SkyscraperCity banner

4101 - 4120 of 4840 Posts

·
Registered
17,563 Posts
Discussion Starter · #4,104 ·
Повертаючись до мого попереднього допису про Варашаву

Ніхто не лайкав і не коментував... ви мабуть думаєте, що то все Гейропа Польщі дала грошей на ті автобуси і т.д.

А тепер погляньмо як все виглядало 14 років тому у 2001, коли Польща ще не була в ЄС, а по місту їздили старі Ікаруси :)

Нагадую, це все для того щоб мешканці міста доїхали на цвинтарі і назад

А який сьогодні пздцок творився на Сихівському цвинтарі нема бажання розповідати.

·
Registered
5,591 Posts
Уже тоді мали комунальний парк автобусів, який щедро дотували з бюджету.
Теж мені таємниця. Це нормальна схема, тільки у нас її панічно бояться.

·
Registered
4,075 Posts
Уже тоді мали комунальний парк автобусів, який щедро дотували з бюджету.
Теж мені таємниця. Це нормальна схема, тільки у нас її панічно бояться.
Не вважай, Мирославе, мене прибічником совка, але оці фотки із "Ікарусами" говорять про одне - поляки до початку 2000-х років зберегли "Ікаруси" придбані іще за Войцеха Ярузельського, а може іще й раніше.
У нас же "Ікаруси", ЛіАЗи-5256 дожили максимум до 1996 року...

До речі, Мирославе, дотація дотації різниця. Через своїх вінницьких колег дізнався дещо про економіку електротранспорту Цюриха.
Отож ситуація там така, що за рахунок реалізації проїздних документів там практично повністю покривається операційна собівартість перевезень, тобто електрика + зарплата водіїв + технічне обслуговування і ремонт вагонів.
Дотації йдуть на оновлення і модернізацію рухомого складу, депо та ін..

·
Registered
4,075 Posts
^^
в 11 інтервал зараз ніби 20 хвилин, а на свята може й менше ;)
Бачив сьогодні Тр 11 (№601) заповнений вщент.
Трамдепо на неділю ніби мало збільшити випуск на Т7 (із зрозумілої причини). Але от чого Карпа не пустив в цвинтарний день Тр 25 на цвинтар мені не зрозуміло

·
Banned
1,366 Posts
Бачив сьогодні Тр 11 (№601) заповнений вщент.
Трамдепо на неділю ніби мало збільшити випуск на Т7 (із зрозумілої причини). Але от чого Карпа не пустив в цвинтарний день Тр 25 на цвинтар мені не зрозуміло
до цвинтара їздив №25, троль взагалі їздив що 10-15 хв.

·
Registered
5,591 Posts
Не вважай, Мирославе, мене прибічником совка, але оці фотки із "Ікарусами" говорять про одне - поляки до початку 2000-х років зберегли "Ікаруси" придбані іще за Войцеха Ярузельського, а може іще й раніше.
У нас же "Ікаруси", ЛіАЗи-5256 дожили максимум до 1996 року...

До речі, Мирославе, дотація дотації різниця. Через своїх вінницьких колег дізнався дещо про економіку електротранспорту Цюриха.
Отож ситуація там така, що за рахунок реалізації проїздних документів там практично повністю покривається операційна собівартість перевезень, тобто електрика + зарплата водіїв + технічне обслуговування і ремонт вагонів.
Дотації йдуть на оновлення і модернізацію рухомого складу, депо та ін..
Та ні, я у таке в принципі повірю.
Рейковий електротранспорт в принципі може працювати плюс-мінус "в нуль". Звісно не враховуючи інвестицій у колію і всякі капітальні ремонти, діло кажеш.
Особливо якщо грамонтно керувати ціною на проїзд, покаранням "зайців" й системою абонементів (не знаю як з цим у Вінниці).

Єдине тільки не забувай, що електрика їм продається за дотаційною ціною :)

·
Registered
17,563 Posts
Discussion Starter · #4,111 ·
25 їздив.

5 штук, а решта до Луганської.

Але потреба була більша!

з 15:00 до 15:34 ми чекали на тролейбус.
приїхав 111 в який завалилася половина пасажирів,
а одразу за ним 112 в який влізла ще половина і ще близько 40 осіб не влізли!
тролейбус скрипів і тріщав від кількості людей!!!

наступний 606 їхав на зустріч о 16:00 біля повороту на Сихівську(міст).

Тож тролейбусів було явно замало. Інтервал завеликий.

І це я не рахував людей, які від "та ну його..." покидали чергу і сідали на регіональні маршрутки до ДБК

·
Registered
17,563 Posts
Discussion Starter · #4,116 ·
^^

Закладаюся, якби нам дали стільки ж грошей з ЄС наші б умудрилися зробити уйню з уйових матеріалів і кривими руками.

·
Registered
4,075 Posts
^^

Закладаюся, якби нам дали стільки ж грошей з ЄС наші б умудрилися зробити уйню з уйових матеріалів і кривими руками.
Чомусь у Вінниці на дуже навіть нормальному рівні зробили модернізацію КТ4SU №224.

Проблема Львова в тому, що у нас в першу чергу економлять на людях ("Львівелектротранс" - це найкращий приклад, де на усе підприємство лишився один столяр "Трамваї залізні - нафіга столярі?" (С) Пушкарьов).
Так само економлять на нормальних інструментах і т.п.
От тому і наслідки...

Говорячи, наприклад, про укладання хідників плиткою, то за відповідної зарплати (звичайно із стягненнями за халтуру) і нормального інструменту хідники із старопридатної плитки виглядали б краще, а ніж кривопокладені із нової і дорогої.

·
Registered
4,075 Posts
Я про ту зупинку писав, а не про вагони
Ну, на фото не тільки зупинка, але і відкапіталені старі польські вагони Konstal 805Na....

Вік їх приблизно такий самий, як львівських "Татр", що примітно - у Лодзю проживає 725 тис. мешканців, тобто за населенням це таке саме місто, як Львів...

А от кількість МЕТ у них просто величезна - 508 ходових вагонів...

Яскраво видно приоритети міської влади...

4101 - 4120 of 4840 Posts