Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 60 Posts

·
Banned
6,396 Posts
Думал, будет хуже. Оно там ни к чему.

·
Registered
8,722 Posts
В принципе, пойдет. В данном случае хорошо, что не слишком высокая этажность - зрительно он продолжает линию улицы. Еще бы серенький четырехэтажный кубик на переднем плане снести...

·
Banned
29,118 Posts
Головне що очи не ріже, як наприклад той радянський подарунок ліворуч :)

·
Banned
6,396 Posts
Я и говорю, что могло бы быть хуже. А так - терпимо.
Что взамен? Да ничего? Или что-то в стиле старой застройки.

·
Banned
29,118 Posts
Вважаю що замість радянського коміблока треба побудувати щось на зразок дніпропетровських нових будинків де об"єднані старі й нові стилі.

·
Banned
466 Posts
Головне що очи не ріже, як наприклад той радянський подарунок ліворуч :)
Ви хочете сказати, що будинок зліва це знахідка савєцкіх архітєктарав? Ця будівля, по-моєму, точно также була скопійована у 60-роках, тодішними "бабушкінами", як зараз копіюють скляні коробки. Головна проблема не у стилях а у догляді та експлуатації будинків. Я боюсь що цю коробку, яку ви хвалити і яка дійсно сильно відрізняється, може навіть у кращу сторону, від навколишніх, через 5-10 років ви і не впізнаєте, коли вона буде стояти з немитими роками вікнами, обвішана кондиціонерами і супутниковими антенами, з розбитими вікнами і пофарбованими рамами у білий, зелений, червоний кольори (хто яку спиз.в). (мені так здається).

·
Yanukovich nash boh
9,549 Posts
Ви хочете сказати, що будинок зліва це знахідка савєцкіх архітєктарав? Ця будівля, по-моєму, точно также була скопійована у 60-роках, тодішними "бабушкінами", як зараз копіюють скляні коробки. Головна проблема не у стилях а у догляді та експлуатації будинків. Я боюсь що цю коробку, яку ви хвалити і яка дійсно сильно відрізняється, може навіть у кращу сторону, від навколишніх, через 5-10 років ви і не впізнаєте, коли вона буде стояти з немитими роками вікнами, обвішана кондиціонерами і супутниковими антенами, з розбитими вікнами і пофарбованими рамами у білий, зелений, червоний кольори (хто яку спиз.в). (мені так здається).
Обычно офисы класса А в такое не превращаются, тем более этот дом будет принадлежать иностранной компании, так что такого точно не будет, ну может только лет через 100, но тогда уже типа памятник архитетуры будет :lol:

·
Registered
1,034 Posts
Обычно офисы класса А в такое не превращаются, тем более этот дом будет принадлежать иностранной компании, так что такого точно не будет, ну может только лет через 100, но тогда уже типа памятник архитетуры будет :lol:
Насчет кондиционеров.... на сколько я знаю в подобных зданиях стоят общие.. очень мощные кондиционеры на крыше здания, и обеспечивают все здание !!!

·
Banned
6,396 Posts
Спасает то, что эта стеклянная дура смещена вглубь, но на общих планах это - очередной прыщь на заднице.

·
Banned
29,118 Posts
я не скажу що шедевр (у цьому місці) але нормально.

·
M A N I A C
3,024 Posts
нє, це фігня, друзі) коли стану мером то зруйную цю каку, обіцяю:)

p.s. звісно якщо до мене її не знесуть))

А єдине місце де воно нормально виглядає це якщо дивитися з заходу від центру міста (від вокзалу або від "кпі"). Звідти навіть здається що вже ще трохи і буде кластер)) щоправда коли здубують Хілтон то так і буде(Х.буде домінантою...)

·
Banned
5,950 Posts
нє, це фігня, друзі) коли стану мером то зруйную цю каку, обіцяю

- Ha ha, chudova ideja. Davaj my tobi prygotujemo chornyj spysok "Sho v Kyjevi poznosyty" ;)

·
Moderator
18,599 Posts
Да нормальное современное здание, чё вы паритесь-то?

1 - 20 of 60 Posts