Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 152 Posts

·
Registered
1,086 Posts
Нове будівництво у Рівному: що ж це буде? (+ФОТО)

Стало відомо, що ж буде на Київській,67 (район "Сільпо" на автовокзалі), де минулого тижня розпочались активні роботи. На будівельному паркані з"явився паспорт об"єкта. На ньому вказано, що тут розпочнеться будівництво торгово-побутового комплексу з готельно-офісними приміщеннями, загальною площею 8573 квадратних метра.

http://takeinfo.net/news/view/nove_budivnitstvo_u_rivnomu_scho_j_tse_bude_foto

·
Registered
1,086 Posts
да жаль...в районі автовокзалу всі стоянки забиті. Мені ввечері авто тяжко поставити кудись. Получилося, що замість однієї стоянки збудували АРЕНУ, парко-місць зменшилося, а автомобілів збільшилося. а в той офісник-готель будуть приїздити ще якась частина автомобілів. Де їх там ставити будуть?

·
Registered
1,287 Posts
Сьогоднішні роботи на об"єкті.
Привіт, прикольна фотографія, таке враження як копають кучу могил, для непонятно чого, і взагалі що не можна було викопати нормальний котолован і забити палі вже в котловані а то роблять не понятно що.......

І чого б справді там не зробити паркінг, фігню роблять, там місця і так не має, а тут ще буде готельно- офісний центр і тут взагалі буде як у вулику!!!!

Ну побачим що получиться.....

·
Registered
64 Posts
ну да, бред какой-то получается уже не старте строительства. Как можно копать яму под закладку свай и фундамента 10-ти этажного здания лопатами? и это в 21 веке. Уже страшно представить как дальше пойдет строительство.

·
Registered
1,287 Posts
Я так тоже зрозумів із Рендера із самого будівництва що будуть зєднувати це ГОК(так назвемо це будівництво"Готельно-офісний комплекс") з ТЦ Арена, центральний вхід буде з вулиці Київська і далі буде розсходитися по всій будівлі. Цей проект мені трохи нгагадує ТРК"Гулівер", там так само висока перша споруда і низька задня споруда.
Але одне мені не подобається в цьому проекті, що немає підземного паркінгу, який там був би доворі доречний.

·
Registered
1,086 Posts
Де вони збираються автомобілі паркувати, незрозуміло. Біля того ж Сільпо завжди великою проблемою є автомобіль припаркувати

·
Registered
1,287 Posts
Не думають забудовники про це і не будуть думати, їм аби дешевше звести будівлю і дорожче продати квадратний метер і зколотити гроші за це якомога скоріше. А треба думати про майбутьнє. Можна булоб зробити 2-х рівневий паркінг і ввечірню пору доби здавати в оренду і за це гроші отримувати!!!!!!

·
Registered
2,507 Posts
Щось засвяткувалися забувдовники:eek:hno:.. Після нового року руху взагалі немає. Всі колони цоколю залиті, опалупка знята..

1 - 20 of 152 Posts