SkyscraperCity banner

1081 - 1100 of 1146 Posts

·
Reeeeeee
кралица на Србија
3,839 Posts
Прелепо.

·
Registered
6,808 Posts
Voleo bih da gresim ali iskreno ne verujem da ce dobiti dozvolu za povecanje spratnosti.
Takve dozvole se jako tesko dobijaju u Bg, posebno kada je vec pocela gradnja.
Skoro su odbili New Minel, koji je trazio povecanje za 2 sprata. Odbili ih i pored toga sto investitor ima jake politicke veze sa drzavnim vrhom.

·
It is I, LeClerc.
1,645 Posts
Voleo bih da gresim ali iskreno ne verujem da ce dobiti dozvolu za povecanje spratnosti.
Takve dozvole se jako tesko dobijaju u Bg, posebno kada je vec pocela gradnja.
Skoro su odbili New Minel, koji je trazio povecanje za 2 sprata. Odbili ih i pored toga sto investitor ima jake politicke veze sa drzavnim vrhom.
Ovo mi je prosto potpuno nejasno.

Onolike budževine i skrnavljena dopustili, a na mestima gde to zapravo može i da se podmažu oni, i da investitor zaradi, i da lepo izgleda, tu ne daju. Za čije babe zdravlje?

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
I ovom projektu su dežurni hejteri našli milion mana, na nekim opskurnim forumima i na twitteru i u pojedinim medijima, prosto da čovek ne poveruje.

·
Registered
бүртгэгдсэн
5,339 Posts
Па пројекат има мане.
Прва и основна мана му је што ће повећати концентрацију аутомобила на већ загушеном месту.
Архитектура је врло пристојна (за наше услове одлична), али пројекат није само архитектура.

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
Puškarnice, mala udaljenost objekata jedan od drugog, plavo led osvetljenje na vrhu je vašar, prevelika baza kule, valjkasti oblici ne priliče Beogradu, beogradskiji je neki projekat iz 2014-e itd, itd...
Treba li da nastavim?

• Like
Reactions: Goyazny

·
НН
3,432 Posts
Zato i je dobro što je izgled jednostavan i minimalistički. Iskreno, ja jedva čekam da ugledam kulu sa raskrsnice kod Londona i sa lakat krivine Balkanske ulice, pošto sam opsednut takvim vizurama.

·
НН
3,432 Posts
Ima li mozda neko sliku onog projekta u vidu zlatne kapije (Astana style) na mestu saveznog i republickog MUP-a?
Nije ni bio zvanican projekat, nego necija vizija od pre 6-7 godina.

·
Registered
5,606 Posts

·
Reeeeeee
кралица на Србија
3,839 Posts
2014. i 2015. доста јача прича.... али шта је ту је

1081 - 1100 of 1146 Posts