SkyscraperCity banner

1 - 20 of 7334 Posts

·
Registered
706 Posts
Нарешті збулося - це питання зрушилося з місця, в місті з'являться нові тротуари з велодоріжками. Я вже з нетерпінням чекаю)))

Плани грандіозні, залишається надіятись що їх дійсно реалізують!
Думаю це переломний момент, місто набуде більш туристичного характеру!

Вже вкінці травня на вул. Липинського розпочнуть будувати перші у місті велодоріжки.

Зараз триває робота над відповідним проектом.

Ми працюємо над проектом, відповідно до якого на вул. Липинського на обох тротуарах будуть збудовані велосипедні доріжки. Підрядник, власне, чекає на проект, щоб розпочати будівництво

керівник проектного інституту «Львівдіпрокомунбуд»

Олег Хаврона.

Як розповів представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні, велодоріжки пролягатимуть по усій вул. Липинського – від пр. Чорновола і до вул. Хмельницького.

Разом з ремонтом тротуарів ми облаштовуватимемо і велодоріжки.

Олександр Добоні.

Справді, серед львів’ян зараз дуже високі очікування початку анонсованого будівництва велодоріжок. У квітні завершилися ремонти доріг на вулиці Городоцькій (від Ряшівської до Виговського) і Липинського. Звичайно відсутність велосипедної доріжки на проїжджій частині цих вулиць викликає збурення у велоспільноті міста. Але Липинського і Городоцька характеризуються високою інтенсивністю руху, який організовано в 4 смуги, а тому, з огляду на безпеку велосипедистів, вирішено на цих вулицях велосипедні доріжки збудувати на тротуарах і травниках. Зараз проектанти працюють над проектом велодоріжок по пішохідній зоні вул. Липинського і вже у травні ремонтники розпочнуть роботи. На цій вулиці, швидше за все, з’явиться перша велодоріжка у Львові. На вулиці Городоцькій на відтинку від Ряшівської до Виговського попередньо планувалося зробити велосипедні смуги на дорозі. Але недостатня для 4-автомобільних і 2-велосипедних смуг ширина проїжджої частини змусила переглянути це рішення. Запропоновано влаштувати подвійну виділену велодоріжку по травнику з непарної сторони вулиці. Мені відомо, що на цій ділянці вулиці Городоцької буде здійснюватися ремонт каналізації, а після цього буде ремонтуватися пішохідна зона і, сподіваюся, що вже до кінця літа між Ряшівською і Мотозаводом проляже велодоріжка.

Зараз дуже важливо почати будувати велодоріжки на тих вулицях, де вже відремонтовано дороги. Особливості процесу реконструкції полягають в тому, що, перш за все, ремонтуються магістральні дороги з інтенсивним рухом. Ремонт тротуарів трохи відстає по черзі, але саме на цих вулицях задля безпеки велосипедний рух доцільно організувати на пішохідній зоні. Думаю, що з ремонтом тротуарів ми отримаємо перші ланки майбутньої велосипедної мережі міста, і вже цього року велосипедисти почнуть їздити по якісних і безпечних велодоріжках.

радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури

Олег Шмід.

Також, за інформацією Олега Хаврони, проектний інститут найближчим часом приступить до роботи над проектом з будівництва велодоріжки по вулицях Ряшівській проектованій – Науковій - Стрийській. «Це буде велокільце, протяжність 30 км, яке буде з’єднуватись з Кінг-Кросом та новим стадіоном», - зазначив Олег Хаврона. Олег Шмід додав, що через місяць-два ця веломагістраль почне будуватися.
http://www.city-adm.lviv.ua/news/transport/12323-vkinci-travna-na-vul-lipinskogo-rozpochnut-buduvati-pershi-velodorizhki

·
Registered
4,019 Posts
^^надіюсь таки побудують велодоріжки як і обіцяють тільки шкода що всі на периферії, про центр, де найбільше велосипедистів, на жаль поки мова не йде.

·
Старий М
5,285 Posts
Ну вибачаюсь, але кому потрібні ці велодоріжки? В принципі я не проти, всетаки в західній Європі, наприклад Амстердамі 90% (якщо не помиляюсь) людей користуються велосипедам як головним транспортним засобом. І це чудово. Але для чого це у Львові? Ні, ну звісно, набагато краще для екології, менше машин на дорогах, і напевно ДТП. Але уявити не можу собі як якісь поважні дядьки їдуть на роботу в костюмі з галстуком на роботу на велосипеді. Думаю на перспективу це добре, але не зараз. Не доріс ще Львів до цих цяцьків. Менталітет такий що 'чувак дивись яка в мене тачка, 1000 к.с., двигун на 6,0 літрів, жере бензин непадєцкі'. І цим пишаються. Думаю єдина публіка яка сприйме ідею позитивно це молодь, хоча і це не вся, а така яка більше 'європозована' так би мовити.

·
Zp Style
13,565 Posts
опять глупости говоришь. А нах тогда ветряки в стране, скорые поезда и автобаны? ведь народу и сейчас хорошо живется.

Я рад что во Львове наконец-то (первые в Украине?) появятся велодорожки

·
Registered
1,832 Posts
Pavlo Извини , но такими словами ты показываешь совковое мышление.Если ты так говоришь , то судя по всему ценишь по себе или просто считаешь людей идиотами.
Голландия шла к этому 30 лет.Вначале пути все тоже смеялись и критиковали.Сейчас они и их дети ездят на велосипедах.

·
Registered
2,365 Posts
... Думаю на перспективу це добре, але не зараз. Не доріс ще Львів до цих цяцьків...
велодоріжки не збудуєш за рік чи 2. тут навіть на Амстердам не треба рівнятись. в Польщі міста рівня наших райцентрів мають таку мережу велодоріжок з підземними переїздами-"слимаками", що нам таке будувати десятками кілометрів на рік, ще років 20 як мінімум. а за ті роки якраз доростем.

·
user
775 Posts
А я ЗА ! З радістю пересяду на велосипед. Я вже давно зауважив, що до окремих місць і економічно доцільніше, і швидше доїхати сАме на велосипеді, ніж на авто !

·
Registered
706 Posts
Discussion Starter #9
^^надіюсь таки побудують велодоріжки як і обіцяють тільки шкода що всі на периферії, про центр, де найбільше велосипедистів, на жаль поки мова не йде.
можливо вони дійсно планують зробити центр пішохідним тоді достатньо буде просто нанести розмітку
на мою думку периферія не менш важливіша за центр в плані розвитку інфрастуктури там такі самі люди живуть і працюють як і в центрі

Ну вибачаюсь, але кому потрібні ці велодоріжки? В принципі я не проти, всетаки в західній Європі, наприклад Амстердамі 90% (якщо не помиляюсь) людей користуються велосипедам як головним транспортним засобом. І це чудово. Але для чого це у Львові? Ні, ну звісно, набагато краще для екології, менше машин на дорогах, і напевно ДТП. Але уявити не можу собі як якісь поважні дядьки їдуть на роботу в костюмі з галстуком на роботу на велосипеді. Думаю на перспективу це добре, але не зараз. Не доріс ще Львів до цих цяцьків. Менталітет такий що 'чувак дивись яка в мене тачка, 1000 к.с., двигун на 6,0 літрів, жере бензин непадєцкі'. І цим пишаються. Думаю єдина публіка яка сприйме ідею позитивно це молодь, хоча і це не вся, а така яка більше 'європозована' так би мовити.
в першу чергу це альтернатива міському транспорту
в кого є можливість і робота дозволяє, думаю з радістю буде добиратись на роботу на велосипеді це набагато краще за переповнену маршрутку і великий плюс для здоров'я

та і взагалі можна ввечері або в святкові дні прогулятись містом на велосипедах мені здається цього бракує населенню міста (дорослим і малим).

·
Registered
706 Posts
Discussion Starter #10
Ось до речі проект веломережі міста з сайту міськради (по кліку великий розмір)
зауважу що велодоріжки не проходять через парки
в план обов'язково, навіть першочергово треба включати парки
і старатись проектувати проїзд через більшість зелених місць!

·
Registered
853 Posts
В нас ще правила їзди і культура їзди для велосипедистів потрібна, а то пацанчики в парку Франка до 60 км/год з горки ганяють поміж дітей і людей. А якщо зіб'є то що ДТП оформляти?

·
Registered
706 Posts
Discussion Starter #12
В нас ще правила їзди і культура їзди для велосипедистів потрібна, а то пацанчики в парку Франка до 60 км/год з горки ганяють поміж дітей і людей. А якщо зіб'є то що ДТП оформляти?
Згідний на 100% що виховання потрібне, і це питання не одного чи двох років.....

Наведу подібний приклад:

Бігаю на стадіоні по колу, всього одночасно чоловік 5, деколи більше.
Стадіон великий.
На доріжці купа дітей різного віку хто з велосипедом.... хто з чим, батьки, пенсіонери.

ти біжиш а малі на тебе їдуть з відкритим ротом і не один а штук 10 по колу, батькам пофіг теж стоять і триндять:bash:, діти середнього віку просто ходять в рядок на всю ширишу доріжки і хрен хто поступиться:bash:, пенсіонери теж собі пхаються - круги нарізають:nuts:, спортивною ходьбою займаються))))) кістки розминають.... АЛЕ ХРЕН ХТО ПОСТУПИТЬСЯ....:bash: малі тупі:baeh3: бо батьки тупі...:bash: а пенсіонерам насрати ну ні до кого не доходить:bash:, не думають головою взагалі.:wallbash: Говори не говори все одно не доходить.:mad2:

збоку купа місця де можна і кататись і дуріти і просто стояти... але всім насрати:eek:hno:
біжиш і матюкаєшся на них бо терпіння не вистачає.... :bleep:

Доріжка в першу чергу призначена щоб по ній бігати! Та поступіться хоч трохи місцем!!!

Боюсь що так буде і з велодоріжками((((((

·
Registered
4,019 Posts
принаймні через три парки проходять-Кайзервальд, Погулянку і Франка. і зрештою, як ти вже сказав якщо в парку нормальні доріжки то на них як і на пішохідних вулиця можна просто нанести розмітку.

·
Registered
2,365 Posts
так бо ми вертаємся до вічного питання, все робиться через одне місце.
скільки кілометрів паркових алей зремонтували за останняі кілька років? я вже не говорю про капітальний ремонт доріг... і все це робилось ніби на професійному рівні, за великі гроші, з серйозною проектною документацією.... звичайно треба подякувати, що хоча б для авто більш менш умови створили, трохи повпорядковували перехрестя, як не як, але поробили доступні переходи....
але найбільшим цвяхом в цьому одному місці, через яке робили, є неодноразові передвиборчі обіцянки велодоріжок!!! якщо пошукати в неті новини типу "У Львові на вулиці ХХХХ влаштують велодоріжку" то в нас третина цієї схеми вже виконана

·
Registered
706 Posts
Discussion Starter #16
^
Який то стадіон
не біля Сахарова?
Так
Місце для стадіону дуже хороше, зелене - от тільки не розумію чому він такий занедбаний??? :weird:

·
Banned
1,091 Posts
там його зняли з балансу Львівелектротрансу здається
ходять чутки що землю вже продали

·
Registered
446 Posts
У Львові затвердили стандарти будівництва велодоріжок

У Львові затвердили стандарти будівництва велодоріжок. Затверджено максимальну та мінімальну ширину різних типів велосмуг, їх колір та необхідне ознакування на ділянках велоруху. Основним критерієм відповідних стандартів є безпека.

Зокрема затверджено, що у Львові будуть побудовані виділені одно- та двосторонні велодоріжки, одно- та двосторонні велодоріжки на тротуарі, пішохідні та велосипедні доріжки без роздільного маркування, також будуть побудовані контра-велосмуги з маркування (велосмуги на вулицях з одностороннім рухом для велоруху у протилежному напрямку).

Натомість Львівська міська рада відмовилась від будівництва контра-велосмуг без маркування.

Мінімальну ширину виділених односторонніх велодоріжок, односторонніх велодоріжок на тротуарі та велосмуг затверджено на рівні 1,6 м., максимальну – 2 м. Мінімальна ширина виділених двосторонніх велодоріжок, двосторонніх велодоріжок на тротуарі має становити 2,5 м, максимальна – 3 м. Ширина пішохідної та велосипедної доріжки має становити не менше 2,5 м. Ширина контр - смуги 1,25 – 2 м. в ширину.

http://www.city-adm.lviv.ua/news/transport/12581-u-lvovi-zatverdili-standarti-budivnictva-velodorizhok-

·
Registered
4,019 Posts
Сьогоднішні фотки lpftv з вулиці Вороного
31.05.2011

Червоним викладають велодоріжку:

+Зрубали ті тополі. Шось маю думку, що то буде паркінг, а не велодоріжка.

·
Registered
706 Posts
Discussion Starter #20
Перехрестя Липинського/Замарстинівська напевно теж почали робити велодоріжку, новий тротуар розділений на дві частини, також новий тротуар на вул. Коперника, в кінці.

1 - 20 of 7334 Posts