SkyscraperCity banner

1 - 6 of 6 Posts

·
the vulgo bulgo
13,571 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)

Добре дошли в секцията на град Варна. | Welcome to Varna sub-forum

В тази тема можете да намерите връзки към важни за града интернет страници. Ако смятате, че някоя страница трябва да бъде добавена, моля изпратете ми бележка, за да добавя информацията.

This thread is dedicated to the important links about the city of Varna. If you think an important link is missing, please send me a private message and I will add it.

Общини | Municipalities
Интернет медии | Internet media

Телевизионни медии | TV media
Радио | Radio
Теми за Варна в SSC | Varna threads on SSC
Транспорт | Transport
Университети | Universities

Здравни заведения | Hospitals
Музеи и забележителности | Museums and Landmarks

Курорти | Resorts

·
ъхъ
2,498 Posts
Внимавайте, от прекалено много информация, ще се загуби ценната. Ей сега ще потърся и теми за Варна в целия форум и ще добавя, ако намеря.

·
Registered
450 Posts
Хора,Варна изглежда се е сдобила с още един университет,а именно с нещо като филиал на "Нов български университет".Тия дни се натъкнах на огромни плакати ,поставени в близост до палмите срещу катедралата, в центъра на Варна.На тях едно от нещата,които пишеше,беше ,че вече са и във Варна :) Edit : Открих кратко съобщение и на сайта им : http://www.nbu.bg/index.php?l=1793 .Макар и да е за дистанционни студенти (поне аз така го разбирам),отново е някакъв плюс за града.Терзиев можеш и него да го добавиш в колонката с университетите във Варна по-горе :)

·
Registered
10,999 Posts
Това мисля, че го има отдавна. Ма точно филиал на Нов Български да е голям плюс за града ... :lol:

·
Registered
1,663 Posts
Стига бе, това си е чиста пародия. Наели един апартамент и в една стая има маса за десетина човека.

1 - 6 of 6 Posts