SkyscraperCity banner

321 - 323 of 323 Posts

·
Registered
2 Posts
Hvala na komplimetnu Vejzik i Wuxa. Ako mislite da bi valjalo, poslao bi fotku u malo vecoj rezoluciji, ali ne nesto preveliko. Nisam doduse siguran kako ce izgledati u ovim manjim rezolucijama. Komponovao sam ih da vise imaju smisla u velikim formatima.
Vejzik, ako budes hteo da kupis poster sa velikim popustom javi mi se, imas moje brojeve na www.aerofokus.net . Meni je mnogo drago kad se nekom dopadnu pa bi ih delio za dzabe ali na zalost ne mogu posto me dosta kosta stampa.

hvala jos jednom

ziveli :wave:

WoW,ja ovo tek sad vidim,pa ne mogu da verujem da se javio autor onih neverovatnih fotki.

Kada sam ih video u Beoizlogu u onoj velicini umalo nisam pao na teme.Bolje fotke BG-a u zivotu nisam video.

Cak planiram da prilikom nekog od sledecih odlaska u Bg,kad ne budem bio u guzvi uzmem jedan od tih panoa,vec cu se nekako snaci sta cu s njim.

Sto se tice teme,trebala nam je neka od tih slicica za baner gore,ali sad kad je to za sad proslo ne bi bilo lose da se neka od tih slicica postavi na temu o Beogradu u nekoj pristojnoj rezoluciji,a da opet ne bude moguce iskoristiti je za krsenje autorskih prava (stampanje,publikovanje,reprodukovanje i slicno)
Vec cisto u promotivne svrhe...

Najlepsi pozdrav....

PS Kada bi forumasi koji nisu iz BG-a ili nisu bili u prilici da ih vide,znali kako ova fotka izgleda u pano rezoluciji u oko dva metara duzine isto bi reagovali kao ja...

321 - 323 of 323 Posts