SkyscraperCity banner

301 - 320 of 323 Posts

·
Kragujevac
6,940 Posts
Могли би поново да прођемо са банером...?

Ево мојих предлога...

·
Registered
2 Posts
Neeeeee,hahahahah...:lol:
Ne da nam ne dozvole ovi iz administracije SSC-a,vec vlasnici autorskih prava na ove fotke....
Firma aerofokus,pa nemoj mi reci Wuxa da ih (dzambo panorame)u Beoizlogu nisi video?
Ovako umanjeni u vidu fotkice bili bi idealni za SSC baner,ali ne lezi vraze....:lol:
moje su fotke...a za sta treba? ili sam zakasnio ? :eek:kay:

·
Vozd
4,596 Posts
^^ Nisi :master:
Treba na za banner, slika na pocetku stranice, to je kao neka prezentacija grada na forumu....

·
Kosovo is Serbia
3,536 Posts
moje su fotke...a za sta treba? ili sam zakasnio ? :eek:kay:
WoW,ja ovo tek sad vidim,pa ne mogu da verujem da se javio autor onih neverovatnih fotki.

Kada sam ih video u Beoizlogu u onoj velicini umalo nisam pao na teme.Bolje fotke BG-a u zivotu nisam video.

Cak planiram da prilikom nekog od sledecih odlaska u Bg,kad ne budem bio u guzvi uzmem jedan od tih panoa,vec cu se nekako snaci sta cu s njim.

Sto se tice teme,trebala nam je neka od tih slicica za baner gore,ali sad kad je to za sad proslo ne bi bilo lose da se neka od tih slicica postavi na temu o Beogradu u nekoj pristojnoj rezoluciji,a da opet ne bude moguce iskoristiti je za krsenje autorskih prava (stampanje,publikovanje,reprodukovanje i slicno)
Vec cisto u promotivne svrhe...

Najlepsi pozdrav....

PS Kada bi forumasi koji nisu iz BG-a ili nisu bili u prilici da ih vide,znali kako ova fotka izgleda u pano rezoluciji u oko dva metara duzine isto bi reagovali kao ja...

301 - 320 of 323 Posts