SkyscraperCity Forum banner
2821 - 2831 of 2831 Posts

·
Registered
10,077 Posts
Тверезий та прагматичний підхід. Сподіваюсь, озвучену 10-річну програму на фінансування ППО на 250 млрд таки затвердять та почнуть реалізацію

Для этого не надо быть министром обороны, даже такой диванный эксперт, как я это тут же писал несколько месяцев ранее - Железный Купол предназначен для перехвата летящих водопроводных труб, и не создавался для перехвата Искандеров и Калибров. И наивно ожидать, что в этой роли он вдруг будет эффективен. Хотя да, радует, что министр обороны это тоже понимает :)

·
Registered
779 Posts
"Пращу Давида" нам надо, а не эти поделия. Или на худой конец реимпортнуть С-400, который лапти Турции продали. Как раз щас Эрдоган в Киеве :)

·
Moderator
3,646 Posts
Для этого не надо быть министром обороны, даже такой диванный эксперт, как я это тут же писал несколько месяцев ранее - Железный Купол предназначен для перехвата летящих водопроводных труб, и не создавался для перехвата Искандеров и Калибров. И наивно ожидать, что в этой роли он вдруг будет эффективен. Хотя да, радует, что министр обороны это тоже понимает :)
Мій коментар більше стосувався частини про окрему держпрограму фінансування ППО на 10 років із значною сумою, а не Залізного Купола, по ньому й так все було зрозуміло.

·
Moderator
11,724 Posts

·
Moderator
11,724 Posts

·
Moderator
11,724 Posts

·
Moderator
11,724 Posts
Українські РСЗВ «Буревій» на шасі Tatra відпрацювали по окупантам

Підрозділи української реактивної артилерії наносять вогневе ураження по противнику з модернізованої реактивної системи залпового вогню «Буревій».
Відео роботи РСЗВ опублікували в мережі.
Ймовірно це перша відеофіксація роботи української оновленої реактивної системи, яка працює на фронті та завдає втрат окупаційним військам Росії.

До цього застосування модернізованих РСЗВ «Буревій» не були зафіксовані.

·
Registered
2,011 Posts
Нагадали про татру - згадався краз. Як у нього справи під час війни? На початку чув що відгрузив свої запаси техніки і матеріально допомагав, але зараз завод працює? Я взагалі думав, що його в перші дні розбомблять.

2821 - 2831 of 2831 Posts