
o tomto projekte som uz vela cital tu na SSC fore. dobre je ze niekto zalozil new thread o tom. na druhej strane- komu sa nieco take hodi do tej lokality? europalace nehovorim- to je este mezdi blokmi. ale ten europark sa bude nachazdat medzi parkoviskami a obchodnymi centrami.. otras, nemyslite? byty s vyhladom na ploche strechy hypermarketov z klimatizacnymi budami.. a parkoviska k tomu.. keby to bolo medzi the Cube a europalace tak nic nepoviem ( vlastne tam teraz idu rozsirovat europalace.. :lol: ). alebo nejaka ina lokalita. a nie medzi lidlom, baumaxom a carrefourom. to ako keby u nas v KE isli dat europark na moldavsku, medzi baumax, hornbach a optimu :lol:

·
Registered
1,156 Posts
o tomto projekte som uz vela cital tu na SSC fore. dobre je ze niekto zalozil new thread o tom. na druhej strane- komu sa nieco take hodi do tej lokality? europalace nehovorim- to je este mezdi blokmi. ale ten europark sa bude nachazdat medzi parkoviskami a obchodnymi centrami.. otras, nemyslite? byty s vyhladom na ploche strechy hypermarketov z klimatizacnymi budami.. a parkoviska k tomu.. keby to bolo medzi the Cube a europalace tak nic nepoviem ( vlastne tam teraz idu rozsirovat europalace.. :lol: ). alebo nejaka ina lokalita. a nie medzi lidlom, baumaxom a carrefourom. to ako keby u nas v KE isli dat europark na moldavsku, medzi baumax, hornbach a optimu :lol:
Hej, nad tým som sa aj pozastavil, že na jednej strane Baumax, na druhej Lidl. Ale projekt sa mi sám o sebe páči, len by zase nemuseli byť tri rovnaké projekty v troch rôznych mestách.

·
Registered
621 Posts
^^ ale projekt moze byt neviem aky pekny. vzdy su dolezite 2 veci: stvarnenie projektu (jednak vonkajsie ako aj vnutorne) a druhou nemenej dolezitou zlozkou je situovanie projektu do okolitej zastavby. a toto je si myslim uplne nezvladnute pri tomto projekte..

·
Registered
1,156 Posts
^^ ale projekt moze byt neviem aky pekny. vzdy su dolezite 2 veci: stvarnenie projektu (jednak vonkajsie ako aj vnutorne) a druhou nemenej dolezitou zlozkou je situovanie projektu do okolitej zastavby. a toto je si myslim uplne nezvladnute pri tomto projekte..
To nespochybňujem, ja len vravím, že nápad a tvar tých veží je zaujímavý. Osadenie do prostredia je samozrejme dôležité, ale hovoril som o niečom inom. ;)

·
Registered
9,874 Posts
Brezo to spravil dobre,len nemam taky prehlad.Tie vyznacene projekty v okoli budu tiez dajake vyskovky?

1 - 20 of 300 Posts