SkyscraperCity banner

1101 - 1120 of 1224 Posts

·
Premium Member
5,606 Posts
Idealno bi bilo kada bi se grupisale ove takz
kule preko puta, zatim gde je BIP.
Recimo ja bi na Autokomandi izgradio par visokih vitkih zgrada umesto Deltinog tc, koji se verovatno nikad nece graditi.
Brodogradiliste Beograd .
Evo West jeste lep, ali sam strci.

·
Live And Let Die
1,973 Posts
Ова прва изграђена кула ме малчице асоцира на Капитол Рекордс у Лос Анђелесу.

·
Registered
421 Posts
Ako se situacija kojim slucajem smiri i krene na bolje buknuce ovaj deo izmedju hrama/savske terazija /savamale, sto je dobro malo taj deo grada da se akcentuje nepravedno zapostavljen. Ocekivao bi jos mnogo gradilista u toj zoni u sledecih par god. Ako se situacija ne smiri i eskalira po agendi, odosmo u k*rac svi i beograd i poslovi i zgrade i sve i ako nam ne smisle neki novi rat spasavaj se na selo ko moze da uzoremo nesto za puko prezivljavanje

·
Premium Member
5,606 Posts
Jeste.Evo moj sin vecerasu 19 ide na test.
Ja hvala Bogu nista, ali sada ko ce ga znati.Ovo nisam očekivao.Ako bude pozitivan, sledi mi 15 dana izolacije.
Pri tom da se i ja ne razboli.

·
Registered
8 Posts
Je li se samo meni čini ili je osnova prevelika, naročito za visinu koju će zgrada imati, a i u poređenju sa stambenom kulom? Plašim se da ne bude izgledala malo "zdepasto".

·
Registered
6 Posts
Da li neko zna koja će od ovih kula što se grade dosezati najvišu tačku u Beogradu. Možda poslovna kula Skylinea jer je osnova na većoj nadmorskoj od Kule Beograd i West kule?

1101 - 1120 of 1224 Posts