SkyscraperCity banner

281 - 300 of 323 Posts

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
Ajmo neki baner da im posaljemo, odavno nismo imali? :)
Eh kada bi nam bar dozvolili ovi iz aerofokusa,ali nista od toga....

Ja kada sam ove "panele" od preko dva metara video u Beoizlogu,umalo nisam pao na dupe,posebno ovaj prvi....

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
^^ A sto nece da nam dozvole? Zato sto smo Srbi ili....? :?
Neeeeee,hahahahah...:lol:
Ne da nam ne dozvole ovi iz administracije SSC-a,vec vlasnici autorskih prava na ove fotke....
Firma aerofokus,pa nemoj mi reci Wuxa da ih (dzambo panorame)u Beoizlogu nisi video?
Ovako umanjeni u vidu fotkice bili bi idealni za SSC baner,ali ne lezi vraze....:lol:

·
Vozd
4,591 Posts
Neeeeee,hahahahah...:lol:
Ne da nam ne dozvole ovi iz administracije SSC-a,vec vlasnici autorskih prava na ove fotke....
Firma aerofokus,pa nemoj mi reci Wuxa da ih (dzambo panorame)u Beoizlogu nisi video?
Ovako umanjeni u vidu fotkice bili bi idealni za SSC baner,ali ne lezi vraze....:lol:
Pa jbt nemam ja 30 god. pa da znam sta je aerofokus idt. :nuts:

Pa kako daju ti autori da stavljas ovde slike a nedaju da ceo dan bude na naslovnoj strani SSC-a? Ja bi bio ponosan.
Inace jel neko autor sa foruma ili.....? :cheers:

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
Pa jbt nemam ja 30 god. pa da znam sta je aerofokus idt. :nuts:

Pa kako daju ti autori da stavljas ovde slike a nedaju da ceo dan bude na naslovnoj strani SSC-a? Ja bi bio ponosan.
Inace jel neko autor sa foruma ili.....? :cheers:
A ja imam 30 godina,a?Hhahaha...Nebitno...
Ajd' da ne zacetujemo,reci cu samo da je za sve odgovor ne...

PS Mada ko nam brani da ukrademo....ki,ki,ki,ki.... :crazy2:

·
Vozd
4,591 Posts
A ja imam 30 godina,a?Hhahaha...Nebitno...
Ajd' da ne zacetujemo,reci cu samo da je za sve odgovor ne...

PS Mada ko nam brani da ukrademo....ki,ki,ki,ki.... :crazy2:
Pa stvarno, kao da ce neko videti. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa predpostavljam da imas preko 25 kad imas takve izraze :)

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
E sad je stvarno prevrsilo...
Ako cak i Beirut u Libanu ima ovakav skyline,onda neka se svi ovi iz gradske uprave BG-a kolektivno obese...
A i mi sa njima...

PS Podsecam da je doneta "privremena" obustava gradnje zgrada visih od CAK (i jos jednom cak) 8 spratova...:bash:

·
Kragujevac
6,922 Posts
Ako se ja nisam odusevio ne verujem da ce i svet... Probajte, mada po meni mogu mnogo bolje panorame Beograda da se nadju.

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
Ako se ja nisam odusevio ne verujem da ce i svet... Probajte, mada po meni mogu mnogo bolje panorame Beograda da se nadju.
Pa nadji...

·
Kragujevac
6,922 Posts
Pa zato sto kazes da te ove vrhunske panorame neodusevljavaju, pa ti nadji bolje ako imas :)
Hoces da kazes da ako kazem da mi slike nisu nista specijalno, duznost je da pronadjem bolje...? Zanimljivo...

P.S. Negacija u tvojoj recenici se pise odvojeno... Ako vec zelis da studiras, bar to bi trebalo da znas.

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
Vi ste humor zivi... :lol::lol::lol:

·
Manuscripts don't burn!
1,075 Posts
Panorame su odlicne, ali nikako ne bi bile dobre za baner.

·
Vozd
4,591 Posts
Hoces da kazes da ako kazem da mi slike nisu nista specijalno, duznost je da pronadjem bolje...? Zanimljivo...

P.S. Negacija u tvojoj recenici se pise odvojeno... Ako vec zelis da studiras, bar to bi trebalo da znas.
Nadao sam se da ce smajli da ti kaze da nisam tako mislio, al ajde...

281 - 300 of 323 Posts