SkyscraperCity banner

1 - 20 of 419 Posts

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Після всіх розмов про історичний центр міста і вивіски зокрема, вразило таке оформлення магазину на площі Ринок. Івано-Франківський рагулізм в дії:

·
Registered
267 Posts
^^ до речі,поруч яскравий приклад того,як би мала виглядати реклама в іст.част.міста.

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #7 ·
^^ до речі,поруч яскравий приклад того,як би мала виглядати реклама в іст.част.міста.
^^Це з серії "Знайди 10 відмінностей"...

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Продовжимо по площі Ринок: вважаю, що дати дозвіл на цю рекламу на цій стіні - звичайний рагулізм. її там не повинно бути.

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Ну і звичайний рагулізм на Набережній. При тому, що це був ранок неділі і заїзна кишеня була порожня, деяким рагулям треба якось виділитись і заїхати прямо під дамбу по траві:

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #13 ·
І куди тільки подівались хлопці з наклейками?

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Хай Бог простить, але мене просто бісить, коли по місту з'явлються такі МАФи. Для цього є цвинтар. Куди дивляться відповідні комунальні служби? Чому я і моя дитина маємо гуляти по місту і бачити знак чиєїсь смерті?

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Куди і яким чином треба звернутись, щоб це забрали?

·
Registered
2,047 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Чи мають право такі рекламні конструкції заважати пішоходам на тротуарах??? (вул. Лепкого):

·
Registered
1,494 Posts
Чи мають право такі рекламні конструкції заважати пішоходам на тротуарах??? (вул. Лепкого):

Як на мене, то рагулізму в цьому немає. Навпаки! По-перше, даний рекламний носій краще розміщений, ніж сіті-лайт, що стоїть окремо, через який можна спотикнутися, по-друге, з глухої сторони, від будинків, можна клеїти рекламні оголошення на спеціально відведені для цього місця, а не обклеювати рекламою опори.

1 - 20 of 419 Posts