SkyscraperCity banner

1 - 20 of 20 Posts

·
Registered
2,428 Posts
Discussion Starter · #1 ·
ЖК Sky Hall знаходиться в центральній частині. Вулиця Бандери є однією з найбільших вулиць міста Рівного. На невеликій відстані є школа, дитячий садочок, ліцей, інститут, лікарня, аптеки, магазини. Центр міста - з вікон власної квартири. Поруч Гідропарк та парк Шевченка.
Власна інфраструктура:
  • Фітнес-центр
  • Ресторан з терасою
  • Дитячий садок
  • Торгівельний центр
  • Офісний центр
  • Дворівневий паркінг
  • Дитячий майданчик
1494505

1494506

1494507

1494508

1494509

1494510

1494511

1494513

1494515

1494516

·
Registered
1,043 Posts
Проект наче крутий, але для затишного невеликого містечка як Рівне він якийсь сильно гігантський

·
Registered
6,289 Posts
Проект наче крутий, але для затишного невеликого містечка як Рівне він якийсь сильно гігантський
З вигляду він більше підходить якимось курортним містам. Але й так більш менш, це не апринципово. Постає питання - чи його дійсно таким збудують, чи це чергова обманка :unsure:

·
Registered
11 Posts
Та не будуть таке будувати в Рівному
Для абсолютної більшості просто буда в полі уже норм і краще 80 кв. м в Підкові чи "котедж" на 100 м десь під Житином, Антополем чим 50 тут)

·
Registered
6,289 Posts
Та не будуть таке будувати в Рівному
Для абсолютної більшості просто буда в полі уже норм і краще 80 кв. м в Підкові чи "котедж" на 100 м десь під Житином, Антополем чим 50 тут)
Щось таке я вже чув, коли тільки Спектрум будувати починали) що не знайдеться стільки людей, що розкуплять там всі квартири. А залишилось наче 5 на сьогодні.

·
Registered
11 Posts
Щось таке я вже чув, коли тільки Спектрум будувати починали) що не знайдеться стільки людей, що розкуплять там всі квартири. А залишилось наче 5 на сьогодні.
Спектрум комфорт-клас на об*їзній, де ціна за 1м2 коливалась від 550 до 800 за м2 увесь період.
Це бізнес-клас в центрі, де ціна буде починатись з 1100
Дві великі різниці. А тепер подумайте яку треба буде ставити ціну оренди інвесторам щоб хоча б на 6% річних виходити. У Рівному дуже мало тих, хто готовий платити більше 10 000 грн за оренду житла.
Чи подумайте про ціну покупки/оренди комерції тут. Цей проект може бути реалізованим тільки якщо там є великий інвестор, які вже знає як використовувати частину тих площ. Але цього нема майже 100%.

·
Registered
11 Posts
Тобто якщо й будуть будувати, то в набагто більш спрощеному виді.
Середній покупець по лікарні не розуміє тут стилобатів, озелення, пентхаусів, терас чи паркінгу за 15 000+$

·
Registered
6,289 Posts
А що саме такого нереального в цьому проєкті (якщо він реальний і його мають таким збудувати)?
Чим він кращий того ж Покровського від Реноме? Ну дерев і саду скоріше за все не буде на будинку, а решта все, нічого складного. Я в ньому навіть кошиків, чи ніш під кондиціонери не бачу.

·
Registered
1,080 Posts
Абсолютно нічого серйозного не бачу в цьому проекті. Просто хороший проект. Паркінг в центрі міста думаю навіть сусіди розкуплять. ТРЦ там теж вписується географічно. Можливо збудують ТРЦ в спрощеному варіанті. Сади наврядчи будуть, а от дитячу площадку зверху - запросто.

На рахунок котеджу за містом чи квартири в місті? Однозначно котедж. Навіщо мегні квартира на 50 квадратів з купою сусідів і поганою шумоізоляцією, якщо можна взяти котедж на 100, мати клаптик землі під якусь барбекю зону, свою парковку ітп і мінімум сусідів. Живу все життя в квартирі у місті, але будую плани переїзду за місто. Це - логічно і комфортніше у всьому.

·
Registered
11 Posts
А що саме такого нереального в цьому проєкті (якщо він реальний і його мають таким збудувати)?
Чим він кращий того ж Покровського від Реноме? Ну дерев і саду скоріше за все не буде на будинку, а решта все, нічого складного. Я в ньому навіть кошиків, чи ніш під кондиціонери не бачу.
Власна інфраструктура:
  • Фітнес-центр
  • Ресторан з терасою
  • Дитячий садок
  • Торгівельний центр
  • Офісний центр
  • Дворівневий паркінг
  • Дитячий майданчик
Хоча б цім і стилабоатом з кількома рівнями.
Це БФК, у Реноме просто житловий будинок. Корзини на рендерах навряд чи малювали б. Можливо центральна система кондиціонування.

·
Registered
11 Posts
Абсолютно нічого серйозного не бачу в цьому проекті. Просто хороший проект. Паркінг в центрі міста думаю навіть сусіди розкуплять. ТРЦ там теж вписується географічно. Можливо збудують ТРЦ в спрощеному варіанті. Сади наврядчи будуть, а от дитячу площадку зверху - запросто.

На рахунок котеджу за містом чи квартири в місті? Однозначно котедж. Навіщо мегні квартира на 50 квадратів з купою сусідів і поганою шумоізоляцією, якщо можна взяти котедж на 100, мати клаптик землі під якусь барбекю зону, свою парковку ітп і мінімум сусідів. Живу все життя в квартирі у місті, але будую плани переїзду за місто. Це - логічно і комфортніше у всьому.
В Рівному таких проектів не було, як в інших обласних центрах масштабу Рівного

Тобто вибрав би Країну Мрій чи Реінсталяцію Аушвіцу під Бармаками з абсолоютно убогим видом тих будинків і мурами-заборами, а не крутий сучасний комплекс в місті? Хех, ну кожному своє.

Особливо коли у тебе діти в школі, на гуртках, і день у день виконуєш роль таксиста. чи коли серед ночі комусь стало погано. Про комунікації взагалі мовчу. Скрізь є свої плюси і минуси, свої аргументи за "логічно і комфортніше" є і у квартирі.

·
Registered
6,289 Posts
Всеодно не бачу в цьому проєкті нічого надто складного))) якісь надумані причини. На все свій покупець, комерцію теж розгребуть, це ж по суті центр.
Тим паче, якщо його і будуватимуть, то навряд там все так і буде, поспрощують все, що тільки можна спростити. Побачимо)

·
Registered
1,080 Posts
В Рівному таких проектів не було, як в інших обласних центрах масштабу Рівного

Тобто вибрав би Країну Мрій чи Реінсталяцію Аушвіцу під Бармаками з абсолоютно убогим видом тих будинків і мурами-заборами, а не крутий сучасний комплекс в місті? Хех, ну кожному своє.

Особливо коли у тебе діти в школі, на гуртках, і день у день виконуєш роль таксиста. чи коли серед ночі комусь стало погано. Про комунікації взагалі мовчу. Скрізь є свої плюси і минуси, свої аргументи за "логічно і комфортніше" є і у квартирі.
Наразі в Городщі перебудую дачу під житловий будинок. Дороги є, газ, електрика, вода. До автовокзалу від будинку рівно 8 км, маю авто. Звичайно для мене значно комфортіше, аніж квартира у будь якому комплексі з нині збудованих. Сестра жила в Спектрумі, ну то мені там насправді так собі було. Навколо будинку власна територія, засіяв газончик в захіному стилі, поставив гойдалку, барбекю зону, альтанку. Зробив міні озерце штучне. Тихо, спокійно. Не бачу взагалі плюсів в житті в клопівниках, з безліччю сусідів і обмеженим простором в бетоні.

·
Registered
11 Posts
Наразі в Городщі перебудую дачу під житловий будинок. Дороги є, газ, електрика, вода. До автовокзалу від будинку рівно 8 км, маю авто. Звичайно для мене значно комфортіше, аніж квартира у будь якому комплексі з нині збудованих. Сестра жила в Спектрумі, ну то мені там насправді так собі було. Навколо будинку власна територія, засіяв газончик в захіному стилі, поставив гойдалку, барбекю зону, альтанку. Зробив міні озерце штучне. Тихо, спокійно. Не бачу взагалі плюсів в житті в клопівниках, з безліччю сусідів і обмеженим простором в бетоні.
А потім через тебе і тебеподібних все місто в заторах стояти буде. Бо за всім ви все-рівно їдете в місто і паразитуєте на ньому.
На рахунок клопівників...Думаю жителі умовного Taryan клопівником вважали б твою дачу. Не треба свої фільтри, сформовані невдалим досвідом життя в квартирі з совкового фонду, накладати на реальність. Жити в квартирі чи в будинку - тут кожному своє. Не всім подобається обслуговувати будинок, пити воду зі скважини і в 21:00 лягати спати.

·
Registered
381 Posts
Я за квартиру. Виріс в приватному будинку, в селі від якого 17 км до найближчого міста. Це як мінімум: постійне прибирання території, особливо від снігу взимку; відсутність поблизу великого супермаркету та інших потрібних сервісів (замість 5 хв пішки - їдь пів години навіть якщо автомобілем); далеко зупинка громадського транспорту і ходить він рідко; своє авто - зайві витрати на його обслуговування; будинок - як мінімум більші витрати на опалення.
Якщо правильно спроектувати багатоповерхову забудову (в тому числі з територією навкруги), тоні про які "клопівники" мова не йде. Більше того, як ви уявляете собі місто з 200 000 населенням, де всі живуть у приватних будинках? Площею з область? Вже не говорю про міста мільйонники.

·
Registered
24 Posts

Думаю, конструктив спростять, вітражі і вікна здешевлять, і дуже цікаво, які панелі використають на фасадах) (можливо, мокрий фасад переможе естетику))

але якщо зроблять як на рендерах, аплодуватиму стоячи

·
Registered
24 Posts
а хто забудовник?
і цікаво чи отримані містобуди та дозвола (ну принаймні на підготовчі)

17поверхів - це безпрецендентно для Рівного)

·
Registered
1,080 Posts
А потім через тебе і тебеподібних все місто в заторах стояти буде. Бо за всім ви все-рівно їдете в місто і паразитуєте на ньому.
На рахунок клопівників...Думаю жителі умовного Taryan клопівником вважали б твою дачу. Не треба свої фільтри, сформовані невдалим досвідом життя в квартирі з совкового фонду, накладати на реальність. Жити в квартирі чи в будинку - тут кожному своє. Не всім подобається обслуговувати будинок, пити воду зі скважини і в 21:00 лягати спати.
Ну то скажіть це умовному скандинаву чи навіть американцю) в них квартири в набагато кращому стані, не совковому, якщо це не гетто чорних якесь. Там більшість проживає за містом, доглядає за прибудинковою територією і будинком. І уявіть собі - транспорт погано розвинений і в магазин їздять буває за десятки кілометрів)) ох і бідні ж люди))) Відмовляються від ....квартир)))
Стереотипи в мене не сформовані виключно на совковому житлофонді. Вони сформовані проживанням втч і в новобудовах Києва і Львова, де я короткий час вчився і працював. Саме тому й для мене особисто будинок чи навіть котедж - набагато краще аніж квартира. Але ....кожному своє.

Taryan не вдале порівння, так, як його навіть ще не існує)) Тим більше в нашому Рівному ні один комплекс не підходить під оцей ваш опис "раю в квартирі і в дворі".

·
Registered
6,289 Posts
Хоч би якесь гівно висотне в результаті не вийшло :rolleyes:
Вміють ото в нас картинок намалювати.

1 - 20 of 20 Posts