Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 92 Posts

·
Registered
Joined
·
2,505 Posts
Discussion Starter · #4 ·
хтось це дiйсно будуватиме? RENOME? Група Смарт чи не Рiвненськi?
Я сподіваюсь, що Реноме. Хоча може бути й ЮБіСі:lol: Вони ж тут хотіли збудувати ТРЦ і сполучити його з Брамою містком)

ТРЦ дійсно гарно намальований, але якщо його і будуватимуть, то мабуть в останню чергу.
 

·
Registered
Joined
·
412 Posts
О так, рендери виглядають гарно) Тепер хай це ще почнуть будувати хоча б, щоб побачити як буде на практиці)

ТРЦ дійсно гарно намальований, але якщо його і будуватимуть, то мабуть в останню чергу.
Може і не в останню, адже там збоку є чимало старих житлових будинків, тобто поблизу вже живуть потенційні клієнти для ТРЦ.
 

·
Registered
Joined
·
2,505 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Закладання капсули будівництва офісно-спортивного центр
Група компаній РЕНОМЕ презентує громадськості інноваційний офісний центр зі спортивним комплексом та його флагманського партнера Sport Life, мережу фітнес-клубів №1 в Україні.
РЕНОМЕ – це бізнес, який розвиває регіон та розвивається разом з ним, ставлячи перед собою та іншими все вищі цілі, стандарти якості, комфорту та сервісу.
Офісний центр – це нерухомість класу А, якої у Рівному та області до РЕНОМЕ у таких масштабах не будувала жодна компанія.
Про шлях до реалізації такого масштабного проекту розповість генеральний директор групи компаній РЕНОМЕ Гладкевич Надія, директор компанії-девелопера РЕНОМЕ-КОМФОРТ Делеган Федір, представники мережі Sport Life та ОТГ.
Подія відбудеться за адресою:
м.Рівне, вул.Льонокомбінатівська (ділянка поруч з Сарненським кільцем).
Адреса будівництва: масив Комфортний №1 на території Великожитинської сільської ради.
Початок: 12:00 год.

https://www.facebook.com/events/260045301229505/
 

·
Registered
Joined
·
1,238 Posts
Крутий проект, молодці Рівняни, мої вітання. Сподіваюсь, реалізують повною мірою :cheers:
Рівень проектів є прямим відображенням, потреб і запитів споживачів та тенденцію до усвідомлення власної вартості!
 

·
Registered
Joined
·
6,602 Posts
Мають реалізувати. Забудовник найкращий, репутація та якість. Спектрум та 360 тому підтвердження)
Прямо як прорекламував :)
 

·
Registered
Joined
·
6,602 Posts
Зі Спектрумом поки все добре, там склять згідно з проектом. Головне, щоб забудовник контролював. Ну і з часом люди самі будуть більш відповідально відноситись до середевища в якому живуть.
 

·
Registered
Joined
·
2,505 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Группа компаний «РЕНОМЕ» строит офисный центр в Ровно
Группа компаний «РЕНОМЕ» начинает масштабный проект строительства офисного центра со спортивным комплексом в Ровно. Проект разработан специально для «РЕНОМЕ» киевским архитектурным бюро ARCHIMATIKA. Центр является частью комплексной застройки участка площадью 5,5 гектара, на котором разместятся жилые, инфраструктурные и коммерческие объекты.

Новый проект включает 5000 м2 офисных площадей класса А в формате open space, рассчитанных на IT-компании, спортивный клуб с тремя бассейнами, большую и удобную парковку. Офисный центр станет примером комплексного наполнения коммерческой недвижимости, призванного удовлетворить потребности арендаторов и посетителей в целом спектре качественных бытовых сервисов и возможностей для отдыха и развития.

Из 13 000 м2 общей площади центра 3500 м2 займет спорт-клуб сети Sport Life, с которым компания «РЕНОМЕ» подписала в мае долгосрочный договор аренды и обслуживания.

Интересы и активы «РЕНОМЕ» сосредоточены в сфере строительства и девелопмента, в области IT-технологий и решений для финансового сектора, а также в направлении развития экопроектов. В активе группы компаний – более 20 инфраструктурных и социальных объектов, реализовано три проекта жилых комплексов и еще два находятся на различных стадиях строительства. Также ведется разработка и внедрение FinTech-решений, которые активно используют зарубежные партнеры в 20 странах мира.

http://commercialproperty.ua/news/u...troit-ofisnyy-tsentr-v-rovno/?sphrase_id=3977
 

·
Registered
Joined
·
2,505 Posts
Discussion Starter · #20 ·
У Рівному РЕНОМЕ забило першу палю під будівництвом новітнього бізнес-центру зі спорткомплексом
Масштабне будівництво бізнес-центру зі спортивним комплексом від РЕНОМЕ на вулиці Льонокомбінатівській вже розпочалося!У четвер, 1 листопада, забито першу палю.
Проект розроблений Київським проектним бюро «Archimatika» спеціально для групи компаній «Реноме». На 3500 м кв. розташується спортивний клуб «Sport Life» із трьома басейнами. Ще 5600 м кв. займуть комерційні площі нерухомості класу А (збудовані з використанням сучасних екологічних технологій), офіси за технологією OpenSpace (відкритий простір).
Почалося все з ідеї створити мікрорайон, окреме ком’юніті (спільноту), якому близький європейський стиль життя з притаманним йому раціоналізмом, ергономічністю простору навколо, продуманих деталей в архітектурі та дизайні. Новий бізнес-центр від РЕНОМЕ – це простір для людей і бізнесу, які прагнуть лідерства.
 
1 - 20 of 92 Posts
Top