SkyscraperCity banner

1 - 20 of 323 Posts

·
Banned
5,601 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Ovdje postavljajte vase prijedloge banera. Pa se mozemo organizovati u ime foruma srpskog jezika da im posaljemo prijedlog za koji se dogovorimo da je najbolji.

na ovom linku se komentarisu aktuelni baneri

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=372910

Evo ja sam napravio neke banere za TB

I dve za visegrad tj cuprija i novi most na jezeru

·
Registered
5,027 Posts
Moji prijedlozi za BL.

^^Neko je već prokomentarisao da ovdje BL izgleda kao Peking. Međutim, ne radi se o smogu, nego o jutarnjoj magli.

Inače, moj apsolutni favorit je ovaj trebinjski baner, BL-ovo djelo. :eek:kay:

I ovaj trebinjski mi je odličan.

Ugl., mislim da je vrijeme da već počnemo razmišljati o RS baneru. Ja ga zamišljam kao kolaž scena iz naših gradova (Banjaluka, panorama Doboja, etno-selo Stanišići, Višegradska ćuprija i H.Gračanica) začinjen trobojkom, koja prožima čitav baner.
Pokušaću to i napraviti, iako sam apsolutni amater u fotošopu.

·
Registered
1,532 Posts
raja iz ćoška;33265234 said:

^^Neko je već prokomentarisao da ovdje BL izgleda kao Peking. Međutim, ne radi se o smogu, nego o jutarnjoj magli.
Ja sam to prokomentarisao, nema veze što se radi samo o jutarnjoj magli, ljudi to neće znati i pomisliće da je smog sa sve industrijskom zonom i izduvnim gasovima u pozadini. A svi dobro znamo da to nikako nije prava slika Banjaluke. Bilo bi dobro uslikati grad sa iste ove pozicije samo na neki extra sunčan dan i kad prolista, a ovdje svakako nema ni Vlade ni Integrala.

·
Banned
5,601 Posts
Discussion Starter #7
Pavle to TB nije moje, to sam nasao na netu. Moji su ovi koje sam vde postovao.

Inace vidim nema zainteresovanih za banere iz SRB i CG.

952 Posts
Od BLovih bannera glasam za 2 i 4, a evo i moje četiri kolažne verzije Trebinja:

PS: Rade, ajde plz probaj malo uljepšati ove prelaze u šopu, možda ih nekim bojama razdvojiti ili sl.
Najbolje da mi posaljes ove slike u vecoj rezoluciji, lakse mi je tako, nego da radim sa ovim malim slikama. :)

·
Registered
1,532 Posts
Rade Nagraisalović;33278970 said:
Najbolje da mi posaljes ove slike u vecoj rezoluciji, lakse mi je tako, nego da radim sa ovim malim slikama. :)
E yebiga, ja sam ih radio samo u ovoj rezoluciji. :)

Probaj samo nešto na ovaj fazon, pa ako ide ide, svakako ne vjerujem da će i proći ijedan pored ovih panorama :)

952 Posts
E yebiga, ja sam ih radio samo u ovoj rezoluciji. :)

Probaj samo nešto na ovaj fazon, pa ako ide ide, svakako ne vjerujem da će i proći ijedan pored ovih panorama :)

Slazem se da je mozda samo gubitak vremena praviti tako nesto jer nece sigurno biti bolji od ovih gore panorama koje izgledaju stvarno dobro. Nadam se samo da se nece birati kao i za BL baner. :lol::lol:

p.s. Treba li bi gledati da stavljamo svoje slike, da nas neko ne bi tuzio adminu za povredu prava.

952 Posts
Eto imamo banere za BL i Trebinje, za BL ce sada biti 21. a za Trebinje kad vidite koji ce ici. Treba se orijentisati da napravimo baner za RS, samo se treba dogovoriti sta ce ici na baner, a i treba naci lijepe slike sa velikom rezolucijom. :cheers:

·
██████ 100% Kr
4,351 Posts
Pavle to TB nije moje, to sam nasao na netu. Moji su ovi koje sam vde postovao.

Inace vidim nema zainteresovanih za banere iz SRB i CG.
Kragujevac je imao svoj dan na SSC forumu...

A ovde se vidi dominacija Kragujevca na SSC forumu... slicno je neko skorije slikao za BL ;)

·
██████ 100% Kr
4,351 Posts
To stvarno ne znam... kada sam postavljao baner na ovaj thread, isto sam sebe upitao?

·
██████ 100% Kr
4,351 Posts
Evo ovde su baneri koji su bili u februaru 2008.
Jedino moguce objasnjenje je da nisu stavili logo, da ne bi prekrili spomenik V3...

·
Registered
1,532 Posts
Rade Nagraisalović;33305168 said:
То је ријешено, сада ајде да видимо да неко пошаље за Требиње, а онда и да направимо један за РС. Што прије пошаљемо то ће прије горе бити. :)
Znači vrijeme je da se dogovorimo kakav banner Trebinja ćemo slati. Prvo da riješimo ovo:

1) panorama,
2) kolaž.

Ja sam za panoramu i ovo su mojih top 4:

1)

2)

(ne znam samo da li imamo autorska prava za prethodna dva)

3)

4)

952 Posts
Aj postavljajte samo one panorame koje ste sami uradili ili imate pravo nad njima, necemo valjda da dodjemo u situaciju da nam sutra Jan posalje da mu je neko trazio da skine baner zbog autorskih prava.

1 - 20 of 323 Posts