SkyscraperCity Forum banner
1 - 3 of 3 Posts

·
Registered
Joined
·
2,527 Posts
Discussion Starter · #1 ·
пропоную дилитись враженнями, відгуками, тощо
наскільки розкрученим курортом є Східниця?
Чи багато в ЗУ місць, де пропонують відпочинок "без росіян"? :lol:
 

·
Registered
Joined
·
2,527 Posts
Discussion Starter · #2 ·
доброго здоров’я куди запропонуєте поїхати, щоб побачити гори?
Є автобусні тури по Західній Україні Луцьк - Львів - Мукачево - Ужгород чи щось подібне?
є загальна тема http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1612866
якщо бажаєте - відповідайте в ній або тут
 

·
Registered
Joined
·
2,527 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Як провести осінь в горах: найкращі пропо&


Діапазон цін на готелі нас дуже порадував, адже починаючи від 449 грн можна відпочити 4 дня і 3 ночі удвох. Приміром, в приватному готелі «Перлина Карпат», номер на двох вам обійдеться в 599 грн (4 дні / 3 ночі), а відпочинок в шикарному комплексі “FOMICH PARK HOTEL” (за тими ж критеріями) в 1140 грн.

Готелі Яремче нас також приємно здивували наявністю знижок: «Рубель», «Десятка», «Станіславський», «Карпати», «Велика Ведмедиця» та інші пропонують дуже хороші варіанти за вигідну ціну. Наприклад, триденний відпочинок в готельному комплексі «Рубель» обійдеться вам в 819 грн за двох в номері напівлюкс (замість 1200 гривень, без урахування знижки), з відвідуванням відкритого басейну з підігрівом та лазні.

Проживання зі знижкою в Трускавці обійдеться вам від 790 грн до 2990 грн за двох (5 днів / 4 ночі). Наприклад, відпочити в самому центрі міста на spa-віллі «Шоколад» ви зможете за 790 грн (5 днів) або за 359 грн (3 дні). Насправді в Трускавці дуже багато готелів з ​​акційними пропозиціями: «Афродіта», «Європа», «Богема», «Oscar» 4 *, «Жасмин» і багато інших. Тому варто витратити небагато часу і обрати найбільш підходящий і вигідний варіант.

У готелях «Континент», «Ізкі», «Здравниця Карпат», «Легенда Шаян» 3 дня відпочинку для двох вам обійдуться приблизно в 550 грн, при цьому у вас буде безкоштовний wi-fi, сніданки, парковка, лазня, прогулянка на конях та інше, в залежності від обраного вами готелю. Нам здається це відмінний варіант, щоб відпочити від божевільного ритму міста і поїхати в захоплюючу і корисну подорож.

Готелі в Славському славляться своєю доступною ціною, наприклад, тиждень відпочинку для двох в готелях – «Золота підкова», «Карпатська казка», «Рожанка» – обійдуться від 999 грн до 1600 грн з урахуванням знижки. А вікенд в готелі «Терем» можна провести удвох, менш ніж за 300 грн, при цьому у вартість включено сніданки, більярд, настільний теніс, караоке і перегляд фільмів в кінозалі.

Як провести осінь в горах: найкращі пропозиції з Карпат
 
1 - 3 of 3 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top