SkyscraperCity banner

1 - 20 of 132 Posts

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Балі - це острів в Малайському архіпелазі у групі Малих Зондських островів. Це усе географія, а політично він входить до складу Індонезії. Омивається острів з півдня Індійським океаном, а з півночі морем Балі, яке вже належить до басейну Тихого океану.

^^ Шановне товариство, придивіться до карти острова. Як на мене, то сильно нагадує обриси України.:cool: Це ще один привід для українців любити цей острів.;)

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #2 · (Edited)
Прилетіли ми у Денпасар пізно ввечері.

Коли літак сідає увечері, то практично нічого не видно, а ось вдень й особливо вранці (літав з Денпасара у Джокьякарту /Yogyakarta; не плутати зі столицею Індонезії - Джакартою/), коли вже розвиднілося, але сонце ще не сліпить, то зліт й посадка у аеропорту на Балі справляють сильне враження. Єдина злітна смуга просто йде у океан, так що незабутні враження забезпечені;):

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Напишу маленький вступний пост до своєї довгої розповіді про Балі. Якщо хтось їде на Балі тільки заради райського пляжного відпочинку, то поїздка приречена на провал, тому що на Балі немає райських пляжів з дрібним й білосніжним, як цукрова пудра, піском. Пляжі не йдуть ні у яке порівняння ні те що з сейшельськими, але навіть з пляжами, наприклад, на Лангкаві. При цьому на Сейшелах немає приватних пляжів (заборонені законодавчо), так що можна потрапити на будь-який самий кращий пляж без особливих проблем, чого не скажеш про Балі. Пляжі на Балі виглядають приблизно так:

Як на мене, то нічого особливого. Заради пляжного відпочинку приблизно за ті ж гроші краще летіти на Лангкаві.

Заради чого ж варто їхати на Балі?

- по-перше, заради людей. Тут живуть дуже відкриті й доброзичливі люди, причому від дітей до старих:

Дивно, але навіть бідність не робить цих людей жорстокими та не випалює їх душі. З чим це пов'язано? Може з м'яким кліматом, а може з особливостями місцевої релігії. До речі, за їхніми правилами кожен будинок повинен мати свій храм. Не знаю, наскільки це правило зараз всіма дотримується, але дійсно біля багатьох будинків я бачив свої маленькі сімейні храми. Й, звичайно, навіть найменші селища мають там свій храм для місцевої релігійної громади. Не дарма Балі називають островом тисячі храмів. Місцеві храми - це й буде "по-друге" заради чого варто їхати на Балі:

^^ Це Uluwatu temple у променях заходу сонця.

- по-третє, треба їхати заради місцевої ні на що не схожої скульптури. Подібну пластику важко зустріти де-небудь у іншому місці на цій планеті:

- по-четверте, сюди варто їхати заради зовсім фантастичної природи у центральних районах острова:

^^ Нi які фото нездатні передати цю красу. Там може створитися враження, що саме тут відбувалася дія фільму "Аватар".

по-п'яте, заради знаменитого Kopi Luwak. Кавомани з усього світу добре знають, що це за кава:):

- по-шосте, сюди варто їхати заради хмар, що нависають над океаном й створюють химерні фігури. Наприклад, ось я зняв з пляжу на Балі ядерний гриб з хмар:

- по-сьоме, заради повітряних зміїв, які тут всіляких чудернацьких форм й навіть не завжди "змії":):

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Й, звичайно, по-восьме, сюди варто їхати заради фантастичних заходів сонця над океаном:

Фото не моє, але у мене є оригінал, тому можу гарантувати, що це не рhotoshop, хоча при зйомці використовувався фільтр. У цілому це вдала й правдива фоторобота, яка передає красу заходу сонця над океаном на Балi.

·
Моя хата
3,339 Posts
Може балійців в Гідропарк запросити, буде "рівноцінний" обмін.

·
Registered
5,474 Posts
мечта побывать на Бали...
Кстати, в основном, туда едут за волнами.

·
Banned
5,950 Posts
Ostannie foto prosto bomba! Schos' podibnogo mozhna zobachyty til'ky v tropikah.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #10 ·
мечта побывать на Бали...
Кстати, в основном, туда едут за волнами.
Не думаю, что "в основном, туда едут за волнами". Таких там 10-15%, а основная масса едет за совсем другими впечатлениями. Да и пляжей с большими волнами там, пожалуй, нет. За большими волнами едут в Австралию или на Гавайи, а на Бали меня забавляли серферы, которые катались на двухметровых волнах. После роликов в сети, где катаются на восьмиметровых (и даже выше) волнах, серферы на Бали воспринимались с ироничной улыбкой.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Так, люди там колоритні...
О, боже, де ти знайшов цю фотку? Я там таких беззубих "красенів" не зустрічав. Коли зайшов у цю гілку, то мене від цього фото аж пересмикнуло. Може краще просто дати на це фото посилання;), а то мене кожен раз буде пересмикувати від цього "красеня".:lol:

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Так підійде?
:rofl:
Тепер він став схожий на азіата, який повстав з пекла, але якому вставили зуби.:lol: Краще все-таки посилання або можливість збільшити фото.;)

·
Моя хата
3,339 Posts
Тоді краще зовсім замінити його на ще більш колоритних місцевих жителів. Хто не побачив нашого "красеня" дуже багато втратив :)

·
Моя хата
3,339 Posts
Чи була в тебе можливіть скуштувати таку страву, якщо так, то чи сподобалась?

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #18 ·
^^ Та фіг його знає. Я вранці у азіатських готелях набирав усе підряд, що сподобалося за зовнішнім виглядом. Слава богу, мій шлунок усе перетравлює, так що може й пробував. До речі, на Балі навіть у багатьох ресторанах у Nusa Dua й Kuta біля страв є фото, щоб полегшити туристам вибір. Чесно кажучи, я на їжі взагалі не зациклююся. Єдине, що мене за усі мої поїздки до Південно-Східної Азії так й не умовили навіть спробувати дуріан, який у тому регіоні дуже цінується. Може він й смачний, але смердить страшно:lol:, так що я так й не зміг себе пересилити.

1 - 20 of 132 Posts