SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1177 Posts

·
Registered
Joined
·
565 Posts
Discussion Starter #1 (Edited by Moderator)
Тема для розміщення новин та будівництва у Львівській області (крім Трускавця, який має власну окрему тему)
 

·
Registered
Joined
·
13,727 Posts
Проект торгового центр в місті Дрогобич Львівської області. Загальна площа - 1 834 м²Готельно-оздоровчий комплекс в місті Моршин Львівської області. Загальна площа - 9 119 м²

Готельний комплекс в с.Орявчик Львівської обл. Загальна площа - 18 502,7 м²
http://www.abmk.com.ua/index.html"]http://www.abmk.com.ua/index.html[/URL]
 

·
Registered
Joined
·
13,727 Posts
Лазню на Львівщині перетворять у дитсадок

У Жовківському районі Львівської області реконструюють будинок механізатора та лазні під дитячий садок на дві групи (20 дітей).
Як повідомляють на сайті державних закупівель, реконструкцію здійснять за кошти місцевих бюджетів. Зокрема, переможцем відкритих торгів визначено ПП "ВПЛ" (Львів).
Вартість проекту -- 2370153.31 грн.
Роботи з реконструкції підприємство повинне завершити до кінця 2013-го року.
Садочок буде розташований на вул.Клубна, 1-а, с.Лавриків, Жовківський р-н, Львівська обл.
http://www.galportal.com.ua/novini_detalnishe-uk/laznju-na-lvivschini-peretvorjat-u-ditsadok.html
 

·
Banned
Joined
·
575 Posts
хороша ідея))
 

·
Registered
Joined
·
13,727 Posts
Проект готелю в с. Східниця Львівської області.

Готель "Шале"

12Проект багатоповерхового житлового будинку в Львівській області.Завод абразивних матеріалів у Львівській області. Проектні пропозиції.


http://lup.in.ua/
 

·
Registered
Joined
·
40 Posts
снєжка ніби готова і завод амбразивних матеріалів теж (зразу за Великими Мостами)
 

·
Registered
Joined
·
565 Posts
Discussion Starter #10
снєжка ніби готова і завод амбразивних матеріалів теж (зразу за Великими Мостами)

:cheers::cheers::cheers::banana::banana::banana::banana::banana:
ТЕМА ПІШЛА!!!!!
 

·
Registered
Joined
·
40 Posts
Дрогобыч, ресторан на озере, начал строиться в 2011


http://sim.lviv.ua/
Цей ресторан також збудований але абсолютно не такий як по проекту, все більш простіше. Мав необережність там на весіллі бути.
 

·
Registered
Joined
·
13,727 Posts
Реконструкция здания под многофункциональный комплекс, г. Броды

Торговый центр с офисными помещениями, г. Стрый по ул. Торговица

Проектное предложение многофункционального здания по ул. Торговица в центральной части города Стрый. Первых два этажа занимают торговые площади, а третий будет занят офисами.

http://lemberg-render.blogspot.com/
 

·
Registered
Joined
·
1,154 Posts
Я в темі будтехніки виставляв фото крана, який впав, там є рендер будинку в м.Сокаль. Якщо модератору не тяжко, то нехай рендер сюди скопіює )))
 

·
Registered
Joined
·
13,727 Posts
Управління з питань сім’ї та молоді та Львівській ОДА головне управлінням з питань Євро 2012, містобудування та будівництва, ведуть роботу зі створення в області всеукраїнського молодіжного оздоровчо-відпочинкового центру з робочою назвою “Карпатський Артек”.

Ініціатива Львівської облдержадміністрації облаштувати “Карпатський Артек” на базі туристичної бази “Карпати” (c. Кам’янка Сколівського району) вже знайшла підтримку в центральних органах виконавчої влади, відповідальних за координацію оздоровлення та відпочинку дітей, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Так, після скерування обласною державною адміністрацією листів до Міністерства соціальної політики України щодо включення об’єкту будівництва всеукраїнського молодіжного оздоровчо-відпочинкового дитячого центру “Карпатський Артек”, до переліку інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, Міністерство соціальної політики України схвально оцінило зазначену ініціативу та пообіцяло підтримати можливість виділення коштів після підготовки усієї необхідної проектно-кошторисної документації.

Зазначена ініціатива також була підтримана і в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, яке звернулося з відповідними листами до Міністерства фінансів України та Міністерства соціальної політики України.

Зазначимо, що сьогодні в Львівській обласній державній адміністрації активно ведеться робота з виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва табору, після чого до квітня 2013 року зазначений об’єкт подаватиметься на отримання фінансування з державного бюджету.
Джерело:
ZAXID.NET
 
1 - 20 of 1177 Posts
Top