SkyscraperCity Forum banner
281 - 296 of 296 Posts
Я проехал почти все областные центры, +Бахмут, Мариуполь. Из этого всего могу сказать, что хуже Харькова только в Запорожье и Николаеве.
Я майже повірив, але я 3 дні назад був у Маріуполі.

1. Жахливі дороги (в порівнянні)
2. Пошарпані будинки 19 ст. навіть в центрі
3. Пошарпані панельки (немовби у депресивне російське місто попав)
4. Товпи бомжів та бездомних собак
5. Заводи - це, звісно, монументально і все таке, але у мене вони визвали тільки тоску.
 
Я майже повірив, але я 3 дні назад був у Маріуполі.

1. Жахливі дороги (в порівнянні)
2. Пошарпані будинки 19 ст. навіть в центрі
3. Пошарпані панельки (немовби у депресивне російське місто попав)
4. Товпи бомжів та бездомних собак
5. Заводи - це, звісно, монументально і все таке, але у мене вони визвали тільки тоску.
Не знаю де ти там знайшов пошарпані будинки в центрі, але особисто мені центр Маріуполя подобається набагато більше за наш, та й дороги наче нормальні. Щодо панельок - згоден, мене особливо вразили ті будинки, що біля заводів. Від заводських викидів вони стоять повністю чорні.

Щодо заводів - це як ХНАТОБ. Дехто вважає це витвором мистецтва, а дехто радянською потворою. Про бомжів і собак нічого не можу сказати, в очі якось не кидалось, але не виключаю, що це є, особливо враховуючи те, що місто будувалось навколо заводів, а з розвалом совка багатьох поскорочували.
 
Не знаю де ти там знайшов пошарпані будинки в центрі, але особисто мені центр Маріуполя подобається набагато більше за наш, та й дороги наче нормальні. Щодо панельок - згоден, мене особливо вразили ті будинки, що біля заводів. Від заводських викидів вони стоять повністю чорні.

Щодо заводів - це як ХНАТОБ. Дехто вважає це витвором мистецтва, а дехто радянською потворою. Про бомжів і собак нічого не можу сказати, в очі якось не кидалось, але не виключаю, що це є, особливо враховуючи те, що місто будувалось навколо заводів, а з розвалом совка багатьох поскорочували.
Справа в тому, що я їздив не тільки ті 4 км, що складає центр, і за його межами дороги страшні. Як можна оцінювати місто, якщо ти був тільки в центрі?
І бомжі гуляли прямо центром біля норм кафех, як їх можна було не побачити? Собак просто зграї бігають.
 
Справа в тому, що я їздив не тільки ті 4 км, що складає центр, і за його межами дороги страшні. Як можна оцінювати місто, якщо ти був тільки в центрі?
І бомжі гуляли прямо центром біля норм кафех, як їх можна було не побачити? Собак просто зграї бігають.
Ну добре, в плані спальних районів Марік програє (хоча у нас дороги в спальних районах також побиті, якщо не рахувати магістральних вулиць типу тракторів, перемоги та інших). Але центр у них шикарний в порівнянні з Харковом, особливо як для провінціального міста
Щодо бомжів та собак - я був там влітку, а влітку Марік стає трохи курортним містом, може тому собак з бомжами й розганяють. Але повторюсь, якоїсь особливо великої концентрації бомжів і собак я не бачив. Може, було парочку бомжів, але то властиво для будь якого міста світу.
 
Господа, а при чем тут центр Мариуполя к велоинфраструктуре? Как там с велодорожками, велопрокатом, распространенностью велосипедов вообще?
 
Господа, а при чем тут центр Мариуполя к велоинфраструктуре? Как там с велодорожками, велопрокатом, распространенностью велосипедов вообще?
никак, поэтому приходиться на разные другие темы общаться 🙂
 
У яру біля могили танкіста в лісопарку провели роботи по продовженню мережі велодоріжок. При цьому біля самої доріжки планується чи то парковка чи просто кишеня... Я так розумію з'єднають П'ятихатки з Олексіївкою короткою дорогою.

View attachment 880276
Ще апдейт по лісопарку.

По-перше знайшов для чого вздовж велодоріжки роблять такі майданчики. Там потім встановлюють лавки та столи. Гарне рішення, насправді.

968599


Також знайшов ще ділянку з новою велодоріжкою. Вона пролягає від колодязя, що біля будинку лісника та проходить по просіці у бік Біолеку. Що правда до самого Біолеку не доходить і повертає на іншу просіку на південь у бік дитячої залізниці.

968613


968614
 
на территории гидропарка (Журавлёвка) будет проложено почти 11 км велодорожек, которые также станут связующим звеном между всеми локациями «Зеленого каркаса». Отметим, что в рамках всего проекта будет проложено около 90 км велодорожек.

и


Подземный переход, который находится на пересечении ул. Деревянко и Белгородского шоссе, реконструируют.
«Ко мне поступало очень много обращений от велосипедистов, чтобы была непрерывная трасса, соединяющая Саржин яр с нашей велодорожкой. Поэтому мы разработали проект автономного переезда. Сейчас велосипедистам приходится слезать с велосипеда и нести его на руках. Новый же проект позволит преодолевать этот сложный перекресток совершенно спокойно», - подчеркнул городской голова.

По его словам, велосипедисты смогут проезжать перекресток прямо под землей, для чего переход оборудуют специальным съездом. Также выделят отдельную полосу для пешеходов. К ремонтным работам приступят уже этой весной.
 
Мне интересно каким образом этот переход свяжет Саржин Яр с лесопарковой велодорожкой, если в итоге ты все равно упираешься в Гепоштрассе?
 
Мне интересно каким образом этот переход свяжет Саржин Яр с лесопарковой велодорожкой, если в итоге ты все равно упираешься в Гепоштрассе?
Так, бордюр там чудовий, майже півметру.
Додам ще, що по ПДР велосипедисти не мають права їздити в тому місці, бо то є тротуар.
Звісно, можна було б за допомогою фарби відокремити там велодоріжку, може так і зроблять. Тротуар там такої ширини, що 3 авто роз'їдуться.
 
ще цікаво, добудують таки до цього переходу шматок велодоріжки, яка обривається одразу на азс.
ну і так, на перетині з гепаштрассе можна було б і бордюр в один рівень з проїзною частиною зробити
 
Я достаточно длительный промежуток времени ездил там на велосипеде и мне кажется правильным был бы следующий маршрут. В том месте где сейчас велодорожка обрывается возле АЗС ее нужно уводить в сторону детской дороги и в том месте делать вело переезд. Потом путем расширения текущей грунтовки вдоль ЖД путей делать такую же велодорожку как есть пропуская ее под мостом и заводить до лесопосадки перед гепоштрассе. И через эту посадку тем же путем которым сделаны велодорожки в лесопарке делать пробивку до саржиного яра, в виде троп там все есть, просто нужно это сделать нормальным маршрутом. По деньгам весть этот кусок вышел бы ровно столько же, сколько сейчас они спустят на этот переход. Но кому это интересно. Ведь главное набить карманы, а не реализовать задачу. Самая большая проблема там, это перепад яра в месте где я обозначил синим квадратом, но если они мосты запилили с саржином то и этот кусок не стал бы проблемой.
 
Я достаточно длительный промежуток времени ездил там на велосипеде и мне кажется правильным был бы следующий маршрут. В том месте где сейчас велодорожка обрывается возле АЗС ее нужно уводить в сторону детской дороги и в том месте делать вело переезд. Потом путем расширения текущей грунтовки вдоль ЖД путей делать такую же велодорожку как есть пропуская ее под мостом и заводить до лесопосадки перед гепоштрассе. И через эту посадку тем же путем которым сделаны велодорожки в лесопарке делать пробивку до саржиного яра, в виде троп там все есть, просто нужно это сделать нормальным маршруто
В полосе отвода железной дороги никто никаких велодорожек строить не будет.
 
В полосе отвода железной дороги никто никаких велодорожек строить не будет.
Возможно вы и правы но более комфортной и безопасной связки Саржиного Яра и Лесопарка я придумать не могу и как говорю сам им пользовался. И на мой взгляд этот кусок можно было бы расширить что бы удовлетворить все стандарты, учитывая фактор того что это Детская ЖД дорога, которая по факту доживает свои дни и как только до УЗ доберутся руки реформаторов, а не казнокрадов, этот аттракцион ликвидируют за его убыточность. Хотя исторически это ламповый, социальный и уникальный атракцион. Возможно его повесят на плечи города, но и там он долго не провесит, уж сильно вкусная земля.
 
281 - 296 of 296 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top