SkyscraperCity banner
1 - 20 of 44 Posts

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Bilhorod-Dnistrovskyi

founded 498 year BC
population 48 100
the distance to Odesa 90 km

Bilhorod-Dnistrovskyi (Ukrainian: Білгород-Дністровський, transliteration: Bilhorod-Dnistrovs’kyi) is a city situated on the right bank of the Dniester Liman (on the Dniester estuary leading to the Black Sea) in the Odessa Oblast (province) of southwestern Ukraine, in the historical region of Bessarabia. In 2004, its population was estimated at 48,100.

City made to the UNESCO list of 10 ancient cities in the world, that preserved a continuous existence - along with Rome, Athens and Jerusalem.

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #2 ·

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
Ганда фортеця) А Затоку сюди можна....і пляжі?:D

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Ганда фортеця) А Затоку сюди можна....і пляжі?:D
Затоку бачив тільки проїздом з вікна мікроавтобусу :( Чудове враження справила. А от інфраструктура Білгорода в занедбаному стані, особливо дороги. Фотки ще будуть. Не все одразу.

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Продовжуємо ;)

·
Banned
5,950 Posts
Diakuju za foto - arhitekturno, chymos' nagaduje Italijski zamky.

·
Banned
29,118 Posts
Владислав, щиро дякую за оновлення!

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Приємно бачити, що твоя робота подобається людям :) Є ще фото самого міста, викласти?

·
Регістр&
1,051 Posts
Звісно, викладуй!

·
Zp Style
13,576 Posts
На минулому тижні був один день в Білгороді ну і звісно в фортеці, так як світлин фортеці в неті дуже багато то викладаю свої світлини міста

ТЦ

Супермаркет "Горный орел"

На одній з вулиць

Пожежне депо

Колишня земська управа, зараз Агротехнікум

Центральний стадіон

Міська рада

Памятник Шевченку коло ради

Хфонтан

Бізнес-Центр :lol:

Десь

Чийсь особняк

Генделик

Генделик у вокзала хоч і називається у Фонтана, д.р. в місті помітив багато вітряків встановлених на дахах будинків

Вокзал

Ну і трошки з фортеці

Туристи в фортеці

Вид з фортеці

Заблудший лицар

·
Ukrainian pride - Kharkiv
941 Posts
И я был в Белгороде 2 недели назад...хороший городок.

в крепости, где сидят на краю, свесив ноги, туристы - там солидная высота...

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Ілля дякую за оновлення! Як на мене місто депресивно виглядає. Звичайно не так як наприклад промислові містечка сходу, проте доріг немає, навіть таблички щоб показувала туристам шлях до фортеці немає. Не цінуємо своє - ніхто не буде цінувати нас. Як для прикладу фортеця у Кам*янці - розкручена, купи туристів.

·
941 Posts
Ілля дякую за оновлення! Як на мене місто депресивно виглядає. Звичайно не так як наприклад промислові містечка сходу, проте доріг немає, навіть таблички щоб показувала туристам шлях до фортеці немає. Не цінуємо своє - ніхто не буде цінувати нас. Як для прикладу фортеця у Кам*янці - розкручена, купи туристів.
Дороги делаются...видел как сделанные дороги так и делающиеся, ну и табличку к крепости я видел и не одну...:)
Ну а в целом согласен, нужна раскрутка.

·
Zp Style
13,576 Posts
ну не знаю як з розкруткою ну коло фортеці бачив багато автомобілів з російськими білоруськими та молдовськими номерами

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Ага, можливо то перші мої враження і все насправді не так погано.

·
941 Posts
Ага, можливо то перші мої враження і все насправді не так погано.
Просто когда я был там первый раз лет 7 назад, и что там сейчас - земля и небо...:)

1 - 20 of 44 Posts