SkyscraperCity banner

1 - 8 of 8 Posts

·
Moderator
Joined
·
37,423 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Оф.сайт: onehouse

Здача - 2 кв. 2019

Адреса: вул. Ломоносова, 40
Клас: бізнес
Будинків:1
Секцій: 4
Поверховість: 13-15
Кількість квартир: 451
Архітектор: baust


Ціна за м2 від 15 000 грн

Житловий комплекс «One House» у Вишневому Києво-Святошинського району знаходиться на вулиці Ломоносова, 40 біля Скверу Отця і сина, в 200 метрах від міськради.

По сусідству є автобусна зупинка і транспортна розв'язка, що дозволяє швидко дістатися до Києва. Відстань до Кільцевої дороги становить не більше трьох з половиною кілометрів, а метро «Теремки» розташоване за дев'ять кілометрів.

«Ван Хаус» – житловий комплекс, який відноситься до нерухомості бізнес-класу. Клубний квартал спроектований у сучасному урбаністичному архітектурному стилі. Будівля висотою від тринадцяти до п'ятнадцяти поверхів розташована у вигляді літери «П».

У ході будівництва використовується найбільш перспективна монолітно-каркасна технологія. Зовнішні стіни мають ефективну теплоізоляцію і оброблені керамогранітом. Вікна та двері балконів скляться енергозберігаючими склопакетами.

Будівля обладнується сучасними інженерними системами, а також безшумними комфортабельними ліфтами високої якості, на яких можна піднятися в квартиру з підземної парковки. Крім того, є додаткові пожежні та технічні ліфти.

Прибудинкова територія закрита для сторонніх і для транспорту. Вона озеленюється і упорядковується відповідно статусу клубного кварталу. Обладнується добре оснащений дитячий ігровий майданчик, затишна зона відпочинку і гостьові паркувальні місця.

Передбачено спорудження великого підземного паркінгу й установка сучасних економних приладів зовнішнього освітлення. Біля будівлі прокладаються проїзди для спецтранспорту та пішохідні доріжки, які покриті тротуарною плиткою.

На нижньому поверсі обладнуються великі затишні холи, які оброблені натуральним каменем і деревом. Також передбачена зона ресепшн, а консьєрж, який тут працює, завжди допоможе викотити на подвір'я коляску, притримає вхідні двері.

Ведеться цілодобове відеоспостереження, встановлена ​​пожежна сигналізація.
 

·
Registered
Joined
·
3,326 Posts
виконали аерообліт
житловий комплекс One House
 
1 - 8 of 8 Posts
Top