SkyscraperCity banner

1 - 20 of 547 Posts

·
Registered
557 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Архітектура створена щоб бути красивою. Причому стосується це як цілого міста, так і окремо взятої кімнати. Нажаль краса для кожного є поняттям суб'єктивним. Деколи навіть неможливо вловити тонку різницю між красою та її протилежністю.

Тому в цій темі я пропоную збирати всі ті споруди, які на Вашу думку, є недосконалими, недоречними, жахливими.

На створення теми наштовхнули дві речі - тема http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1450611 (яка успішно скотилась до вияснення хто правий), та знайдений мною на просторах інтернету проект -

(Стосовно проекту - він мені нагадує офісний центр, наверху якого просто вліпили церкву. Тобто як дві окремі споруди може би й нормально виглядало, але комплексно це схоже на гібрид трактора з помідором)

·
Registered
557 Posts
Discussion Starter #4
в Донецке это называется современной архитектурой, хорошо что его не начали строить
Та це не тільки в Донецьку, я гарантую.

·
Moderator
9,652 Posts
(Стосовно проекту - він мені нагадує офісний центр, наверху якого просто вліпили церкву. Тобто як дві окремі споруди може би й нормально виглядало, але комплексно це схоже на гібрид трактора з помідором)
Сама же автор пишет: Неоднозначный проект. Многофункциональный комплекс с храмом. 2006 г.
https://picasaweb.google.com/116727027923979926192/TheWorks#5559517286363607650

в Донецке это называется современной архитектурой, хорошо что его не начали строить
Его и не могли построить, поскольку на этом месте должен находиться ствол метрополитена станции пл. Ленина. Хотя если бы построили, то это была бы реальная достопримечательность. А что касается современной архитектуры, то можешь посмотреть по ссылке другие проекты этого же автора - там предостаточно качественных и современных проектов.
https://picasaweb.google.com/116727027923979926192/TheWorks#

·
Banned
3,590 Posts
А че, как по мне символично. Церковь + ТЦ. Покупаем индульгенции со скидкой. Только сегодня, купив две индульгенции, Вы получите свечку в подарок!!!!

·
Registered
368 Posts
А че, как по мне символично. Церковь + ТЦ. Покупаем индульгенции со скидкой. Только сегодня, купив две индульгенции, Вы получите свечку в подарок!!!!
согласен что-то , что-то бизнес :)

·
Banned
5,941 Posts
І що було такого карамольного в моємо пості щоб його стерти? Ок, підтвердимо фотками. Безусловне місто- чемпіон:

·
Banned
5,941 Posts
Почесний срібний призер:

·
Igor Vinn
8,858 Posts
Це ти почесний призер у тролінгу.

Все по порядку:

^^Ще недобудовано, тому критикувати ще не зовсім коректно.

^^Ти перша людина, хто це критикує, тому це розцінюється як "аби при**атись"

^^Це невдалий проект, як не буде, скоріш за все, реалізовано

^^А не Тьома Лєбєдев ти часом?

^^Це вже стидно постити, тому що це невдалий рендер, який був розроблений ще у далекому 2004 році, його переробили та побудували по-іншому та виглядає досить пристойно.

Що цікаво, по Донецьку ти виклав реальні фото, а по Вінниці відібрав якісь рагульні проекти, які не реалізовані, урну, яку взагалі важко віднести до архітектури та центральну площу, до якої тобі аби докопатися. Аскольд, ти Вінницю похвалив тільки один раз за весь час, у інших випадках ти на неї просто среш необгрунтовано, а це називаєтся тролінгом. Ти просто з нічого провокуєш срач. Покопайся по іншим містам, такого, що ти виклав по Вінниці буде повно.

·
Banned
5,941 Posts
Ок, цілком нормально відпишу по кожному пункті:

^^Ще недобудовано, тому критикувати ще не зовсім коректно.
- Один з най-уродливіших проєктів що я взагалі бачив. Копія київської копії московських покришоk. Типічний зразок коли нічого власного придумати на можуть а просто тупо копіюють.

^^Ти перша людина, хто це критикує, тому це розцінюється як "аби при**атись"
- На повному серйозі ти вважаєш що це нормальний дuзайн ландшафту?? До чого кружочки, хвилясті лінії і всякі там клітинки? До чого різнокольорові камні? Склалося враження що проєктувала 5-річна дитина. Стидно таке показувати.

^^А не Тьома Лєбєдев ти часом?
- Навіть не знаю хто це є, але що за урна з розочками і крученими лініями? Навіть такі малі елементи але все одно кричущий кітч.

Що цікаво, по Донецьку ти виклав реальні фото, а по Вінниці відібрав якісь рагульні проекти, які не реалізовані, урну, яку взагалі важко віднести до архітектури та центральну площу, до якої тобі аби докопатися. Аскольд, ти Вінницю похвалив тільки один раз за весь час, у інших випадках ти на неї просто среш необгрунтовано, а це називаєтся тролінгом. Ти просто з нічого провокуєш срач. Покопайся по іншим містам, такого, що ти виклав по Вінниці буде повно.
1. Я критикую Вінницю тому що там є за що критикувати. Це не значить що я наїджаю на вінничан, але хлопці, бачити лайно і вдавати вид що все супер-пупер теж не можна.
2. Якщо я Вінницю похвалив то ти не можеш мене звинувачивати в однобокості.
3. При чому тут срач? Тема низькоякісної архітектури стала табу?
4. Багато лайна є і по інших містах.

·
Igor Vinn
8,858 Posts
Ще раз повторюю, що наш Майдан Незалежності подобається всім окрім тебе.
Урни в нас, нажаль, не всі місту підпорядковуються, кожен підприємець вирішує свій дизайн, але ця тема про архітектуру, а урна - це елемент міського середовища, а не архітектура.
Низькоякісна архітектура є в усіх містах світу без виключення і ця тема невичерпна.
Ти кажеш, що багато лайна і по інших містах, чому тоді Вінниця лідер по цьому. Архітектура в нас звичайно далеко не ідеальна, але є ж набагато гірші випадки по Україні, але наводити приклади я не буду, щоб нікого тут не образити.

·
Registered
557 Posts
Discussion Starter #13
^^:cripes:
Сама же автор пишет: Неоднозначный проект. Многофункциональный комплекс с храмом. 2006 г.
https://picasaweb.google.com/116727027923979926192/TheWorks#5559517286363607650

Его и не могли построить, поскольку на этом месте должен находиться ствол метрополитена станции пл. Ленина. Хотя если бы построили, то это была бы реальная достопримечательность. А что касается современной архитектуры, то можешь посмотреть по ссылке другие проекты этого же автора - там предостаточно качественных и современных проектов.
https://picasaweb.google.com/116727027923979926192/TheWorks#
Інші проекти хороші, це правда, але цей - просто жах.

Мені він навіть здається символічним, та розкриває всю суть ЗАТ "РПЦ МП".
В принципі якщо зняти зверху ті бані та зробити логічне завершення - вийде нормальний офісний комплекс. А то формулювання "Многофункциональный комплекс с храмом" - це як бомбосховище з торгово-розважальними площами, чи лікарня з скотобійнею. Хоча це взагалі може бути студентський проект, а там таке дозволяється)

·
Registered
557 Posts
Discussion Starter #14 (Edited)
І що було такого карамольного в моємо пості щоб його стерти? Ок, підтвердимо фотками. Безусловне місто- чемпіон:
Такого трешаку, різного масштабу, можна знайти в будь-якому місті України, від Львова до Харкова. Ви бували в Закарпатті, Буковині, Одещині? Просто всюди є свої особливості. Для Донецька я бачу є характерним потяг до так званого "радянського класицизму" чи "сталінського ампіру". Те що не завжди він вдається - питання інше. Стосовно МАФ-ів - то це всюди така біда.

Урна має бути функціональною, а тут купа металу пішло, а користуватись незручно. Або якщо середовище відповідне - але ж лавка збоку далека по стилістиці від урни та середовища навколо.

Шахтарський герцог. ЛОЛ.
Комбайновий князь
Тракторний граф
Лицар зі спального району

·
Banned
5,941 Posts
asparagus91;

Ще раз повторюю, що наш Майдан Незалежності подобається всім окрім тебе.
- Всім це кому? Якщо ти любиш масохізм, вистав фото цього "Майдану" (навіть назва тупо скопійована) в інтернаціональну гілку і зобачимо що всі скажуть.

Урни в нас, нажаль, не всі місту підпорядковуються, кожен підприємець вирішує свій дизайн, але ця тема про архітектуру, а урна - це елемент міського середовища, а не архітектура.
- Урни, як і лавки і вивіски і ліхтарі є частиною благоустрою міста. Це частина обличчя міста.

Ти кажеш, що багато лайна і по інших містах, чому тоді Вінниця лідер по цьому. Архітектура в нас звичайно далеко не ідеальна, але є ж набагато гірші випадки по Україні, але наводити приклади я не буду, щоб нікого тут не образити.
- Так, лайна є по всьому, як я писав - ІМХО, 75% сучасної Укр. архітектури є повним лайном. А приклади інших міст я вважаю що треба теж приводити - це не гін а нормальна здорова критика.

·
Igor Vinn
8,858 Posts
- Так, лайна є по всьому, як я писав - ІМХО, 75% сучасної Укр. архітектури є повним лайном. А приклади інших міст я вважаю що треба теж приводити - це не гін а нормальна здорова критика.
Тоді чому ти саме до Вінниці приївся?

- Всім це кому? Якщо ти любиш масохізм, вистав фото цього "Майдану" (навіть назва тупо скопійована) в інтернаціональну гілку і зобачимо що всі скажуть.
Він вже там і не я його виклав.

Я категорично з тобою не згоден, і навіть не з патріотичних міркувань.

·
Igor Vinn
8,858 Posts
О Ježíš Maria! ну написала ж людина що 70% лайно ):nuts:
Мене цікавить, чому він придрався саме до мого міста, сам же пише, що по країні 70% - лайно, не входячи в конкретику. Я думаю, це якась особиста неприязнь до міста, що й викликає такі висновки. Він нічим свої слова не обгрунтував, виклав лише пару нереалізованих проектів. я впевнений, була б в нього кохана дівчина з Вінниці - він би інше писав. А так, це вже не вперше з його сторони. Єдиний раз він похвалив наш Єзуїтський монастир - найстарішу кам'яну будівлю міста.

А сприводу Майдану, я створив в контакті опитування, побачимо, який буде результат.

·
Banned
203 Posts
Ось те, що мене виводить !!!!!!!!!!!!!

Богуслав, головна вулиця міста)

До речі, назва магазину не випадкова! На цьому пагорбі за доби середньовіччя був феодальний замок. Здаєтся, навіть не один (перший - за доби Київської Русі, другий - за часів панування Речі Посполитої, зруйнований, якщо не помиляюся, під час козацько-селянських повстань)
Дуже псує краєвид (що, доречі, за міжнародними нормами, недопустимо у випадку зі стародавніми схилами).

·
Igor Vinn
8,858 Posts
А тепер прошу дозволити мені викласти те, що дійсно є уродським у Вінниці (хоча з Аскольдом в нас різні смаки, може йому сподобається:))

І це в близькості до історичного центру:

Цей будинок не те, щоб уродський, але він рівня Жмеринки (враховуючи, що на його місці мало бути):

1 - 20 of 547 Posts