SkyscraperCity banner

3061 - 3080 of 8451 Posts

·
Registered
5,593 Posts
У Львові встановлять оглядове колесо з Wi-Fi

У львівському Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького незабаром встановлять нове гігантське колесо огляду.

Встановити карусель зголосився приватний підприємець, повідомили журналісти «Нашого репортера». Нове колесо огляду замінить старий атракціон, якому вже понад 30 років. Зараз підприємець виробляє необхідні погодження. Він має за власні кошти демонтувати стару карусель і зобов’язався щороку сплачувати Парку культури півтора мільйони гривень за оренду місця.

Нове колесо матиме значно більший діаметр, з підсвіткою і кабінками, в яких буде Wi-Fi і кондиціонер.
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_lvovi_vstanovlyat_oglyadove_koleso_z_wifi&objectId=1251958

·
Registered
236 Posts
Дивні люди. Підприємець за власний кошт все робить, та і півтора ляма буде давати, а їм не подобається шось. мдя

·
Registered
355 Posts
На виїзді вулиці Матейка немає знаку, що вулиця Листопадового Чину з одностороннім рухом. Вчора сидів в машині там і тільки подумав собі про це, як з стоянки готелю Дністер виїхала машина з київськими номерами повернула направо і поїхала вниз...

Знак є, сьогодні дивився спеціально. Просто він далеко від перехрестя і його заступають дерева:
https://maps.google.com.ua/?ll=49.8...oid=QmCPiUaOgpS7DfU6StT1gw&cbp=12,320.97,,1,0

·
Registered
17,563 Posts
І я дивився. Там в землі залишки труби є. Так що знак був нормальний колись...

·
Banned
2,299 Posts
В СТРИЙСЬКОМУ ПАРКУ СОВИ
сорі що капслоком, ніколи раніше у Львові їх не бачив
великі, світлого кольору, щойно бачив двох на фонтані, як від кінотеатру Львів йти по дорозі. Ще 2-3 десь там серед дерев літали.
:D

·
Registered
2,365 Posts
андрійко;103064577 said:
В СТРИЙСЬКОМУ ПАРКУ СОВИ
сорі що капслоком, ніколи раніше у Львові їх не бачив
великі, світлого кольору, щойно бачив двох на фонтані, як від кінотеатру Львів йти по дорозі. Ще 2-3 десь там серед дерев літали.
:D
декілька років тому, якраз в травні-червні, на Сихові тусили сови
але ж вони і специфічні звуки видають. вікно вночі неможливо відкрити...

·
Registered
3,771 Posts
Знак є, сьогодні дивився спеціально. Просто він далеко від перехрестя і його заступають дерева:
https://maps.google.com.ua/?ll=49.8...oid=QmCPiUaOgpS7DfU6StT1gw&cbp=12,320.97,,1,0
"Нємнога па дебільнаму" той знак висить. Це ж не автобан, щоб вішати знакти за 100 метрів перед з'їздом, тут центр міста і знак потрібен на самому перехресті.

·
Registered
17,563 Posts
Прокурорська чебуречна незабаром відкриється

Я вже не маю надії на те, що там колись буде нормальна зупинка і сквер.

Помітив дуже цікаву річ на проспекті біля Національного музею:

Там ніхто ніколи не сидів!

Але як тільки машини зникли звідти люди просто окупували це місце.

На жаль не довго це триватиме... наступного тижня людей виженуть автомобілі.

·
Unregistered user
2,792 Posts
Чебуречна це просто повний... ще би намет поставили військовий. Маю надію що вона згорить скоро (звісно що без жертв). Але річ у тім, що туди будуть ходити люди. Це проблема нашої країни - є багато людей які незадоволені інфраструктурою, поведінкою автомобілістів, мафами та іншим псевдо-бізнесом, але ще більше людей які цього не помічають, активно приймають в цьому участь і вважають що так є нормально і так має бути. А допоки є клієнт, то й буде отаке лайно будуватись. Будь моя воля я би зрівняв як краківський, так і добробут, інші рагульски ринки, та й вернісаж. А ще я би розтрощив дитячі забавки перед оперним. Це є найбільший рагулізм, який я не бачив в жодній з європейських столиць і великих туристичних міст в яких довелось побувати. Але ж знову таки, приїзжають люди і ведуть туди своїх дітей і тащаться від того, для них це нормально, вони не бачать нічого поганого в тому. Роблять фото і потім показують знайомим, як вони гарно "розважились". Тому залишається лише константувати факт. Хоча можливо є сенс кудись звернутись з приводу тих довбаних машинок, Садовий десь в онлайн-конференції відписував що ніби дозволів немає, але це ж не проблема в нашій країні

·
Registered
17,563 Posts
Депутати продовжили їм(машинкам під Оперою) термін "оренди" на 5 років... лишилося ще 3.

Чебуречна кришує прокуратура.

Єдиний вихід - танк. І вночі це все знести.
Я не жартую. Тільки танком це реально зруйнувати і тебе ніхто не дістане.

·
Registered
343 Posts
^^
ти такий агресивний став востаннім часом шо я тебе починаю боятись!:lol::lol::lol:

·
Registered
17,563 Posts
Ну я не збираюся цього робити наразі.

Не жартую - це мається на увазі, що іншої техніки для зносу тої зарази я не знаю.

3061 - 3080 of 8451 Posts